TwojeCentrum.pl » Zakupy » AGD » Naczynia tytanowe » Pokrywy szklane

Pokrywy szklane

Pokrywy wykonane są ze szkła hartowanego, zaopatrzone w uchwyty odporne na działanie wysokich temperatur do 260°C. Uchwyty pokryw są odkręcane co ułatwia dokładne ich umycie.

Wyświetlanie od 1 do 4 (z 4 pozycji) Stron:  1 

Pokrywa szklana 18 cm Trend Royal

Pokrywa szklana 18 cm Trend Royal

Pokrywa szklana - 18 cm do rondla


45,00 zł

Opis produktu
Pokrywa szklana 20 cm Trend Royal

Pokrywa szklana 20 cm Trend Royal

Pokrywa szklana - 20 cm


46,00 zł

Opis produktu
Pokrywa szklana 24 cm Trend Royal

Pokrywa szklana 24 cm Trend Royal

Pokrywa szklana - 24 cm


51,00 zł

Opis produktu
Pokrywa szklana 28 cm Trend Royal

Pokrywa szklana 28 cm Trend Royal

Pokrywa szklana - 28 cm


57,00 zł

Opis produktu
Wyświetlanie od 1 do 4 (z 4 pozycji) Stron:  1 

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Oblicz ubezpieczenie samochodu – co jest brane pod uwagę?
Ostatnie podwyżki cen OC powodują, że coraz więcej z nas szuka sposobów na obniżenie opłat za składki ubezpieczenia. Zanim jednak zaczniemy szukać zniżek, sprawdźmy, jakie czynniki po stronie kierowcy i jego pojazdu wpływają na koszt polisy. Zobacz, co ma znaczenie dla ubezpieczycieli, i oblicz ubezpieczenie samochodu, znając ich oczekiwania. więcej »
Tendencje sektora pożyczek pozabankowych
Z roku na rok sektor pożyczek pozabankowych rośnie. Wzrasta wartość udzielanych środków finansowych, jak również liczba klientów instytucji finansowych. Tendencję tą potwierdzają badania przedstawione na Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, a specjaliści zwracają uwagę, że w najbliższym czasie będzie się ona utrzymywać. Z czego wynika tak intensywny rozwój sektora pozabankowego i pożyczki chwilówki? więcej »
Styl industrialny
Styl industrialny jest dzisiaj niewątpliwie jednym z wiodących trendów aranżacji wnętrz. Do niedawna kojarzony był przede wszystkim z loftami, czyli pomieszczeniami przemysłowymi adaptowanymi na mieszkania, pracownie artystyczne lub biura. Dzisiaj industrialny wystrój wnętrz spotkać można także w „normalnych” mieszkaniach i domach, i co ciekawe, nie tylko w kojarzonych z przemysłem dużych miastach, ale coraz częściej również w małych miejscowościach. więcej »