Zdrowie - Najnowsze informacje:

 • Dlaczego trzeba uzupełniać kolagen w organizmie?

  Dlaczego trzeba uzupełniać kolagen w organizmie?

  Autor: tvokazje.pl     Data: 2017-06-28
  Aby skutecznie dbać o zdrowie, potrzebna jest odpowiednia wiedza na temat funkcjonowania ludzkiego ciała. Tym bardziej, że od pewnego wieku powinniśmy zwracać uwagę na coraz więcej czynników wpływających na naszą kondycję. Niedobór kolagenu jest jednym z nich – dowiedz się, dlaczego.
 • W jakich przypadkach warto udać się na konsultacje psychologiczne?

  W jakich przypadkach warto udać się na konsultacje psychologiczne?

  Autor: strefamysli.pl     Data: 2017-06-20
  Na porady psychologiczne warto udać się w przypadku myśli samobójczych, braku sensu życia, problemów ze snem, przewlekłego stresu oraz nadużywania alkoholu lub narkotyków. Na konsultacje psychologiczne z dzieckiem należy udać się, gdy podopieczny ma nerwice lub jest nieakceptowany w szkole. Do psychoterapeuty natomiast warto udać się w przypadku potrzeby odzyskania równowagi psychicznej.

 • R E K L A M A


 • Nie zawsze potrzebujesz antybiotyków

  Nie zawsze potrzebujesz antybiotyków

  Autor: strepsils.pl     Data: 2017-06-19
  Od czasu do czasu kaszel, katar i ogólne, złe samopoczucie dopadają każdego. Czasami objawy są tak silne, że jesteśmy gotowi zażyć cokolwiek, co poprawiłoby od razu nasz stan. Sięgamy po witaminy, tabletki przeciwgorączkowe, ale i po antybiotyki. Czy słusznie? Czy antybiotyk pomoże nam i zwalczyć silne przeziębienie?
 • Refluks a ból w klatce piersiowej

  Refluks a ból w klatce piersiowej

  Autor: controloccontrol.pl     Data: 2017-05-05
  Ból w klatce piersiowej jest jedną z najczęstszych dolegliwości, które skłaniają pacjentów do szybkiej konsultacji lekarskiej. Trudno się temu dziwić, w końcu najczęściej kojarzy nam się z zawałem serca lub innymi chorobami wieńcowymi.
 • Jakich informacji Polacy szukają na portalach poświęconych zdrowiu?

  Jakich informacji Polacy szukają na portalach poświęconych zdrowiu?

  Autor: Redakcja     Data: 2017-05-04
  Polacy bardzo chętnie odwiedzają portale poświęcone zdrowiu, w tym też portale medyczne. Tego typu strony internetowe umożliwiają m.in. uzyskanie odpowiedzi na pytania dotyczące odczuwanych dolegliwości. Witryny centrów medycznych przedstawiają różnego rodzaju badania diagnostyczne i laboratoryjne, na które można zapisać się online. Z takiej możliwości korzysta coraz większa liczba osób.
 • Transport medyczny osób chorych

  Transport medyczny osób chorych

  Autor: modusambulans.pl     Data: 2017-04-20
  Transport medyczny osób chorych wymaga specjalistycznego pojazdu, sprzętu i personelu posiadającego odpowiednie umiejętności medyczne. Warto pamiętać, że pod nazwą „Transport medyczny” kryje się nie tylko przewiezienie pacjenta z miejsca A do miejsca B, ale również sprawowanie nad nim opieki podczas transportu, niezależnie od czasu jego trwania.
 • Infekcje intymne: jak je rozpoznać i leczyć?

  Infekcje intymne: jak je rozpoznać i leczyć?

  Autor: provag.info     Data: 2017-04-18
  Infekcje intymne u kobiet mogą mieć dwojaki charakter. Wbrew pozorom nie określa się tak jedynie dolegliwości związanych z układem rozrodczym. Infekcje intymne to także choroby układu moczowego.

 • R E K L A M A


 • Wiosenny zastrzyk energii - naturalnie!

  Wiosenny zastrzyk energii - naturalnie!

  Autor: naturapluszdrowie.pl     Data: 2017-04-13
  Wiosna – nie możemy się jej doczekać, a kiedy już przyjdzie, okazuje się, że jesteśmy na nią kompletnie nieprzygotowani. Słabi, bez energii i chęci do życia, z trudem budzimy się z zimowego letargu. Podpowiadamy, jak w naturalny sposób dostarczyć organizmowi niezbędnych wiosną witamin.
 • Na czym polega żywienie pozajelitowe w domu?

  Na czym polega żywienie pozajelitowe w domu?

  Autor: zywieniemaznaczenie.pl     Data: 2017-04-04
  Zapewne mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że żywienie pozajelitowe zostało uznane przez medycynę jako jedno z najważniejszych odkryć, zaraz po antybiotykach, zastosowaniu antyseptyki i znieczuleniach. Nie każdy jednak chce spędzić całe życiu w szpitalu, będąc podłączonym do kroplówki. Jak powinno wyglądać żywienie pozajelitowe w domu?
 • Tevamed.pl - medyczny portal dla lekarzy

  Tevamed.pl - medyczny portal dla lekarzy

  Autor: J. J.     Data: 2017-04-03
  Tevamed.pl to profesjonalny i nowoczesny serwis informacyjny dla lekarzy. Jest miejscem, w którym można znaleźć: terminy spotkań i sympozjów naukowych, najnowsze doniesienia dotyczące badań, informacje na temat pojawiających się na rynku produktów medycznych i innowacyjnych rozwiązań. Za pośrednictwem serwisu można również odbyć konsultacje z lekarzami innych specjalizacji. Zaletą tego typu platformy jest szybkość przepływu informacji między osobami z różnych zakątków Polski a nawet świata.

 • Strona: 1/21 | 1 2 3 4 ...21 > >>

  Najnowsze informacje

  Dlaczego trzeba uzupełniać kolagen w organizmie?
  Aby skutecznie dbać o zdrowie, potrzebna jest odpowiednia wiedza na temat funkcjonowania ludzkiego ciała. Tym bardziej, że od pewnego wieku powinniśmy zwracać uwagę na coraz więcej czynników wpływających na naszą kondycję. Niedobór kolagenu jest jednym z nich – dowiedz się, dlaczego. więcej »
  Certyfikat AgilePM z zarządzanie projektami. Dlaczego warto go mieć?
  Każdy, kto ma na co dzień ma do czynienia z zarządzaniem projektami musiał słyszeć o metodyce AgilePM - znanej i docenianej przez organizacje na całym świecie. Szkolenie z Agile Project Management to świetna inwestycja w umiejętności zespołu, która może znacznie podwyższyć jakość i liczbę zrealizowanych w firmie projektów. Komu dedykowane są szkolenia AgilePM? Czym wyróżnia się ta metodyka wśród innych? O czym warto wiedzieć, zanim się zdecydujemy? Podpowiadamy. więcej »
  Jakie kolory ścian sprawdzą się w salonie w 2017 roku?
  Moda nieustannie się zmienia. Każdego roku pojawia się ekscytacja nowymi barwami, które zaczynamy wdrażać do swojego otoczenia. W dzisiejszym artykule poruszymy temat kolorystyki do salonu. więcej »

  Polecamy produkty