TwojeCentrum.pl » Zakupy » MEBLE » Meble ogrodowe Kettler » Hu¶tawka VIP

Hu¶tawka VIP

Wysokiej jako¶ci aluminiowa 3-osobowa hu¶tawka ogrodowa zapewni komfort i wypoczynek. Dostępna w wersji ze sztywnym jak i materiałowym dachem w kolorze wyłożeń.Wy¶wietlanie od 1 do 2 (z 2 pozycji) Stron:  1 

Dach do hu¶tawki ogrodowej 3 osobowej VIP Kettler

600,00 zł

Opis produktu
Hu¶tawka ogrodowa 3 osobowa aluminiowa VIP Kettler

8000,00 zł

Opis produktu
Wy¶wietlanie od 1 do 2 (z 2 pozycji) Stron:  1 

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Materace sprężynowe-kieszonkowe - czym się charakteryzuj±?
Materac kieszeniowy to udoskonalona, nowoczesna wersja materaca sprężynowego. Dzięki optymalnemu dopasowywaniu się do ciała użytkownika, zapewniaj± komfortowy sen i pełn± regenerację podczas wypoczynku. Dowiedz się, czym charakteryzuj± się materace sprężynowo-kieszonkowe. więcej »
Przewodnik po mikrometrach - budowa i rodzaje
Mikrometry, nazywane potocznie mikromierzami, to niezwykle skuteczne w swojej prostocie narzędzia pomiarowe, pozwalaj±ce na wykonywanie pomiarów z nieporównywaln± precyzj± w zakresie od setnej do tysięcznej czę¶ci milimetra. Liczne rodzaje mikrometrów umożliwiaj± okre¶lenie wymiarów wewnętrznych i zewnętrznych, głęboko¶ci oraz ¶rednicy elementów. więcej »
Wykorzystanie poduszki sensomotorycznej (dysku korekcyjnego)
Poduszka sensomotoryczna to sprzet rehabilitacyjny, dzięki któremu można wzmocnić mię¶nie grzbietu, a co za tym idzie - zmniejszyć ból w plecach. Warto j± też wykorzystać do ćwiczenia równowagi. więcej »
Polecamy strony: Życie jak bajka | Kos± po patelni | Medycyna estetyczna | Sportera Fitness | Old Timers Garage |