Wiersze Internautów - Autor: danuta czerwonka - e-mail: dczerwonka1@wp.pl

kawka

lubie kawke,kawki lyk.czarna gorzka i wspaniala.bo ile mozna przemyslec spraw przy kilku filizankach pysznych kaw.papierosek sie pali sada w oddali.spi caly dom,a mysli daleko stad.bo mama,bo corka kochana,bo i synus tez i jeszcze moj les.tatus moj starutki i jeszcze te smutki.a tu juz swit ptaszkow spiewanie.kto z was tak wczesnie wstanie.bo to wielka rzecz zaczac z switem dzien i ucieszyc sie.rzeski poranek szarosc nieba a mnie tego trzeba.

_____________________
Dodatkowy opis autora:
24.05.2014 r.Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Jak wybrać odpowiedni bagaż? Która walizka najlepsza?
Turystyka wiąże się nie tylko z poznawaniem nowych miejsc, ale także z przewożeniem dobytku. W przypadku wyprawy lotniczej czy wyjazdu samochodem konieczne staje się więc posiadanie odpowiedniego opakowania na bagaż, w którym będzie można bez problemu umieścić ubrania, buty, kosmetyki, ręczniki czy inne przedmioty. W tym celu doskonale sprawdzą się walizki, zwłaszcza twarde walizki na kółkach. Co warto wiedzieć o tych produktach? więcej »
Jak odzyskać pieniądze od dłużnika?
Kiedy kontaktujesz się z ludźmi w sprawie zwrócenia Ci pieniędzy, które pożyczyłeś, co zrozumiałe, zwykle jest to nieprzyjemne doświadczenie. Ich naturalną reakcją będzie gniew, atakowanie, wzmaganie poczucia winy. O wiele łatwiej - i przyjemniej – jest używać sztuki perswazji bądź skorzystać z pomocy profesjonalistów – agencji windykacyjnej. więcej »
Co robić kiedy mamy problemy z BIK?
Nikt z nas nie lubi się zadłużać, jednak są sytuacje, w których jest to po prostu nieuniknione. Każdy z nas może mieć przecież problem z zapłaceniem za naprawę samochodu, albo leki dla chorego członka rodziny. Wówczas, zaczynamy rozglądać się za odpowiedniego rodzaju pożyczką, dzięki której wybrniemy z kłopotów. Niestety czasem zdarza się też tak, iż mamy problem z późniejszym spłaceniem zadłużenia i w takim przypadku nasze nazwisko pojawia się na liście zadłużonych. Czy w takiej sytuacji istnieje możliwość otrzymania kolejnej pożyczki? więcej »
Polecamy strony: Old Timers Garage | ACT-Natural | MiniMili.pl | Kosą po patelni | Kolorowa Ryba |