Wiersze Internautów - Autor: silverwind - e-mail: -- Ukryty --

Światło

Pustka w mym sercu, pustka w głowie....
wbity wzrok w oddalony punkt..... nieistotny.... ja nieobecy.
Przytłumiony starym, czarnym scenariuszem, starym i nie aktualnym, który zgasił we mnie światło zwane miłością, światło niewidzialne ludzkim okiem także mym..... piszac kolejny scenariusz, światła dalej nie było, bylo śladowe poczucie winy, że ktoś cierpi, że w tym rozdziale siedzi pesymista którego role odgrywam ja......
Przy kolejnym scenariuszu schemat był ten sam... pustka i smutek..... ciemność...... mimo, że zewnętrznie grałem.... dobrze grałem..... do scenariusza między kartkami dopisał się potomek.... emanował poteżnym światłem które dało mi ulgę, lecz nie takie światło którego ja szukalem..... wnet pojawilaś się ty..... poczułem iskre,tylko delikatną iskre.... dlaczego? sam nie wiem.... będąc osadzonym w kolejnym scenariuszu iskra od ciebie opadła do mojego suchego na wiór serca i pojawił się płomyk..... który z czasem stał się płomieniem najjasniejszym z możliwych..... lecz ty już grałaś swoją role.... lecz grałaś role w spektaklu pełnym bólu i łez, łez dla mnie tak drogocennych i jednocześnie znienawidzonych.... często oddalałem wzrok nie ingerujac w nie swój film.... czujac żal i przygnębienie..... Któregoś dnia ktoś wymieszał kartki z obu scenariuszy, czy celowo? nie wiem.... grajac z tobą w tej pieknej baśni... światło jest wręcz rażące, cudowne, ciepłe.... lecz wokół ciebie są same pryzmaty które skutecznie rozpraszaja moje światło..... mimo to świece dalej w nadziejii, że stopie tę warstwe i przyjmiesz mą miłość.....

_____________________
Dodatkowy opis autora:
Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Dieta pomocna w walce z chorobami nowotworowymi
Choroby nowotworowe są ogromnym problemem w społeczeństwach rozwiniętych. Na raka z roku na rok zapada coraz więcej ludzi. Do tego stanu przyczynia się między innymi zanieczyszczenie środowiska, a także charakterystyczna, złożona z wysoko przetworzonych produktów dieta. więcej »
Leczenie niepłodności - co warto wiedzieć?
Pary borykające się z problemem niepłodności na początku są zdezorientowane, podobnie zresztą, jak bliskie im osoby. Jak wygląda leczenie tej przypadłości, gdzie się udać i co warto wiedzieć - o tym właśnie piszemy w naszym artykule, zapraszamy do jego lektury. więcej »
Ramki na zdjęcia to ważny element Twojego domu!
Fotografia to bardzo ważna dziedzina sztuki, która obcuje niemal z każdym z nas. Upamiętnia wspaniałe chwile z naszego życia oraz wyjątkowe osoby, którymi się otaczamy. Zbiór rodzinnych fotografii znajduje się chyba w każdym domu. Wyjątkowe z nich zasługują na wyróżnienie i ustawienie ich w widocznym miejscu. W tym celu warto wybrać odpowiednie ramki na zdjęcia, które uhonorują fotografię i nadadzą jej wzniosłego charakteru. więcej »
Polecamy strony: Old Timers Garage | Czarna na zakręcie | ACT-Natural | Okiem Blondynki | Medycyna estetyczna |