Wiersze Internautów - Autor: silverwind - e-mail: -- Ukryty --

Światło

Pustka w mym sercu, pustka w głowie....
wbity wzrok w oddalony punkt..... nieistotny.... ja nieobecy.
Przytłumiony starym, czarnym scenariuszem, starym i nie aktualnym, który zgasił we mnie światło zwane miłością, światło niewidzialne ludzkim okiem także mym..... piszac kolejny scenariusz, światła dalej nie było, bylo śladowe poczucie winy, że ktoś cierpi, że w tym rozdziale siedzi pesymista którego role odgrywam ja......
Przy kolejnym scenariuszu schemat był ten sam... pustka i smutek..... ciemność...... mimo, że zewnętrznie grałem.... dobrze grałem..... do scenariusza między kartkami dopisał się potomek.... emanował poteżnym światłem które dało mi ulgę, lecz nie takie światło którego ja szukalem..... wnet pojawilaś się ty..... poczułem iskre,tylko delikatną iskre.... dlaczego? sam nie wiem.... będąc osadzonym w kolejnym scenariuszu iskra od ciebie opadła do mojego suchego na wiór serca i pojawił się płomyk..... który z czasem stał się płomieniem najjasniejszym z możliwych..... lecz ty już grałaś swoją role.... lecz grałaś role w spektaklu pełnym bólu i łez, łez dla mnie tak drogocennych i jednocześnie znienawidzonych.... często oddalałem wzrok nie ingerujac w nie swój film.... czujac żal i przygnębienie..... Któregoś dnia ktoś wymieszał kartki z obu scenariuszy, czy celowo? nie wiem.... grajac z tobą w tej pieknej baśni... światło jest wręcz rażące, cudowne, ciepłe.... lecz wokół ciebie są same pryzmaty które skutecznie rozpraszaja moje światło..... mimo to świece dalej w nadziejii, że stopie tę warstwe i przyjmiesz mą miłość.....

_____________________
Dodatkowy opis autora:
Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

5 ciekawych sposobów na oświetlenie domu
W dzisiejszych czasach oświetlenie domu nie sprowadza się jedynie do jednego żyrandola na środku pokoju. Oświetlenie stało się gustownym elementem dekoracyjnym. Dziś mamy szeroki wybór spośród różnych form oświetlenia, podpowiemy jakie jest najbardziej praktyczne i wygląda najbardziej efektownie. więcej »
Czy można powstrzymać łysienie?
Łysienie jest procesem, który większości osób wydaje się rzeczą, której zatrzymać nie można. Problemy z utratą włosów dotykają zarówno mężczyzn jak i kobiety. Dotyczą one osób w różnym wieku i mają wiele przyczyn. Ale czy łysienie można zatrzymać? więcej »
Czym zajmuje się podolog?
Osoby, które zmagają się z problemami zdrowotnymi dotyczącymi stóp, wybierają się zazwyczaj do dermatologa, jednak warto wiedzieć o tym, iż specjalistą w tej dziedzinie jest podolog. Kiedy jednak należy wybrać się do podologa i czym konkretnie zajmuje się ten specjalista? więcej »
Polecamy strony: Sportera Fitness | Hell Office | Old Timers Garage | Życie jak bajka | MiniMili.pl |