TwojeCentrum.pl » Zakupy » AGD » Naczynia tytanowe » Pokrywy szklane

Pokrywy szklane

Pokrywy wykonane są ze szkła hartowanego, zaopatrzone w uchwyty odporne na działanie wysokich temperatur do 260°C. Uchwyty pokryw są odkręcane co ułatwia dokładne ich umycie.

Wyświetlanie od 1 do 4 (z 4 pozycji) Stron:  1 

Pokrywa szklana 18 cm Trend Royal

Pokrywa szklana 18 cm Trend Royal

Pokrywa szklana - 18 cm do rondla


45,00 zł

Opis produktu
Pokrywa szklana 20 cm Trend Royal

Pokrywa szklana 20 cm Trend Royal

Pokrywa szklana - 20 cm


46,00 zł

Opis produktu
Pokrywa szklana 24 cm Trend Royal

Pokrywa szklana 24 cm Trend Royal

Pokrywa szklana - 24 cm


51,00 zł

Opis produktu
Pokrywa szklana 28 cm Trend Royal

Pokrywa szklana 28 cm Trend Royal

Pokrywa szklana - 28 cm


57,00 zł

Opis produktu
Wyświetlanie od 1 do 4 (z 4 pozycji) Stron:  1 

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Zalety i wady współpracy z biurem rachunkowym
Dobrze prowadzona księgowość to bez wątpienia jeden z najważniejszych aspektów umożliwiających sprawne funkcjonowanie firmy. Część przedsiębiorców zatrudnia w tym celu księgową (lub nawet cały zespół księgowych), część decyduje się samodzielnie zajmować się finansami firmy – dotyczy to przede wszystkim właścicieli jednoosobowych i małych działalności gospodarczych. Niektórzy korzystają natomiast z usług biura rachunkowego, delegując w ten sposób część obowiązków na zewnętrzną firmę. Jakie są zalety i wady takiego rozwiązania? więcej »
Nike – buty nie tylko dla aktywnych fizycznie
Buty Nike, które jeszcze do niedawna kojarzone były jedynie z podstawowym wyposażeniem każdego koszykarza, świecą coraz większe triumfy wśród osób, które niekoniecznie mają coś wspólnego ze sportem. Sięgnęli po nie sławni projektanci, chcąc dodać swoim stylizacjom nowatorskiego charakteru. Później zaczęli je nosić znani artyści, aż w końcu stały się ulubionym rodzajem obuwia większości kobiet i mężczyzn na całym świecie. więcej »
Pościel bawełniana - czyli o trwałości i nowoczesności
Pościel bawełniana czyli bawełna bawełnie nie równa. Mało kto nie spotkał się z tym produktem, stał się on tradycją w naszych domach, przede wszystkim dzięki swojej wytrzymałości, co pozwala na to aby zaoszczędzić pieniądze i nie wydawać ich co chwilę na nowe komplety pościeli. więcej »