Wiersze Internautów - Autor: Radosław Hickowski - e-mail: radek.hickowski@onet.eu

Kiedyś to się skończy

Kiedyś przestanie świecić knot,
Kiedyś zwierzęta przestaną istnieć,
Kiedyś przestanie padać deszcz.

Wszystko się skończy,
zostaną tylko puste ławki i puste kawiarnie.

Nie zobaczysz już tej samej pary,
która siedziała na ławce pod dębem.
Kiedyś przyjdzie czas rozstania,
ptaki zaczną osobno śpiewać, ludzie żyć swoim życiem. Koniec wszystkiego nastanie.

_____________________
Dodatkowy opis autora:
Chciałem w tym wierszu poruszyć problematykę ludzi w współczesnym wieku, przedstawiłem w tym wierszu realia świata rzeczywistego.Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Co czeka cię w pierwszym trymestrze? Zobacz listę dolegliwości i sposoby ich łagodzenia
Ciąża to wyjątkowy stan, który – choć daje mnóstwo radości – nie jest wolny od uciążliwych dolegliwości. Sprawdź, czego możesz spodziewać się w pierwszym trymestrze i poznaj sposoby na łagodzenie nieprzyjemnych objawów. więcej »
Jaki samodzielnie podłączyć włącznik światła w swoim domu?
Włączniki światła są niezbędne do funkcjonowania każdego domu, sklepu, hurtowni czy fabryki. Większość z nas na co dzień nie przywiązuje do nich większej uwagi, ponieważ nie wymagają one częstej naprawy. Czasem przychodzi jednak moment, kiedy modernizacja wnętrza wymusza na nas wymianę włączników. Jak samodzielnie podłączyć włącznik światła? więcej »
Co zrobić, gdy dopadnie nas wiosenne przeziębienie?
W naszej strefie klimatycznej mamy w ciągu całego roku dwa punkty zapalne, jeśli chodzi o sezon na choroby i przeziębienia – to wiosna i jesień. Niby każdy z nas o tym wie, ale sama wiedza nie pomaga, by się przed przeziębieniem uchronić. Jak się wówczas leczyć, by nie spędzić pierwszych wiosennych dni w łóżku? więcej »
Polecamy strony: ArtMe Ręcznie robiona biżuteria | Czarna na zakręcie | Sportera Fitness | MiniMili.pl | Medycyna estetyczna |