Wiersze Internautów - Autor: Gosik - e-mail: magrud79@wp.pl

Samotnosc

Czym jest samotnosc? Odpowiem Ci... To serca niebicie i nieczekanie i przekonanie, ze tak zostanie. To smutny poranek bez kawy od Ciebie, to ciagla tesknota za tym wlasnie niebem. Za drugim czlowiekiem, co poda reke, w ramionach ukryje i dzieki niemu poczuje, ze zyje. Powiesz, ze zyje bo oddycham lecz ja zycia nie czuje. Jedyne co czuje, ze sie na tym swiecie marnuje i wciaz staczam na dno, w czelusci zla.. zmeczona i niekochana, samotna, niechciana. Lecz gdybys gdzies byl i zechcial mi pokazac jak pieknie jest kochac, uczucia wyrazac... Jak pieknie zyc we dwoje, cieszac sie soba... Wiedz jedno... Szalalabym za Toba. Tymczasem samotna bedac wsrod ludzi, wegetuje i coraz czesciej mysle, ze juz nigdy tego nie poczuje.

_____________________
Dodatkowy opis autora:
Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Dieta pomocna w walce z chorobami nowotworowymi
Choroby nowotworowe są ogromnym problemem w społeczeństwach rozwiniętych. Na raka z roku na rok zapada coraz więcej ludzi. Do tego stanu przyczynia się między innymi zanieczyszczenie środowiska, a także charakterystyczna, złożona z wysoko przetworzonych produktów dieta. więcej »
Leczenie niepłodności - co warto wiedzieć?
Pary borykające się z problemem niepłodności na początku są zdezorientowane, podobnie zresztą, jak bliskie im osoby. Jak wygląda leczenie tej przypadłości, gdzie się udać i co warto wiedzieć - o tym właśnie piszemy w naszym artykule, zapraszamy do jego lektury. więcej »
Ramki na zdjęcia to ważny element Twojego domu!
Fotografia to bardzo ważna dziedzina sztuki, która obcuje niemal z każdym z nas. Upamiętnia wspaniałe chwile z naszego życia oraz wyjątkowe osoby, którymi się otaczamy. Zbiór rodzinnych fotografii znajduje się chyba w każdym domu. Wyjątkowe z nich zasługują na wyróżnienie i ustawienie ich w widocznym miejscu. W tym celu warto wybrać odpowiednie ramki na zdjęcia, które uhonorują fotografię i nadadzą jej wzniosłego charakteru. więcej »
Polecamy strony: Kolorowa Ryba | Old Timers Garage | Hell Office | MiniMili.pl | ACT-Natural |