Wiersze Internautów - Autor: Gosik - e-mail: magrud79@wp.pl

Samotnosc

Czym jest samotnosc? Odpowiem Ci... To serca niebicie i nieczekanie i przekonanie, ze tak zostanie. To smutny poranek bez kawy od Ciebie, to ciagla tesknota za tym wlasnie niebem. Za drugim czlowiekiem, co poda reke, w ramionach ukryje i dzieki niemu poczuje, ze zyje. Powiesz, ze zyje bo oddycham lecz ja zycia nie czuje. Jedyne co czuje, ze sie na tym swiecie marnuje i wciaz staczam na dno, w czelusci zla.. zmeczona i niekochana, samotna, niechciana. Lecz gdybys gdzies byl i zechcial mi pokazac jak pieknie jest kochac, uczucia wyrazac... Jak pieknie zyc we dwoje, cieszac sie soba... Wiedz jedno... Szalalabym za Toba. Tymczasem samotna bedac wsrod ludzi, wegetuje i coraz czesciej mysle, ze juz nigdy tego nie poczuje.

_____________________
Dodatkowy opis autora:
Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Witamina B12, czyli  lek na przemęczenie i wiele więcej
Witamina B12 (kobalamina) wpływa korzystnie m.in. na poziom energii, nastrój, pamięć, serce, trawienie i skórę. Jej deficyt może objawiać się wieloma niekorzystnymi symptomami, w tym przewlekłym zmęczeniem. Chcesz wiedzieć więcej o roli witaminy B12 w organizmie? Przeczytaj! więcej »
Jak odbywa się elektroniczne archiwizowanie danych?
"Jako nowoczesne społeczeństwo jesteśmy przyzwyczajeni to tego, że większość informacji, danych a nawet dokumentów można bez problemu przesłać zdanie za pośrednictwem sieci internetowej. Jednak takie udogodnienie działa dopiero o kilkunastu lat, wcześniej bowiem wszystko odbywało się w o wiele bardziej skomplikowany sposób. Nowoczesne rozwiązania zawdzięczamy przede wszystkim elektronicznemu archiwizowaniu danych." więcej »
Prawidłowe niszczenie firmowych dokumentów
Każda firma posiada wiele dokumentów, które są objęte ochroną prywatności ze względu na zawarte w nich informacje. Najczęściej są to dane osobowe pracowników i klientów, umowy, dane finansowe lub plany sprzedażowe. Jednak nie każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę jak ważne jest profesjonalne i bezpieczne niszczenie dokumentów. Na szczęście dzisiejszy rynek wciąż się rozwija i dopasowuje do potrzeb ludzi. Dzięki temu można korzystać z usług profesjonalnych miejsc, które bezpiecznie zniszczą ważne dokumenty, które nie mają prawa trafić w niepowołane ręce. więcej »
Polecamy strony: Old Timers Garage | Opycha.pl | Czarna na zakręcie | ACT-Natural | Sportera Fitness |