Wiersze Internautów - Autor: Natalka Piankowska - e-mail: -- Ukryty --

Kochani Rodzice

Dzisiaj deszcz a jutro słońce tak to z dniami jak i znami zresztą czasem bywa.
Ja to chce a tego nie bo to nie ten kolor a nie taki kształt a ten już w sam raz.
A rodzice tak skaczą żeby milej było nam i rodzice tacy fajni bo ja już to znam.
Każdy chce taką mamę takiego tatę ,bo bez nich życia niema ,bo oni tacy fajni i kupują nam prezenty aby dziś dopieszczyć nas.Bez rodziców to świat taki sobie i to smutnę a to szare i nic nie pasuje nam a rodzice starają sie jak mogą a my ciągle kochać nas.

_____________________
Dodatkowy opis autora:
Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Dieta pomocna w walce z chorobami nowotworowymi
Choroby nowotworowe są ogromnym problemem w społeczeństwach rozwiniętych. Na raka z roku na rok zapada coraz więcej ludzi. Do tego stanu przyczynia się między innymi zanieczyszczenie środowiska, a także charakterystyczna, złożona z wysoko przetworzonych produktów dieta. więcej »
Leczenie niepłodności - co warto wiedzieć?
Pary borykające się z problemem niepłodności na początku są zdezorientowane, podobnie zresztą, jak bliskie im osoby. Jak wygląda leczenie tej przypadłości, gdzie się udać i co warto wiedzieć - o tym właśnie piszemy w naszym artykule, zapraszamy do jego lektury. więcej »
Ramki na zdjęcia to ważny element Twojego domu!
Fotografia to bardzo ważna dziedzina sztuki, która obcuje niemal z każdym z nas. Upamiętnia wspaniałe chwile z naszego życia oraz wyjątkowe osoby, którymi się otaczamy. Zbiór rodzinnych fotografii znajduje się chyba w każdym domu. Wyjątkowe z nich zasługują na wyróżnienie i ustawienie ich w widocznym miejscu. W tym celu warto wybrać odpowiednie ramki na zdjęcia, które uhonorują fotografię i nadadzą jej wzniosłego charakteru. więcej »
Polecamy strony: Kosą po patelni | Opycha.pl | Hell Office | ACT-Natural | MiniMili.pl |