TwojeCentrum.pl » Zakupy » MEBLE » Meble ogrodowe Kettler » Hu¶tawka VIP

Hu¶tawka VIP

Wysokiej jako¶ci aluminiowa 3-osobowa hu¶tawka ogrodowa zapewni komfort i wypoczynek. Dostępna w wersji ze sztywnym jak i materiałowym dachem w kolorze wyłożeń.Wy¶wietlanie od 1 do 2 (z 2 pozycji) Stron:  1 

Dach do hu¶tawki ogrodowej 3 osobowej VIP Kettler

600,00 zł

Opis produktu
Hu¶tawka ogrodowa 3 osobowa aluminiowa VIP Kettler

8000,00 zł

Opis produktu
Wy¶wietlanie od 1 do 2 (z 2 pozycji) Stron:  1 

Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Praca: copywriter

Praca: copywriter

Zawód copywritera zyskuje na naszym rynku coraz większ± popularno¶ć, zarówno w¶ród osób zwi±zanych z branż± reklamow± i marketingiem, jak i tych z wykształceniem humanistycznym. Jakie predyspozycje powinien mieć kandydat na takie stanowisko? Jak rozpocz±ć w nim ¶cieżkę kariery?
Spraw dziecku niezapomniany prezent urodzinowy

Spraw dziecku niezapomniany prezent urodzinowy

Twoja Pociecha przestaje się już cieszyć z wręczanych jej na każde urodziny i ¶więta zabawek? A kto powiedział, że prezent musi mieć postać materialn±? Zaproponuj swojemu dziecku zabawę w rodzinnym gronie, a ten wyj±tkowy dzień na pewno na długo zapadnie w jego pamięci. Domowa impreza przy stole pełnym smakołyków? Przecież to nudy! Prezentujemy listę kreatywnych pomysłów, które zachwyc± każdego malucha.
Konsultacja z chirurgiem plastycznym przed operacj± plastyczn± nosa

Konsultacja z chirurgiem plastycznym przed operacj± plastyczn± nosa

Rynoplastyka jest jednym z bardziej skomplikowanych zabiegów w dziedzinie chirurgii plastycznej - wymaga odpowiednich kwalifikacji od chirurga, jak i jego „artystycznych” umiejętno¶ci (poczucia estetyki). Operacja plastyczna nosa ma na celu zmienić jego kształt w taki sposób, aby stanowił on harmonijn± cało¶ć z pozostałymi fragmentami twarzy.