Wiersze Internautów - Autor: silverwind - e-mail: -- Ukryty --

Światło

Pustka w mym sercu, pustka w głowie....
wbity wzrok w oddalony punkt..... nieistotny.... ja nieobecy.
Przytłumiony starym, czarnym scenariuszem, starym i nie aktualnym, który zgasił we mnie światło zwane miłością, światło niewidzialne ludzkim okiem także mym..... piszac kolejny scenariusz, światła dalej nie było, bylo śladowe poczucie winy, że ktoś cierpi, że w tym rozdziale siedzi pesymista którego role odgrywam ja......
Przy kolejnym scenariuszu schemat był ten sam... pustka i smutek..... ciemność...... mimo, że zewnętrznie grałem.... dobrze grałem..... do scenariusza między kartkami dopisał się potomek.... emanował poteżnym światłem które dało mi ulgę, lecz nie takie światło którego ja szukalem..... wnet pojawilaś się ty..... poczułem iskre,tylko delikatną iskre.... dlaczego? sam nie wiem.... będąc osadzonym w kolejnym scenariuszu iskra od ciebie opadła do mojego suchego na wiór serca i pojawił się płomyk..... który z czasem stał się płomieniem najjasniejszym z możliwych..... lecz ty już grałaś swoją role.... lecz grałaś role w spektaklu pełnym bólu i łez, łez dla mnie tak drogocennych i jednocześnie znienawidzonych.... często oddalałem wzrok nie ingerujac w nie swój film.... czujac żal i przygnębienie..... Któregoś dnia ktoś wymieszał kartki z obu scenariuszy, czy celowo? nie wiem.... grajac z tobą w tej pieknej baśni... światło jest wręcz rażące, cudowne, ciepłe.... lecz wokół ciebie są same pryzmaty które skutecznie rozpraszaja moje światło..... mimo to świece dalej w nadziejii, że stopie tę warstwe i przyjmiesz mą miłość.....

_____________________
Dodatkowy opis autora:
Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Witamina B12, czyli  lek na przemęczenie i wiele więcej
Witamina B12 (kobalamina) wpływa korzystnie m.in. na poziom energii, nastrój, pamięć, serce, trawienie i skórę. Jej deficyt może objawiać się wieloma niekorzystnymi symptomami, w tym przewlekłym zmęczeniem. Chcesz wiedzieć więcej o roli witaminy B12 w organizmie? Przeczytaj! więcej »
Jak odbywa się elektroniczne archiwizowanie danych?
"Jako nowoczesne społeczeństwo jesteśmy przyzwyczajeni to tego, że większość informacji, danych a nawet dokumentów można bez problemu przesłać zdanie za pośrednictwem sieci internetowej. Jednak takie udogodnienie działa dopiero o kilkunastu lat, wcześniej bowiem wszystko odbywało się w o wiele bardziej skomplikowany sposób. Nowoczesne rozwiązania zawdzięczamy przede wszystkim elektronicznemu archiwizowaniu danych." więcej »
Prawidłowe niszczenie firmowych dokumentów
Każda firma posiada wiele dokumentów, które są objęte ochroną prywatności ze względu na zawarte w nich informacje. Najczęściej są to dane osobowe pracowników i klientów, umowy, dane finansowe lub plany sprzedażowe. Jednak nie każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę jak ważne jest profesjonalne i bezpieczne niszczenie dokumentów. Na szczęście dzisiejszy rynek wciąż się rozwija i dopasowuje do potrzeb ludzi. Dzięki temu można korzystać z usług profesjonalnych miejsc, które bezpiecznie zniszczą ważne dokumenty, które nie mają prawa trafić w niepowołane ręce. więcej »
Polecamy strony: MiniMili.pl | Mostek w kuchni | Czarna na zakręcie | Życie jak bajka | Hell Office |