Wiersze Internautów - Autor: Daniel Sparks - e-mail: -- Ukryty --

Karty pokazują niemożliwe

Patrząc w przyszłość, łącząc wszystkie plany, gdzieś się gubię,
Zatracam moralność, nałogi biorą górę, największym jesteś ty.
Czy jeżeli stanę przed złą decyzją, czy wtedy odmówię?
Czy odpuszczę walkę i ucieknę tam gdzie szczęśliwe sny?
Karty pokazują niemożliwe, to czego pragnę,
Odwlekam to na kiedyś, może pomoże zrządzenie losu.
Ale nieważne jak mocno się staram, prawdy nie nagnę,
Nadzieja na barwy euforii, znika pod kołami szarego wozu.

_____________________
Dodatkowy opis autora:
Więcej możecie znaleźć na: https://www.facebook.com/Poeta-niby-romantyczny-1426681807349017/?notif_t=page_user_activity¬if_id=1491720562105052Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Witamina B12, czyli  lek na przemęczenie i wiele więcej
Witamina B12 (kobalamina) wpływa korzystnie m.in. na poziom energii, nastrój, pamięć, serce, trawienie i skórę. Jej deficyt może objawiać się wieloma niekorzystnymi symptomami, w tym przewlekłym zmęczeniem. Chcesz wiedzieć więcej o roli witaminy B12 w organizmie? Przeczytaj! więcej »
Jak odbywa się elektroniczne archiwizowanie danych?
"Jako nowoczesne społeczeństwo jesteśmy przyzwyczajeni to tego, że większość informacji, danych a nawet dokumentów można bez problemu przesłać zdanie za pośrednictwem sieci internetowej. Jednak takie udogodnienie działa dopiero o kilkunastu lat, wcześniej bowiem wszystko odbywało się w o wiele bardziej skomplikowany sposób. Nowoczesne rozwiązania zawdzięczamy przede wszystkim elektronicznemu archiwizowaniu danych." więcej »
Prawidłowe niszczenie firmowych dokumentów
Każda firma posiada wiele dokumentów, które są objęte ochroną prywatności ze względu na zawarte w nich informacje. Najczęściej są to dane osobowe pracowników i klientów, umowy, dane finansowe lub plany sprzedażowe. Jednak nie każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę jak ważne jest profesjonalne i bezpieczne niszczenie dokumentów. Na szczęście dzisiejszy rynek wciąż się rozwija i dopasowuje do potrzeb ludzi. Dzięki temu można korzystać z usług profesjonalnych miejsc, które bezpiecznie zniszczą ważne dokumenty, które nie mają prawa trafić w niepowołane ręce. więcej »
Polecamy strony: Hell Office | MiniMili.pl | Opycha.pl | Życie jak bajka | Czarna na zakręcie |