Wiersze Internautów - Autor: Gosik - e-mail: magrud79@wp.pl

Samotnosc

Czym jest samotnosc? Odpowiem Ci... To serca niebicie i nieczekanie i przekonanie, ze tak zostanie. To smutny poranek bez kawy od Ciebie, to ciagla tesknota za tym wlasnie niebem. Za drugim czlowiekiem, co poda reke, w ramionach ukryje i dzieki niemu poczuje, ze zyje. Powiesz, ze zyje bo oddycham lecz ja zycia nie czuje. Jedyne co czuje, ze sie na tym swiecie marnuje i wciaz staczam na dno, w czelusci zla.. zmeczona i niekochana, samotna, niechciana. Lecz gdybys gdzies byl i zechcial mi pokazac jak pieknie jest kochac, uczucia wyrazac... Jak pieknie zyc we dwoje, cieszac sie soba... Wiedz jedno... Szalalabym za Toba. Tymczasem samotna bedac wsrod ludzi, wegetuje i coraz czesciej mysle, ze juz nigdy tego nie poczuje.

_____________________
Dodatkowy opis autora:
Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

5 ciekawych sposobów na oświetlenie domu
W dzisiejszych czasach oświetlenie domu nie sprowadza się jedynie do jednego żyrandola na środku pokoju. Oświetlenie stało się gustownym elementem dekoracyjnym. Dziś mamy szeroki wybór spośród różnych form oświetlenia, podpowiemy jakie jest najbardziej praktyczne i wygląda najbardziej efektownie. więcej »
Czy można powstrzymać łysienie?
Łysienie jest procesem, który większości osób wydaje się rzeczą, której zatrzymać nie można. Problemy z utratą włosów dotykają zarówno mężczyzn jak i kobiety. Dotyczą one osób w różnym wieku i mają wiele przyczyn. Ale czy łysienie można zatrzymać? więcej »
Czym zajmuje się podolog?
Osoby, które zmagają się z problemami zdrowotnymi dotyczącymi stóp, wybierają się zazwyczaj do dermatologa, jednak warto wiedzieć o tym, iż specjalistą w tej dziedzinie jest podolog. Kiedy jednak należy wybrać się do podologa i czym konkretnie zajmuje się ten specjalista? więcej »
Polecamy strony: Kolorowa Ryba | Mostek w kuchni | Czarna na zakręcie | Old Timers Garage | Hell Office |