Wiersze Internautów - Autor: silverwind - e-mail: -- Ukryty --

Światło

Pustka w mym sercu, pustka w głowie....
wbity wzrok w oddalony punkt..... nieistotny.... ja nieobecy.
Przytłumiony starym, czarnym scenariuszem, starym i nie aktualnym, który zgasił we mnie światło zwane miłością, światło niewidzialne ludzkim okiem także mym..... piszac kolejny scenariusz, światła dalej nie było, bylo śladowe poczucie winy, że ktoś cierpi, że w tym rozdziale siedzi pesymista którego role odgrywam ja......
Przy kolejnym scenariuszu schemat był ten sam... pustka i smutek..... ciemność...... mimo, że zewnętrznie grałem.... dobrze grałem..... do scenariusza między kartkami dopisał się potomek.... emanował poteżnym światłem które dało mi ulgę, lecz nie takie światło którego ja szukalem..... wnet pojawilaś się ty..... poczułem iskre,tylko delikatną iskre.... dlaczego? sam nie wiem.... będąc osadzonym w kolejnym scenariuszu iskra od ciebie opadła do mojego suchego na wiór serca i pojawił się płomyk..... który z czasem stał się płomieniem najjasniejszym z możliwych..... lecz ty już grałaś swoją role.... lecz grałaś role w spektaklu pełnym bólu i łez, łez dla mnie tak drogocennych i jednocześnie znienawidzonych.... często oddalałem wzrok nie ingerujac w nie swój film.... czujac żal i przygnębienie..... Któregoś dnia ktoś wymieszał kartki z obu scenariuszy, czy celowo? nie wiem.... grajac z tobą w tej pieknej baśni... światło jest wręcz rażące, cudowne, ciepłe.... lecz wokół ciebie są same pryzmaty które skutecznie rozpraszaja moje światło..... mimo to świece dalej w nadziejii, że stopie tę warstwe i przyjmiesz mą miłość.....

_____________________
Dodatkowy opis autora:
Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Jak wybrać odpowiedni bagaż? Która walizka najlepsza?
Turystyka wiąże się nie tylko z poznawaniem nowych miejsc, ale także z przewożeniem dobytku. W przypadku wyprawy lotniczej czy wyjazdu samochodem konieczne staje się więc posiadanie odpowiedniego opakowania na bagaż, w którym będzie można bez problemu umieścić ubrania, buty, kosmetyki, ręczniki czy inne przedmioty. W tym celu doskonale sprawdzą się walizki, zwłaszcza twarde walizki na kółkach. Co warto wiedzieć o tych produktach? więcej »
Jak odzyskać pieniądze od dłużnika?
Kiedy kontaktujesz się z ludźmi w sprawie zwrócenia Ci pieniędzy, które pożyczyłeś, co zrozumiałe, zwykle jest to nieprzyjemne doświadczenie. Ich naturalną reakcją będzie gniew, atakowanie, wzmaganie poczucia winy. O wiele łatwiej - i przyjemniej – jest używać sztuki perswazji bądź skorzystać z pomocy profesjonalistów – agencji windykacyjnej. więcej »
Co robić kiedy mamy problemy z BIK?
Nikt z nas nie lubi się zadłużać, jednak są sytuacje, w których jest to po prostu nieuniknione. Każdy z nas może mieć przecież problem z zapłaceniem za naprawę samochodu, albo leki dla chorego członka rodziny. Wówczas, zaczynamy rozglądać się za odpowiedniego rodzaju pożyczką, dzięki której wybrniemy z kłopotów. Niestety czasem zdarza się też tak, iż mamy problem z późniejszym spłaceniem zadłużenia i w takim przypadku nasze nazwisko pojawia się na liście zadłużonych. Czy w takiej sytuacji istnieje możliwość otrzymania kolejnej pożyczki? więcej »
Polecamy strony: Kolorowa Ryba | Old Timers Garage | ArtMe Ręcznie robiona biżuteria | ACT-Natural | Hapi Hapi |