Wiersze Internautów - Autor: danuta czerwonka - e-mail: dczerwonka1@wp.pl

kawka

lubie kawke,kawki lyk.czarna gorzka i wspaniala.bo ile mozna przemyslec spraw przy kilku filizankach pysznych kaw.papierosek sie pali sada w oddali.spi caly dom,a mysli daleko stad.bo mama,bo corka kochana,bo i synus tez i jeszcze moj les.tatus moj starutki i jeszcze te smutki.a tu juz swit ptaszkow spiewanie.kto z was tak wczesnie wstanie.bo to wielka rzecz zaczac z switem dzien i ucieszyc sie.rzeski poranek szarosc nieba a mnie tego trzeba.

_____________________
Dodatkowy opis autora:
24.05.2014 r.Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Witamina B12, czyli  lek na przemęczenie i wiele więcej
Witamina B12 (kobalamina) wpływa korzystnie m.in. na poziom energii, nastrój, pamięć, serce, trawienie i skórę. Jej deficyt może objawiać się wieloma niekorzystnymi symptomami, w tym przewlekłym zmęczeniem. Chcesz wiedzieć więcej o roli witaminy B12 w organizmie? Przeczytaj! więcej »
Jak odbywa się elektroniczne archiwizowanie danych?
"Jako nowoczesne społeczeństwo jesteśmy przyzwyczajeni to tego, że większość informacji, danych a nawet dokumentów można bez problemu przesłać zdanie za pośrednictwem sieci internetowej. Jednak takie udogodnienie działa dopiero o kilkunastu lat, wcześniej bowiem wszystko odbywało się w o wiele bardziej skomplikowany sposób. Nowoczesne rozwiązania zawdzięczamy przede wszystkim elektronicznemu archiwizowaniu danych." więcej »
Prawidłowe niszczenie firmowych dokumentów
Każda firma posiada wiele dokumentów, które są objęte ochroną prywatności ze względu na zawarte w nich informacje. Najczęściej są to dane osobowe pracowników i klientów, umowy, dane finansowe lub plany sprzedażowe. Jednak nie każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę jak ważne jest profesjonalne i bezpieczne niszczenie dokumentów. Na szczęście dzisiejszy rynek wciąż się rozwija i dopasowuje do potrzeb ludzi. Dzięki temu można korzystać z usług profesjonalnych miejsc, które bezpiecznie zniszczą ważne dokumenty, które nie mają prawa trafić w niepowołane ręce. więcej »
Polecamy strony: ACT-Natural | Medycyna estetyczna | Czarna na zakręcie | Kolorowa Ryba | DueCappucci |