Wiersze Internautów - Autor: Radosław Hickowski - e-mail: radek.hickowski@onet.eu

Kiedyś to się skończy

Kiedyś przestanie świecić knot,
Kiedyś zwierzęta przestaną istnieć,
Kiedyś przestanie padać deszcz.

Wszystko się skończy,
zostaną tylko puste ławki i puste kawiarnie.

Nie zobaczysz już tej samej pary,
która siedziała na ławce pod dębem.
Kiedyś przyjdzie czas rozstania,
ptaki zaczną osobno śpiewać, ludzie żyć swoim życiem. Koniec wszystkiego nastanie.

_____________________
Dodatkowy opis autora:
Chciałem w tym wierszu poruszyć problematykę ludzi w współczesnym wieku, przedstawiłem w tym wierszu realia świata rzeczywistego.Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Witamina B12, czyli  lek na przemęczenie i wiele więcej
Witamina B12 (kobalamina) wpływa korzystnie m.in. na poziom energii, nastrój, pamięć, serce, trawienie i skórę. Jej deficyt może objawiać się wieloma niekorzystnymi symptomami, w tym przewlekłym zmęczeniem. Chcesz wiedzieć więcej o roli witaminy B12 w organizmie? Przeczytaj! więcej »
Jak odbywa się elektroniczne archiwizowanie danych?
"Jako nowoczesne społeczeństwo jesteśmy przyzwyczajeni to tego, że większość informacji, danych a nawet dokumentów można bez problemu przesłać zdanie za pośrednictwem sieci internetowej. Jednak takie udogodnienie działa dopiero o kilkunastu lat, wcześniej bowiem wszystko odbywało się w o wiele bardziej skomplikowany sposób. Nowoczesne rozwiązania zawdzięczamy przede wszystkim elektronicznemu archiwizowaniu danych." więcej »
Prawidłowe niszczenie firmowych dokumentów
Każda firma posiada wiele dokumentów, które są objęte ochroną prywatności ze względu na zawarte w nich informacje. Najczęściej są to dane osobowe pracowników i klientów, umowy, dane finansowe lub plany sprzedażowe. Jednak nie każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę jak ważne jest profesjonalne i bezpieczne niszczenie dokumentów. Na szczęście dzisiejszy rynek wciąż się rozwija i dopasowuje do potrzeb ludzi. Dzięki temu można korzystać z usług profesjonalnych miejsc, które bezpiecznie zniszczą ważne dokumenty, które nie mają prawa trafić w niepowołane ręce. więcej »
Polecamy strony: Okiem Blondynki | ACT-Natural | Old Timers Garage | Medycyna estetyczna | Czarna na zakręcie |