Wiersze Internautów - Autor: Natalka Piankowska - e-mail: -- Ukryty --

Kochani Rodzice

Dzisiaj deszcz a jutro słońce tak to z dniami jak i znami zresztą czasem bywa.
Ja to chce a tego nie bo to nie ten kolor a nie taki kształt a ten już w sam raz.
A rodzice tak skaczą żeby milej było nam i rodzice tacy fajni bo ja już to znam.
Każdy chce taką mamę takiego tatę ,bo bez nich życia niema ,bo oni tacy fajni i kupują nam prezenty aby dziś dopieszczyć nas.Bez rodziców to świat taki sobie i to smutnę a to szare i nic nie pasuje nam a rodzice starają sie jak mogą a my ciągle kochać nas.

_____________________
Dodatkowy opis autora:
Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Witamina B12, czyli  lek na przemęczenie i wiele więcej
Witamina B12 (kobalamina) wpływa korzystnie m.in. na poziom energii, nastrój, pamięć, serce, trawienie i skórę. Jej deficyt może objawiać się wieloma niekorzystnymi symptomami, w tym przewlekłym zmęczeniem. Chcesz wiedzieć więcej o roli witaminy B12 w organizmie? Przeczytaj! więcej »
Jak odbywa się elektroniczne archiwizowanie danych?
"Jako nowoczesne społeczeństwo jesteśmy przyzwyczajeni to tego, że większość informacji, danych a nawet dokumentów można bez problemu przesłać zdanie za pośrednictwem sieci internetowej. Jednak takie udogodnienie działa dopiero o kilkunastu lat, wcześniej bowiem wszystko odbywało się w o wiele bardziej skomplikowany sposób. Nowoczesne rozwiązania zawdzięczamy przede wszystkim elektronicznemu archiwizowaniu danych." więcej »
Prawidłowe niszczenie firmowych dokumentów
Każda firma posiada wiele dokumentów, które są objęte ochroną prywatności ze względu na zawarte w nich informacje. Najczęściej są to dane osobowe pracowników i klientów, umowy, dane finansowe lub plany sprzedażowe. Jednak nie każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę jak ważne jest profesjonalne i bezpieczne niszczenie dokumentów. Na szczęście dzisiejszy rynek wciąż się rozwija i dopasowuje do potrzeb ludzi. Dzięki temu można korzystać z usług profesjonalnych miejsc, które bezpiecznie zniszczą ważne dokumenty, które nie mają prawa trafić w niepowołane ręce. więcej »
Polecamy strony: Hapi Hapi | Czarna na zakręcie | Kolorowa Ryba | Old Timers Garage | Hell Office |