Wiersze Internautów - Autor: Gosik - e-mail: magrud79@wp.pl

Samotnosc

Czym jest samotnosc? Odpowiem Ci... To serca niebicie i nieczekanie i przekonanie, ze tak zostanie. To smutny poranek bez kawy od Ciebie, to ciagla tesknota za tym wlasnie niebem. Za drugim czlowiekiem, co poda reke, w ramionach ukryje i dzieki niemu poczuje, ze zyje. Powiesz, ze zyje bo oddycham lecz ja zycia nie czuje. Jedyne co czuje, ze sie na tym swiecie marnuje i wciaz staczam na dno, w czelusci zla.. zmeczona i niekochana, samotna, niechciana. Lecz gdybys gdzies byl i zechcial mi pokazac jak pieknie jest kochac, uczucia wyrazac... Jak pieknie zyc we dwoje, cieszac sie soba... Wiedz jedno... Szalalabym za Toba. Tymczasem samotna bedac wsrod ludzi, wegetuje i coraz czesciej mysle, ze juz nigdy tego nie poczuje.

_____________________
Dodatkowy opis autora:
Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Jak wybrać odpowiedni bagaż? Która walizka najlepsza?
Turystyka wiąże się nie tylko z poznawaniem nowych miejsc, ale także z przewożeniem dobytku. W przypadku wyprawy lotniczej czy wyjazdu samochodem konieczne staje się więc posiadanie odpowiedniego opakowania na bagaż, w którym będzie można bez problemu umieścić ubrania, buty, kosmetyki, ręczniki czy inne przedmioty. W tym celu doskonale sprawdzą się walizki, zwłaszcza twarde walizki na kółkach. Co warto wiedzieć o tych produktach? więcej »
Jak odzyskać pieniądze od dłużnika?
Kiedy kontaktujesz się z ludźmi w sprawie zwrócenia Ci pieniędzy, które pożyczyłeś, co zrozumiałe, zwykle jest to nieprzyjemne doświadczenie. Ich naturalną reakcją będzie gniew, atakowanie, wzmaganie poczucia winy. O wiele łatwiej - i przyjemniej – jest używać sztuki perswazji bądź skorzystać z pomocy profesjonalistów – agencji windykacyjnej. więcej »
Co robić kiedy mamy problemy z BIK?
Nikt z nas nie lubi się zadłużać, jednak są sytuacje, w których jest to po prostu nieuniknione. Każdy z nas może mieć przecież problem z zapłaceniem za naprawę samochodu, albo leki dla chorego członka rodziny. Wówczas, zaczynamy rozglądać się za odpowiedniego rodzaju pożyczką, dzięki której wybrniemy z kłopotów. Niestety czasem zdarza się też tak, iż mamy problem z późniejszym spłaceniem zadłużenia i w takim przypadku nasze nazwisko pojawia się na liście zadłużonych. Czy w takiej sytuacji istnieje możliwość otrzymania kolejnej pożyczki? więcej »
Polecamy strony: Opycha.pl | MiniMili.pl | Sportera Fitness | Życie jak bajka | DueCappucci |