Wiersze Internautów - Autor: czerwonka danuta - e-mail: dczerwonka1@wp.pl

zmiany

boze moj kochany.potrzebuje i niepotrzebuje zmiany.bo to co otacza mnie to niech bron boze nie zmienia sie.ludzie wokol mnie niech nie starzeja sie. ale boze moj kochany.te kwiatki,firany.te pudeleczka i ciuszki.korale,pachniuszki.nie wiem czy to zle ale ciagle czegos chce. dobrze mi z tym boze.to moze kochany nie skarzesz za zmiany,troche lekam sie.prosze nie karz mnie.bardzo bardzo prosze kochany moj boze.

_____________________
Dodatkowy opis autora:
Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Dieta pomocna w walce z chorobami nowotworowymi
Choroby nowotworowe są ogromnym problemem w społeczeństwach rozwiniętych. Na raka z roku na rok zapada coraz więcej ludzi. Do tego stanu przyczynia się między innymi zanieczyszczenie środowiska, a także charakterystyczna, złożona z wysoko przetworzonych produktów dieta. więcej »
Leczenie niepłodności - co warto wiedzieć?
Pary borykające się z problemem niepłodności na początku są zdezorientowane, podobnie zresztą, jak bliskie im osoby. Jak wygląda leczenie tej przypadłości, gdzie się udać i co warto wiedzieć - o tym właśnie piszemy w naszym artykule, zapraszamy do jego lektury. więcej »
Ramki na zdjęcia to ważny element Twojego domu!
Fotografia to bardzo ważna dziedzina sztuki, która obcuje niemal z każdym z nas. Upamiętnia wspaniałe chwile z naszego życia oraz wyjątkowe osoby, którymi się otaczamy. Zbiór rodzinnych fotografii znajduje się chyba w każdym domu. Wyjątkowe z nich zasługują na wyróżnienie i ustawienie ich w widocznym miejscu. W tym celu warto wybrać odpowiednie ramki na zdjęcia, które uhonorują fotografię i nadadzą jej wzniosłego charakteru. więcej »
Polecamy strony: MiniMili.pl | Hapi Hapi | Mostek w kuchni | Medycyna estetyczna | Hell Office |