Wiersze Internautów - Autor: Radosław Hickowski - e-mail: radek.hickowski@onet.eu

Kiedyś to się skończy

Kiedyś przestanie świecić knot,
Kiedyś zwierzęta przestaną istnieć,
Kiedyś przestanie padać deszcz.

Wszystko się skończy,
zostaną tylko puste ławki i puste kawiarnie.

Nie zobaczysz już tej samej pary,
która siedziała na ławce pod dębem.
Kiedyś przyjdzie czas rozstania,
ptaki zaczną osobno śpiewać, ludzie żyć swoim życiem. Koniec wszystkiego nastanie.

_____________________
Dodatkowy opis autora:
Chciałem w tym wierszu poruszyć problematykę ludzi w współczesnym wieku, przedstawiłem w tym wierszu realia świata rzeczywistego.Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Dieta pomocna w walce z chorobami nowotworowymi
Choroby nowotworowe są ogromnym problemem w społeczeństwach rozwiniętych. Na raka z roku na rok zapada coraz więcej ludzi. Do tego stanu przyczynia się między innymi zanieczyszczenie środowiska, a także charakterystyczna, złożona z wysoko przetworzonych produktów dieta. więcej »
Leczenie niepłodności - co warto wiedzieć?
Pary borykające się z problemem niepłodności na początku są zdezorientowane, podobnie zresztą, jak bliskie im osoby. Jak wygląda leczenie tej przypadłości, gdzie się udać i co warto wiedzieć - o tym właśnie piszemy w naszym artykule, zapraszamy do jego lektury. więcej »
Ramki na zdjęcia to ważny element Twojego domu!
Fotografia to bardzo ważna dziedzina sztuki, która obcuje niemal z każdym z nas. Upamiętnia wspaniałe chwile z naszego życia oraz wyjątkowe osoby, którymi się otaczamy. Zbiór rodzinnych fotografii znajduje się chyba w każdym domu. Wyjątkowe z nich zasługują na wyróżnienie i ustawienie ich w widocznym miejscu. W tym celu warto wybrać odpowiednie ramki na zdjęcia, które uhonorują fotografię i nadadzą jej wzniosłego charakteru. więcej »
Polecamy strony: Hapi Hapi | Sportera Fitness | Opycha.pl | MiniMili.pl | ACT-Natural |