Wiersze Internautów - Autor: Ela - e-mail: Ela.chodakowska@o2.pl

Burza

Nadchodzi burza robi sie ciemno drzewa kolysza sie na ulicy krzyk rozprzestrzenia sie ktos zgubil parasol a przecierz trzymal go z calych swych sil u progu dzwi nadchodzi cien tak zimny jak moje rece ktos puka do drzwi nie to bije moje serce grom grzmotow obija sie o zamarle cialo a czarne chmury pieszcza placzace niebo ktorej lzy przykrywaja ziemie cala ktos moglby powiedziec ze konczy sie swiat lecz noe to tylko burza usmiechnela sie pod wiatr

_____________________
Dodatkowy opis autora:
Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Jaki samodzielnie podłączyć włącznik światła w swoim domu?
Włączniki światła są niezbędne do funkcjonowania każdego domu, sklepu, hurtowni czy fabryki. Większość z nas na co dzień nie przywiązuje do nich większej uwagi, ponieważ nie wymagają one częstej naprawy. Czasem przychodzi jednak moment, kiedy modernizacja wnętrza wymusza na nas wymianę włączników. Jak samodzielnie podłączyć włącznik światła? więcej »
Co zrobić, gdy dopadnie nas wiosenne przeziębienie?
W naszej strefie klimatycznej mamy w ciągu całego roku dwa punkty zapalne, jeśli chodzi o sezon na choroby i przeziębienia – to wiosna i jesień. Niby każdy z nas o tym wie, ale sama wiedza nie pomaga, by się przed przeziębieniem uchronić. Jak się wówczas leczyć, by nie spędzić pierwszych wiosennych dni w łóżku? więcej »
Trądzik różowaty – uporczywe schorzenie skórne
Trądzik różowaty jest przewlekłym stanem zapalnym skóry. Schorzenie dotyka niewielką część populacji, głównie mieszkańców Północnej i Zachodniej Europy. Większą częstość występowania notuje się również w Ameryce Północnej. Z chorobą dotykającą określonych części twarzy, zmagają się przede wszystkim kobiety. więcej »
Polecamy strony: DueCappucci | Życie jak bajka | Kolorowa Ryba | Mostek w kuchni | MiniMili.pl |