Informacje - Moda

Jesień 2017 - najmodniejsze botki

Obserwacja trendów w modzie dostarcza nam wielu pożytecznych informacji. Na podstawie tego, co było, możemy przewidzieć, w jakim kierunku podążają projektanci. A to już jest naprawdę wiele warte. A zatem - jakie były odkrycia sezonu jesiennego w 2016 roku?

Botki na słupku

Przede wszystkim absolutną rewelacją były botki na dużym, szerokim słupku. Praktycznie każda kobieta zdecydowała się włączyć je do swojej garderoby. Dlaczego? Przede wszystkim łączą one wygodę z niepowtarzalnym lokiem, wskazuje blogerka Zouza.pl. A co więcej - dzięki nim znakomicie łamiemy schematyczny, dziewczęcy look, zastępując go magicznym połączeniem.

Styl boho

Tu tak naprawdę warto wiedzieć, że ten styl nigdy całkowicie nie wychodzi z mody. Jednak zeszłej jesieni zamszowe sztyblety i frędzle wyjątkowo królowały na ulicach.

W klimacie grunge

Ubiegła jesień okazała się również łaskawa dla kobiet, które lubią się nieco mroczniej ubrać. Mocne, stabilne botki wzorowane na martensach pojawiły się na ulicach każdego miasta, by zaprowadzić swoje porządki!

Muszkieterskie klamry

W modzie również znalazły się botki, których ozdobą była duża klamra - nie tylko o klasycznych kształtach, lecz nawet powyginana przypominająca na myśl dawnych piratów.

Zwierzęce motywy

2016 rok był także swoistym przełomem pod względem motywów zwierzęcych. Przestały się one kojarzyć z kiczem, a zaczęły prezentować sobą "elegancję z pazurkiem".

W krainie kobiecości

Prawdziwym zaskoczeniem były również botki z dodatkiem tak zwiewnych i delikatnych materiałów jak welur i aksamit. Wprost idealne dla delikatnych marzycielek i romantyczek.

Największy hit

Jednak prawdziwym zaskoczeniem ubiegłej jesieni są powracające w łaski mody .... buty w szpic! Choć wydawałoby się, że już nigdy one nie powrócą, to jednak właśnie teraz nadszedł ich czas. Z czym połączymy je wiosną?

Poradnik zakupowy - testy, rankingi, porównanie aktualnych cen w sklepach. Odwiedź stronę internetową https://www.bomi.pl/, kupuj dobrze i tanio!    Data: 2017-11-30Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Najnowsze informacje

Materace sprężynowe-kieszonkowe - czym się charakteryzują?
Materac kieszeniowy to udoskonalona, nowoczesna wersja materaca sprężynowego. Dzięki optymalnemu dopasowywaniu się do ciała użytkownika, zapewniają komfortowy sen i pełną regenerację podczas wypoczynku. Dowiedz się, czym charakteryzują się materace sprężynowo-kieszonkowe. więcej »
Przewodnik po mikrometrach - budowa i rodzaje
Mikrometry, nazywane potocznie mikromierzami, to niezwykle skuteczne w swojej prostocie narzędzia pomiarowe, pozwalające na wykonywanie pomiarów z nieporównywalną precyzją w zakresie od setnej do tysięcznej części milimetra. Liczne rodzaje mikrometrów umożliwiają określenie wymiarów wewnętrznych i zewnętrznych, głębokości oraz średnicy elementów. więcej »
Wykorzystanie poduszki sensomotorycznej (dysku korekcyjnego)
Poduszka sensomotoryczna to sprzet rehabilitacyjny, dzięki któremu można wzmocnić mięśnie grzbietu, a co za tym idzie - zmniejszyć ból w plecach. Warto ją też wykorzystać do ćwiczenia równowagi. więcej »

Polecamy produkty