Wiersze Internautów - Autor: Ela - e-mail: Ela.chodakowska@o2.pl

Burza

Nadchodzi burza robi sie ciemno drzewa kolysza sie na ulicy krzyk rozprzestrzenia sie ktos zgubil parasol a przecierz trzymal go z calych swych sil u progu dzwi nadchodzi cien tak zimny jak moje rece ktos puka do drzwi nie to bije moje serce grom grzmotow obija sie o zamarle cialo a czarne chmury pieszcza placzace niebo ktorej lzy przykrywaja ziemie cala ktos moglby powiedziec ze konczy sie swiat lecz noe to tylko burza usmiechnela sie pod wiatr

_____________________
Dodatkowy opis autora:




Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Czym zajmuje się podolog?
Osoby, które zmagają się z problemami zdrowotnymi dotyczącymi stóp, wybierają się zazwyczaj do dermatologa, jednak warto wiedzieć o tym, iż specjalistą w tej dziedzinie jest podolog. Kiedy jednak należy wybrać się do podologa i czym konkretnie zajmuje się ten specjalista? więcej »
Ubrania marki Ivanka Trump – hit czy kit?
Trump to jedno z tych nazwisk, które są dziś odmieniane przez wszystkie przypadki. Dzieje się tak przede wszystkim z powodu kontrowersyjnej prezydentury Donalda Trumpa, ale także…. ze względu na jego córkę – Ivankę Trump – oraz jej nowy, modowy biznes. Tak, tak! Ivanka Trump, jedna z najmodniejszych pierwszych córek świata postanowiła zająć się projektowaniem i sygnuje swoim nazwiskiem kolejne, piękne kolekcje ubrań. więcej »
5 skutecznych sposobów na odśnieżanie
Odśnieżanie to żmudne zadanie, ale niezbędne, aby uniknąć wypadków i dbać o wygląd swojej posesji. Jednym z najczęstszych sposobów na pozbycie się śniegu jest sól, która, choć jest dość skuteczna, ma wiele negatywnych skutków ubocznych, w tym uszkadza beton i karoserię samochodów. więcej »
Polecamy strony: Mostek w kuchni | Hell Office | Opycha.pl | Kolorowa Ryba | ACT-Natural |