Zdrowie - Najnowsze informacje:

 • Konsultacja z chirurgiem plastycznym przed operacją plastyczną nosa

  Konsultacja z chirurgiem plastycznym przed operacją plastyczną nosa

  Autor: Tourmedica.pl     Data: 2017-02-15
  Rynoplastyka jest jednym z bardziej skomplikowanych zabiegów w dziedzinie chirurgii plastycznej - wymaga odpowiednich kwalifikacji od chirurga, jak i jego „artystycznych” umiejętności (poczucia estetyki). Operacja plastyczna nosa ma na celu zmienić jego kształt w taki sposób, aby stanowił on harmonijną całość z pozostałymi fragmentami twarzy.
 • Trening personalny – ile kosztuje i dlaczego warto z niego skorzystać?

  Trening personalny – ile kosztuje i dlaczego warto z niego skorzystać?

  Autor: zaplo.pl     Data: 2017-02-06
  Trening na siłowni to doskonały sposób na utratę zbędnych kilogramów, spalenie tkanki tłuszczowej, ujędrnienie ciała oraz rozbudowanie mięśni. Aktywność fizyczna znakomicie wzmacnia ogólną wydolność organizmu, poprawia samopoczucie oraz pomaga dbać o zdrowie. Ile kosztuje trening z trenerem personalnym i dlaczego warto się na niego zdecydować?

 • R E K L A M A


 • Tabletki antykoncepcyjne – co trzeba wiedzieć?

  Tabletki antykoncepcyjne – co trzeba wiedzieć?

  Autor: harmonella.info     Data: 2017-01-19
  Hormonalne środki antykoncepcyjne budzą wiele kontrowersji ze względu na skutki uboczne, które mogą powodować. Tabletki antykoncepcyjne są jednak niezwykle skutecznym środkiem, zabezpieczającym przed niechcianą ciążą. W jaki sposób działają? Co warto o nich wiedzieć?
 • Ból karku – jak sobie z nim radzić

  Ból karku – jak sobie z nim radzić

  Autor: bangla.babyonline.pl     Data: 2017-01-04
  Ból karku i szyi jest najczęściej skutkiem spania w niewygodnej pozycji, długiej pracy przy komputerze, czy tak zwanego przewiania. Bóle kręgosłupa szyjnego są też dolegliwością kobiet w ciąży. Dolegliwości można łagodzić za pomocą okładów, ćwiczeń rozciągających, kąpieli i innych domowych sposobów.
 • Pomiar stężenia markerów nowotworowych jako badanie stosowane w profilaktyce raka

  Pomiar stężenia markerów nowotworowych jako badanie stosowane w profilaktyce raka

  Autor: zdrowegeny.pl     Data: 2017-01-04
  Nowotwory złośliwe to bardzo poważny problem zdrowotny naszych czasów - z roku na rok zwiększa się zachorowalność na nie oraz umieralność z ich powodu. Rocznie w Polsce na nowotwór złośliwy zapada 160 tysięcy osób, a 95 tysięcy chorujących umiera. Główną przyczyną wysokiej umieralności jest zbyt późne zdiagnozowanie choroby - 70% wszystkich nowotworów złośliwych wykrywa się bowiem już w zaawansowanym stadium. Bardzo ważne są więc odpowiednie działania profilaktyczne, do których zalicza się również badanie stężenia markerów nowotworowych we krwi.
 • Zdrowie na wagę złota

  Zdrowie na wagę złota

  Autor: dicoflor.pl     Data: 2017-01-03
  Zdrowy i prawidłowo funkcjonujący organizm to podstawa szczęśliwego i dobrego życia. Każdy człowiek musi kontrolować i dbać o swoje ciało. Szczególnym przypadkiem są młode dziecięce organizmy, które potrzebują zwiększonej czujności i uwagi. Prawidłowa opieka nad dzieckiem i jego rozwojem fizycznym zaowocuje na przyszłość.
 • Przykry zapach a choroby

  Przykry zapach a choroby

  Autor: ekliniki.pl     Data: 2016-12-12
  Przykry zapach ciała to nie tylko wstydliwa sprawa, ale nierzadko sygnał, że nasz organizm ma problem, z którym nie umie sobie poradzić. Dobrze więc skonsultować go z lekarzem.

 • R E K L A M A


 • Akcesoria niezbędne przy noszeniu soczewek

  Akcesoria niezbędne przy noszeniu soczewek

  Autor: mojepierwszesoczewki.pl     Data: 2016-12-06
  Soczewki kontaktowe dobiera okulista po badaniu wzroku. W czasie wizyty specjalista wytłumaczy, na czym polega używanie i pielęgnacja szkieł kontaktowych. Decydując się na soczewki miesięczne, koniecznie trzeba kupić płyn do nich oraz zamykane pudełko do przechowywania.
 • Jak Xylorin Alergia może pomóc Ci w codziennym funkcjonowaniu?

  Jak Xylorin Alergia może pomóc Ci w codziennym funkcjonowaniu?

  Autor: alergia.xylorin.pl/pl/     Data: 2016-12-06
  Naukowcy szacują, że nawet 9,8 procent dorosłych w Polsce cierpi z powodu nieżytu nosa. Ta przypadłość potrafi dosyć skutecznie odebrać przyjemność z codziennego funkcjonowania. W jaki sposób można pozbyć się tych dolegliwości oraz czy w ogóle istnieje metoda na usunięcie dokuczliwych objawów?
 • Jak wygląda zabieg pobierania komórek jajowych

  Jak wygląda zabieg pobierania komórek jajowych

  Autor: invimed.pl     Data: 2016-12-02
  Pobranie komórki jajowej to jeden ze sposobów na zachowanie płodności. Zabieg jest poprzedzony stymulacją hormonalną i przeprowadza się go zwykle w znieczuleniu ogólnym. Po pobraniu komórki poddaje się witryfikacji, czyli zamrożeniu.

 • Strona: 1/20 | 1 2 3 4 ...20 > >>

  Najnowsze informacje

  W jaki sposób dbać o ubranka naszego maluszka?
  Delikatna i cienka skóra niemowlęca jest niezwykle wrażliwa na wszelkie, otaczające ją bodźce. Najczęściej ma kontakt z malutkimi ubrankami, które mają zapewnić wygodę dziecku. Jak dbać o takie ubranka, aby nie podrażniały skóry maleństwa? więcej »
  Wybieramy praktyczne i wygodne ławki ogrodowe
  Ławka do ogrodu powinna być wygodna, praktyczna i trwała. W artykule przedstawiamy różne jej rodzaje i materiały. Zobaczmy, jaki mebel wybrać, aby czas spędzany na świeżym powietrzu był relaksujący dla całej rodziny. więcej »
  Dlaczego powinniśmy kochać hotele?
  Każdy z nas potrzebuje czasem odpocząć. Żyjemy w biegu, ale co jakiś czas przychodzi moment, kiedy warto nabrać sił do podejmowania nowych wyzwań. Idealnym miejscem do relaksu i regeneracji są hotele. W ich ofercie znajdziemy komfortowe miejsca do spania, wysoki poziom obsługi oraz dostęp do dodatkowych atrakcji. Niezależnie od tego, czy wybieramy hotel na pojezierzu, czy spa w górach, mamy pewność, że będzie to czas, który poświęcimy sobie. Przedstawiamy poniżej kilka argumentów, dlaczego powinniśmy kochać hotele. więcej »

  Polecamy produkty