Informacje - Moda

Jesień 2017 - najmodniejsze botki

Obserwacja trendów w modzie dostarcza nam wielu pożytecznych informacji. Na podstawie tego, co było, możemy przewidzieć, w jakim kierunku podążają projektanci. A to już jest naprawdę wiele warte. A zatem - jakie były odkrycia sezonu jesiennego w 2016 roku?

Botki na słupku

Przede wszystkim absolutną rewelacją były botki na dużym, szerokim słupku. Praktycznie każda kobieta zdecydowała się włączyć je do swojej garderoby. Dlaczego? Przede wszystkim łączą one wygodę z niepowtarzalnym lokiem, wskazuje blogerka Zouza.pl. A co więcej - dzięki nim znakomicie łamiemy schematyczny, dziewczęcy look, zastępując go magicznym połączeniem.

Styl boho

Tu tak naprawdę warto wiedzieć, że ten styl nigdy całkowicie nie wychodzi z mody. Jednak zeszłej jesieni zamszowe sztyblety i frędzle wyjątkowo królowały na ulicach.

W klimacie grunge

Ubiegła jesień okazała się również łaskawa dla kobiet, które lubią się nieco mroczniej ubrać. Mocne, stabilne botki wzorowane na martensach pojawiły się na ulicach każdego miasta, by zaprowadzić swoje porządki!

Muszkieterskie klamry

W modzie również znalazły się botki, których ozdobą była duża klamra - nie tylko o klasycznych kształtach, lecz nawet powyginana przypominająca na myśl dawnych piratów.

Zwierzęce motywy

2016 rok był także swoistym przełomem pod względem motywów zwierzęcych. Przestały się one kojarzyć z kiczem, a zaczęły prezentować sobą "elegancję z pazurkiem".

W krainie kobiecości

Prawdziwym zaskoczeniem były również botki z dodatkiem tak zwiewnych i delikatnych materiałów jak welur i aksamit. Wprost idealne dla delikatnych marzycielek i romantyczek.

Największy hit

Jednak prawdziwym zaskoczeniem ubiegłej jesieni są powracające w łaski mody .... buty w szpic! Choć wydawałoby się, że już nigdy one nie powrócą, to jednak właśnie teraz nadszedł ich czas. Z czym połączymy je wiosną?

Poradnik zakupowy - testy, rankingi, porównanie aktualnych cen w sklepach. Odwiedź stronę internetową https://www.bomi.pl/, kupuj dobrze i tanio!    Data: 2017-11-30Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Najnowsze informacje

Ekologiczna wyprawka dla dziecka – co wybrać?
Bycie eko stało się dla wielu osób nie tylko podążaniem za nowoczesnymi trendami, ale sposobem na życie. Zasady życia w zgodzie z naturą starają się wdrażać w każdej dziedzinia. więcej »
Czego potrzebuje niemowlę do spania?
Wszyscy świeżo upieczeni rodzice staną przed wyzwaniem urządzenia w domu przestrzeni dla swojego malucha. Czy jednak każdy wie, czego potrzebuje niemowlak do spania? więcej »
Co przeszkadza nam wyjść z długów?
Wydajemy więcej, niż zarabiamy i kupujemy rzeczy, których tak naprawdę nie potrzebujemy. Wszystko to sprawia, że zadłużamy się coraz bardziej. Wreszcie dochodzi do sytuacji, w której dysponujemy nie swoimi pieniędzmi, a na przykład banku czy wierzycieli. Tracimy płynność finansową i nie spłacamy zaciągniętych zobowiązań. więcej »

Polecamy produkty