Wiersze Internautów - Autor: danuta czerwonka - e-mail: dczerwonka1@wp.pl

kawka

lubie kawke,kawki lyk.czarna gorzka i wspaniala.bo ile mozna przemyslec spraw przy kilku filizankach pysznych kaw.papierosek sie pali sada w oddali.spi caly dom,a mysli daleko stad.bo mama,bo corka kochana,bo i synus tez i jeszcze moj les.tatus moj starutki i jeszcze te smutki.a tu juz swit ptaszkow spiewanie.kto z was tak wczesnie wstanie.bo to wielka rzecz zaczac z switem dzien i ucieszyc sie.rzeski poranek szarosc nieba a mnie tego trzeba.

_____________________
Dodatkowy opis autora:
24.05.2014 r.Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Dieta pomocna w walce z chorobami nowotworowymi
Choroby nowotworowe są ogromnym problemem w społeczeństwach rozwiniętych. Na raka z roku na rok zapada coraz więcej ludzi. Do tego stanu przyczynia się między innymi zanieczyszczenie środowiska, a także charakterystyczna, złożona z wysoko przetworzonych produktów dieta. więcej »
Leczenie niepłodności - co warto wiedzieć?
Pary borykające się z problemem niepłodności na początku są zdezorientowane, podobnie zresztą, jak bliskie im osoby. Jak wygląda leczenie tej przypadłości, gdzie się udać i co warto wiedzieć - o tym właśnie piszemy w naszym artykule, zapraszamy do jego lektury. więcej »
Ramki na zdjęcia to ważny element Twojego domu!
Fotografia to bardzo ważna dziedzina sztuki, która obcuje niemal z każdym z nas. Upamiętnia wspaniałe chwile z naszego życia oraz wyjątkowe osoby, którymi się otaczamy. Zbiór rodzinnych fotografii znajduje się chyba w każdym domu. Wyjątkowe z nich zasługują na wyróżnienie i ustawienie ich w widocznym miejscu. W tym celu warto wybrać odpowiednie ramki na zdjęcia, które uhonorują fotografię i nadadzą jej wzniosłego charakteru. więcej »
Polecamy strony: ACT-Natural | Hell Office | Sportera Fitness | Old Timers Garage | Mostek w kuchni |