Zdrowie - Najnowsze informacje:

 • Transport medyczny osób chorych

  Transport medyczny osób chorych

  Autor: modusambulans.pl     Data: 2017-04-20
  Transport medyczny osób chorych wymaga specjalistycznego pojazdu, sprzętu i personelu posiadającego odpowiednie umiejętności medyczne. Warto pamiętać, że pod nazwą „Transport medyczny” kryje się nie tylko przewiezienie pacjenta z miejsca A do miejsca B, ale również sprawowanie nad nim opieki podczas transportu, niezależnie od czasu jego trwania.
 • Infekcje intymne: jak je rozpoznać i leczyć?

  Infekcje intymne: jak je rozpoznać i leczyć?

  Autor: provag.info     Data: 2017-04-18
  Infekcje intymne u kobiet mogą mieć dwojaki charakter. Wbrew pozorom nie określa się tak jedynie dolegliwości związanych z układem rozrodczym. Infekcje intymne to także choroby układu moczowego.

 • R E K L A M A


 • Wiosenny zastrzyk energii - naturalnie!

  Wiosenny zastrzyk energii - naturalnie!

  Autor: naturapluszdrowie.pl     Data: 2017-04-13
  Wiosna – nie możemy się jej doczekać, a kiedy już przyjdzie, okazuje się, że jesteśmy na nią kompletnie nieprzygotowani. Słabi, bez energii i chęci do życia, z trudem budzimy się z zimowego letargu. Podpowiadamy, jak w naturalny sposób dostarczyć organizmowi niezbędnych wiosną witamin.
 • Na czym polega żywienie pozajelitowe w domu?

  Na czym polega żywienie pozajelitowe w domu?

  Autor: zywieniemaznaczenie.pl     Data: 2017-04-04
  Zapewne mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że żywienie pozajelitowe zostało uznane przez medycynę jako jedno z najważniejszych odkryć, zaraz po antybiotykach, zastosowaniu antyseptyki i znieczuleniach. Nie każdy jednak chce spędzić całe życiu w szpitalu, będąc podłączonym do kroplówki. Jak powinno wyglądać żywienie pozajelitowe w domu?
 • Tevamed.pl - medyczny portal dla lekarzy

  Tevamed.pl - medyczny portal dla lekarzy

  Autor: J. J.     Data: 2017-04-03
  Tevamed.pl to profesjonalny i nowoczesny serwis informacyjny dla lekarzy. Jest miejscem, w którym można znaleźć: terminy spotkań i sympozjów naukowych, najnowsze doniesienia dotyczące badań, informacje na temat pojawiających się na rynku produktów medycznych i innowacyjnych rozwiązań. Za pośrednictwem serwisu można również odbyć konsultacje z lekarzami innych specjalizacji. Zaletą tego typu platformy jest szybkość przepływu informacji między osobami z różnych zakątków Polski a nawet świata.
 • Co jest potrzebne do zmierzenia poziomu cukru?

  Co jest potrzebne do zmierzenia poziomu cukru?

  Autor: A. W.     Data: 2017-03-29
  Poziom cukru we krwi można wykonywać samodzielnie z wykorzystaniem glukometru. Do jego prawidłowego działania niezbędne są: lancety i nakłuwacze, paski testowe oraz płyny kontrolne.
 • Konsultacja z chirurgiem plastycznym przed operacją plastyczną nosa

  Konsultacja z chirurgiem plastycznym przed operacją plastyczną nosa

  Autor: Tourmedica.pl     Data: 2017-02-15
  Rynoplastyka jest jednym z bardziej skomplikowanych zabiegów w dziedzinie chirurgii plastycznej - wymaga odpowiednich kwalifikacji od chirurga, jak i jego „artystycznych” umiejętności (poczucia estetyki). Operacja plastyczna nosa ma na celu zmienić jego kształt w taki sposób, aby stanowił on harmonijną całość z pozostałymi fragmentami twarzy.

 • R E K L A M A


 • Trening personalny – ile kosztuje i dlaczego warto z niego skorzystać?

  Trening personalny – ile kosztuje i dlaczego warto z niego skorzystać?

  Autor: zaplo.pl     Data: 2017-02-06
  Trening na siłowni to doskonały sposób na utratę zbędnych kilogramów, spalenie tkanki tłuszczowej, ujędrnienie ciała oraz rozbudowanie mięśni. Aktywność fizyczna znakomicie wzmacnia ogólną wydolność organizmu, poprawia samopoczucie oraz pomaga dbać o zdrowie. Ile kosztuje trening z trenerem personalnym i dlaczego warto się na niego zdecydować?
 • Tabletki antykoncepcyjne – co trzeba wiedzieć?

  Tabletki antykoncepcyjne – co trzeba wiedzieć?

  Autor: harmonella.info     Data: 2017-01-19
  Hormonalne środki antykoncepcyjne budzą wiele kontrowersji ze względu na skutki uboczne, które mogą powodować. Tabletki antykoncepcyjne są jednak niezwykle skutecznym środkiem, zabezpieczającym przed niechcianą ciążą. W jaki sposób działają? Co warto o nich wiedzieć?
 • Ból karku – jak sobie z nim radzić

  Ból karku – jak sobie z nim radzić

  Autor: bangla.babyonline.pl     Data: 2017-01-04
  Ból karku i szyi jest najczęściej skutkiem spania w niewygodnej pozycji, długiej pracy przy komputerze, czy tak zwanego przewiania. Bóle kręgosłupa szyjnego są też dolegliwością kobiet w ciąży. Dolegliwości można łagodzić za pomocą okładów, ćwiczeń rozciągających, kąpieli i innych domowych sposobów.

 • Strona: 1/20 | 1 2 3 4 ...20 > >>

  Najnowsze informacje

  Nike – buty nie tylko dla aktywnych fizycznie
  Buty Nike, które jeszcze do niedawna kojarzone były jedynie z podstawowym wyposażeniem każdego koszykarza, świecą coraz większe triumfy wśród osób, które niekoniecznie mają coś wspólnego ze sportem. Sięgnęli po nie sławni projektanci, chcąc dodać swoim stylizacjom nowatorskiego charakteru. Później zaczęli je nosić znani artyści, aż w końcu stały się ulubionym rodzajem obuwia większości kobiet i mężczyzn na całym świecie. więcej »
  Pościel bawełniana - czyli o trwałości i nowoczesności
  Pościel bawełniana czyli bawełna bawełnie nie równa. Mało kto nie spotkał się z tym produktem, stał się on tradycją w naszych domach, przede wszystkim dzięki swojej wytrzymałości, co pozwala na to aby zaoszczędzić pieniądze i nie wydawać ich co chwilę na nowe komplety pościeli. więcej »
  Co powinna zawierać mowa pogrzebowa?
  Przemówienia pożegnalne wspominające osobą zmarłą są coraz częściej wygłaszane podczas uroczystości pogrzebowych. Napisanie stosownej mowy wymaga odpowiedniego przygotowania: ostatnie pożegnanie powinno być napisane poprawnym i uroczystym językiem oraz zawierać treść, która nie urazi żadnego uczestnika ceremonii pogrzebowej, ale będzie niosła pocieszenie rodzinie i bliskim. więcej »

  Polecamy produkty