Wiersze Internautów - Autor: danuta czerwonka - e-mail: dczerwonka1@wp.pl

kawka

lubie kawke,kawki lyk.czarna gorzka i wspaniala.bo ile mozna przemyslec spraw przy kilku filizankach pysznych kaw.papierosek sie pali sada w oddali.spi caly dom,a mysli daleko stad.bo mama,bo corka kochana,bo i synus tez i jeszcze moj les.tatus moj starutki i jeszcze te smutki.a tu juz swit ptaszkow spiewanie.kto z was tak wczesnie wstanie.bo to wielka rzecz zaczac z switem dzien i ucieszyc sie.rzeski poranek szarosc nieba a mnie tego trzeba.

_____________________
Dodatkowy opis autora:
24.05.2014 r.Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

5 ciekawych sposobów na oświetlenie domu
W dzisiejszych czasach oświetlenie domu nie sprowadza się jedynie do jednego żyrandola na środku pokoju. Oświetlenie stało się gustownym elementem dekoracyjnym. Dziś mamy szeroki wybór spośród różnych form oświetlenia, podpowiemy jakie jest najbardziej praktyczne i wygląda najbardziej efektownie. więcej »
Czy można powstrzymać łysienie?
Łysienie jest procesem, który większości osób wydaje się rzeczą, której zatrzymać nie można. Problemy z utratą włosów dotykają zarówno mężczyzn jak i kobiety. Dotyczą one osób w różnym wieku i mają wiele przyczyn. Ale czy łysienie można zatrzymać? więcej »
Czym zajmuje się podolog?
Osoby, które zmagają się z problemami zdrowotnymi dotyczącymi stóp, wybierają się zazwyczaj do dermatologa, jednak warto wiedzieć o tym, iż specjalistą w tej dziedzinie jest podolog. Kiedy jednak należy wybrać się do podologa i czym konkretnie zajmuje się ten specjalista? więcej »
Polecamy strony: Mostek w kuchni | Czarna na zakręcie | Opycha.pl | Sportera Fitness | DueCappucci |