Wiersze Internautów - Autor: Ela - e-mail: Ela.chodakowska@o2.pl

Burza

Nadchodzi burza robi sie ciemno drzewa kolysza sie na ulicy krzyk rozprzestrzenia sie ktos zgubil parasol a przecierz trzymal go z calych swych sil u progu dzwi nadchodzi cien tak zimny jak moje rece ktos puka do drzwi nie to bije moje serce grom grzmotow obija sie o zamarle cialo a czarne chmury pieszcza placzace niebo ktorej lzy przykrywaja ziemie cala ktos moglby powiedziec ze konczy sie swiat lecz noe to tylko burza usmiechnela sie pod wiatr

_____________________
Dodatkowy opis autora:
Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Dieta pomocna w walce z chorobami nowotworowymi
Choroby nowotworowe są ogromnym problemem w społeczeństwach rozwiniętych. Na raka z roku na rok zapada coraz więcej ludzi. Do tego stanu przyczynia się między innymi zanieczyszczenie środowiska, a także charakterystyczna, złożona z wysoko przetworzonych produktów dieta. więcej »
Leczenie niepłodności - co warto wiedzieć?
Pary borykające się z problemem niepłodności na początku są zdezorientowane, podobnie zresztą, jak bliskie im osoby. Jak wygląda leczenie tej przypadłości, gdzie się udać i co warto wiedzieć - o tym właśnie piszemy w naszym artykule, zapraszamy do jego lektury. więcej »
Ramki na zdjęcia to ważny element Twojego domu!
Fotografia to bardzo ważna dziedzina sztuki, która obcuje niemal z każdym z nas. Upamiętnia wspaniałe chwile z naszego życia oraz wyjątkowe osoby, którymi się otaczamy. Zbiór rodzinnych fotografii znajduje się chyba w każdym domu. Wyjątkowe z nich zasługują na wyróżnienie i ustawienie ich w widocznym miejscu. W tym celu warto wybrać odpowiednie ramki na zdjęcia, które uhonorują fotografię i nadadzą jej wzniosłego charakteru. więcej »
Polecamy strony: Okiem Blondynki | Hapi Hapi | Mostek w kuchni | Czarna na zakręcie | Sportera Fitness |