Wiersze Internautów - Autor: Natalka Piankowska - e-mail: -- Ukryty --

Kochani Rodzice

Dzisiaj deszcz a jutro słońce tak to z dniami jak i znami zresztą czasem bywa.
Ja to chce a tego nie bo to nie ten kolor a nie taki kształt a ten już w sam raz.
A rodzice tak skaczą żeby milej było nam i rodzice tacy fajni bo ja już to znam.
Każdy chce taką mamę takiego tatę ,bo bez nich życia niema ,bo oni tacy fajni i kupują nam prezenty aby dziś dopieszczyć nas.Bez rodziców to świat taki sobie i to smutnę a to szare i nic nie pasuje nam a rodzice starają sie jak mogą a my ciągle kochać nas.

_____________________
Dodatkowy opis autora:
Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Czym zajmuje się podolog?
Osoby, które zmagają się z problemami zdrowotnymi dotyczącymi stóp, wybierają się zazwyczaj do dermatologa, jednak warto wiedzieć o tym, iż specjalistą w tej dziedzinie jest podolog. Kiedy jednak należy wybrać się do podologa i czym konkretnie zajmuje się ten specjalista? więcej »
Ubrania marki Ivanka Trump – hit czy kit?
Trump to jedno z tych nazwisk, które są dziś odmieniane przez wszystkie przypadki. Dzieje się tak przede wszystkim z powodu kontrowersyjnej prezydentury Donalda Trumpa, ale także…. ze względu na jego córkę – Ivankę Trump – oraz jej nowy, modowy biznes. Tak, tak! Ivanka Trump, jedna z najmodniejszych pierwszych córek świata postanowiła zająć się projektowaniem i sygnuje swoim nazwiskiem kolejne, piękne kolekcje ubrań. więcej »
5 skutecznych sposobów na odśnieżanie
Odśnieżanie to żmudne zadanie, ale niezbędne, aby uniknąć wypadków i dbać o wygląd swojej posesji. Jednym z najczęstszych sposobów na pozbycie się śniegu jest sól, która, choć jest dość skuteczna, ma wiele negatywnych skutków ubocznych, w tym uszkadza beton i karoserię samochodów. więcej »
Polecamy strony: ACT-Natural | MiniMili.pl | Kolorowa Ryba | Hell Office | Opycha.pl |