Zdrowie - Najnowsze informacje:

Jak wygląda zabieg pobierania komórek jajowychJak wygląda zabieg pobierania komórek jajowych

Autor: invimed.pl     Data: 2016-12-02
Pobranie komórki jajowej to jeden ze sposobów na zachowanie płodności. Zabieg jest poprzedzony stymulacją hormonalną i przeprowadza się go zwykle w znieczuleniu ogólnym. Po pobraniu komórki poddaje się witryfikacji, czyli zamrożeniu.


Wypoczynek w SPA, w otoczeniu przyrodyWypoczynek w SPA, w otoczeniu przyrody

Autor:     Data: 2016-11-28
Większość z Nas w okresie jesiennym i zimowym staje się mniej aktywna – nie lubimy marznąć i moknąć, więc wyjścia na zewnątrz ograniczamy do niezbędnego minimum. Jak poradzić sobie z gorszym samopoczuciem?


Bohaterka w walce nie tylko z przeziębieniem – aspirynaBohaterka w walce nie tylko z przeziębieniem – aspiryna

Autor: aspirin.pl     Data: 2016-11-23
Nikt nie lubi chorować – sięgamy więc od razu po wszelkie sposoby na poradzenie sobie z przeziębieniem i grypą. Czasem naturalne środki, czyli przykładowo cebula, czosnek, ciepła kołdra i mleko z miodem nie wystarczają, by na dobre pożegnać się z dolegliwościami. Wtedy najprostszym rozwiązaniem jest właśnie aspiryna, która była przełomowym odkryciem w historii medycyny.


Tabletki uspokajające na wszelkie stany stresoweTabletki uspokajające na wszelkie stany stresowe

Autor: apteka-melissa.pl     Data: 2016-11-16
Nikt nie jest w stanie na dłuższą metę uchronić się przed odczuwaniem negatywnych uczuć. Na codzienny stres zaleca się często wykonywanie spokojnych czynności jak spacer na świeżym powietrzu czy słuchanie cichej muzyki złożonej z dźwięków natury. Jednak to nie zawsze pomaga i człowiek jest zmuszony do sięgnięcia po naturalne leki ziołowe, które uznawane są za oczywisty, pierwszy wybór w walce z długotrwale odczuwanym napięciem wewnętrznym. Udowodniono klinicznie, że organizm funkcjonujący pod wpływem stresu o podłożu emocjonalnym, po pewnym czasie zaczyna się odznaczać nieustannym wyczerpaniem, atakami lękowymi połączonymi z agresją, a ponadto mogą wystąpić kłopoty z koncentracją oraz pamięcią.


Jak rozwija się infekcja i jak jej zapobiegać?Jak rozwija się infekcja i jak jej zapobiegać?

Autor: lactoral.pl     Data: 2016-11-15
Sezon jesienno-zimowy to czas, w którym dochodzi do większej liczby zachorowań na grypę, przeziębienie i inne schorzenia dróg oddechowych. Dzieje się tak, ponieważ układ odpornościowy ulega osłabieniu, dając wirusom i bakteriom możliwość przeniknięcia do organizmu. Jak uchronić się przed infekcjami, zapewniając sobie tym samym doskonałą formę jesienią i zimą?


Codzienna pielęgnacja okolic intymnychCodzienna pielęgnacja okolic intymnych

Autor: piramidazdrowiaintymnego.pl     Data: 2016-11-09
Jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego – głosi staropolskie porzekadło. I nie da się ukryć, że jest w nim sporo prawdy. Weźmy choćby płyn do kąpieli, czy żel pod prysznic. Wbrew pozorom nie są to kosmetyki dobre do mycia twarzy czy okolic intymnych. Umyte nie znaczy czyste i zadbane.


Diatermia krótkofalowa - ciepło potrafi leczyć!Diatermia krótkofalowa - ciepło potrafi leczyć!

Autor: bitmed.pl     Data: 2016-11-07
Diatermia krótkofalowa stosowana jest z powodzeniem w fizykoterapii od ponad 70 lat. Możliwość wytworzenia ciepła głęboko w tkankach, gdzie nie dociera promieniowanie podczerwone i inne rodzaje powierzchniowego stosowania ciepła sprawiła, że diatermię od początku wykorzystywano w leczeniu chorób mięśni szkieletowych i stawów, a więc stawów, których leczenie obejmuje zwiększenie przepływu krwi i inne zmiany związane z przegrzaniem tkanek.


Przychodnia publiczna czy prywatna: którą wybrać?Przychodnia publiczna czy prywatna: którą wybrać?

Autor: medipartner.pl     Data: 2016-10-31
Zaletą korzystania z przychodni publicznej jest brak opłat dla osób ubezpieczonych. W placówkach prywatnych nie trzeba długo czekać na wizytę u lekarza.W przychodni publicznej pomoc przedmedyczna i porady specjalistów są refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Z kolei w lecznicy prywatnej wykorzystuje się nowoczesne metody leczenia.


Herbata z imbirem - w sam raz na deszczowe dni!Herbata z imbirem - w sam raz na deszczowe dni!

Autor: herbata.info     Data: 2016-10-13
Brrr! Znowu złapał Cię chłodny deszcz, a wiatr przewiał na wylot. Już czujesz zbliżające się konsekwencje spaceru: przeziębienie, a może nawet grypę. Ustrzeż się przed nimi - zaparz herbatę z imbirem!


Profilaktyka atopowego zapalenia skóryProfilaktyka atopowego zapalenia skóry

Autor: latopic.pl     Data: 2016-10-10
Pielęgnacja skóry odgrywa kluczową rolę przy profilaktyce atopowego zapalenia skóry.


Strona: 1/19 | 1 2 3 4 ...19 > >>

Najnowsze informacje

Zalety nauki francuskiego - czy język wart jest inwestycji?

Zalety nauki francuskiego - czy język wart jest inwestycji?

Język francuski wywodzi się z grupy języków romańskich. Jest to język ojczysty dla około osiemdziesięciu milionów ludzi. Jest to oficjalny język wielu organizacji międzynarodowych. Język ten wywodzi się z łaciny. Jest to język, który do dnia dzisiejszego uważa się za język dyplomatów i artystów. Język francuski ma status języka urzędowego w 32 państwach, natomiast w 54 krajach jest on powszechnie używany. Dlaczego nauka języka francuskiego jest bardzo dobrą inwestycją w obecnych czasach?
Jak wygląda zabieg pobierania komórek jajowych

Jak wygląda zabieg pobierania komórek jajowych

Pobranie komórki jajowej to jeden ze sposobów na zachowanie płodności. Zabieg jest poprzedzony stymulacją hormonalną i przeprowadza się go zwykle w znieczuleniu ogólnym. Po pobraniu komórki poddaje się witryfikacji, czyli zamrożeniu.

Polecamy produkty