Wiersze Internautów - Autor: Radosław Hickowski - e-mail: radek.hickowski@onet.eu

Życie

Szare, białe skończone pełne blasku, kiedyś ściemnieje.
Życie jest trudne, steruj nim.

Trudno jest myśleć w przygnębieniu.
Czeka na Ciebie miłość, uczucie, radość.
Nie zmarnuj tego, łap to co chcesz.

Miłość w życiu jest potrzebna?
I tak się kiedyś skończy..

_____________________
Dodatkowy opis autora:
W tym wierszu chciałbym pokazać do czego zdolna jest miłość.Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

5 skutecznych sposobów na odśnieżanie
Odśnieżanie to żmudne zadanie, ale niezbędne, aby uniknąć wypadków i dbać o wygląd swojej posesji. Jednym z najczęstszych sposobów na pozbycie się śniegu jest sól, która, choć jest dość skuteczna, ma wiele negatywnych skutków ubocznych, w tym uszkadza beton i karoserię samochodów. więcej »
Dlaczego nie mam orgazmu? Jak mogę go osiągnąć?
Nie czerpiesz satysfakcji seksualnej ze zbliżeń? Musisz udawać orgazmy, bo nigdy nie potrafisz ich osiągnąć? Zobacz, co może być przyczyną takiego stanu rzeczy i jak wyeliminować ten „defekt”? więcej »
Wynajmij swoje call center
Udostępnienie klientom możliwości swobodnego kontaktu telefonicznego zwiększa szanse na skuteczną sprzedaż i buduje pozytywny wizerunek firmy. Nie zawsze trzeba tworzyć od podstaw własny dział call center – obecnie coraz popularniejszy jest outsourcing tych usług. Kto może najwięcej na nim skorzystać i czym kierować się przy wyborze? więcej »
Polecamy strony: Hell Office | Mostek w kuchni | Opycha.pl | ACT-Natural | DueCappucci |