Zdrowie - Najnowsze informacje:

 • Refluks a ból w klatce piersiowej

  Refluks a ból w klatce piersiowej

  Autor: controloccontrol.pl     Data: 2017-05-05
  Ból w klatce piersiowej jest jedną z najczęstszych dolegliwości, które skłaniają pacjentów do szybkiej konsultacji lekarskiej. Trudno się temu dziwić, w końcu najczęściej kojarzy nam się z zawałem serca lub innymi chorobami wieńcowymi.
 • Jakich informacji Polacy szukają na portalach poświęconych zdrowiu?

  Jakich informacji Polacy szukają na portalach poświęconych zdrowiu?

  Autor: Redakcja     Data: 2017-05-04
  Polacy bardzo chętnie odwiedzają portale poświęcone zdrowiu, w tym też portale medyczne. Tego typu strony internetowe umożliwiają m.in. uzyskanie odpowiedzi na pytania dotyczące odczuwanych dolegliwości. Witryny centrów medycznych przedstawiają różnego rodzaju badania diagnostyczne i laboratoryjne, na które można zapisać się online. Z takiej możliwości korzysta coraz większa liczba osób.

 • R E K L A M A


 • Transport medyczny osób chorych

  Transport medyczny osób chorych

  Autor: modusambulans.pl     Data: 2017-04-20
  Transport medyczny osób chorych wymaga specjalistycznego pojazdu, sprzętu i personelu posiadającego odpowiednie umiejętności medyczne. Warto pamiętać, że pod nazwą „Transport medyczny” kryje się nie tylko przewiezienie pacjenta z miejsca A do miejsca B, ale również sprawowanie nad nim opieki podczas transportu, niezależnie od czasu jego trwania.
 • Infekcje intymne: jak je rozpoznać i leczyć?

  Infekcje intymne: jak je rozpoznać i leczyć?

  Autor: provag.info     Data: 2017-04-18
  Infekcje intymne u kobiet mogą mieć dwojaki charakter. Wbrew pozorom nie określa się tak jedynie dolegliwości związanych z układem rozrodczym. Infekcje intymne to także choroby układu moczowego.
 • Wiosenny zastrzyk energii - naturalnie!

  Wiosenny zastrzyk energii - naturalnie!

  Autor: naturapluszdrowie.pl     Data: 2017-04-13
  Wiosna – nie możemy się jej doczekać, a kiedy już przyjdzie, okazuje się, że jesteśmy na nią kompletnie nieprzygotowani. Słabi, bez energii i chęci do życia, z trudem budzimy się z zimowego letargu. Podpowiadamy, jak w naturalny sposób dostarczyć organizmowi niezbędnych wiosną witamin.
 • Na czym polega żywienie pozajelitowe w domu?

  Na czym polega żywienie pozajelitowe w domu?

  Autor: zywieniemaznaczenie.pl     Data: 2017-04-04
  Zapewne mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że żywienie pozajelitowe zostało uznane przez medycynę jako jedno z najważniejszych odkryć, zaraz po antybiotykach, zastosowaniu antyseptyki i znieczuleniach. Nie każdy jednak chce spędzić całe życiu w szpitalu, będąc podłączonym do kroplówki. Jak powinno wyglądać żywienie pozajelitowe w domu?
 • Tevamed.pl - medyczny portal dla lekarzy

  Tevamed.pl - medyczny portal dla lekarzy

  Autor: J. J.     Data: 2017-04-03
  Tevamed.pl to profesjonalny i nowoczesny serwis informacyjny dla lekarzy. Jest miejscem, w którym można znaleźć: terminy spotkań i sympozjów naukowych, najnowsze doniesienia dotyczące badań, informacje na temat pojawiających się na rynku produktów medycznych i innowacyjnych rozwiązań. Za pośrednictwem serwisu można również odbyć konsultacje z lekarzami innych specjalizacji. Zaletą tego typu platformy jest szybkość przepływu informacji między osobami z różnych zakątków Polski a nawet świata.

 • R E K L A M A


 • Co jest potrzebne do zmierzenia poziomu cukru?

  Co jest potrzebne do zmierzenia poziomu cukru?

  Autor: A. W.     Data: 2017-03-29
  Poziom cukru we krwi można wykonywać samodzielnie z wykorzystaniem glukometru. Do jego prawidłowego działania niezbędne są: lancety i nakłuwacze, paski testowe oraz płyny kontrolne.
 • Konsultacja z chirurgiem plastycznym przed operacją plastyczną nosa

  Konsultacja z chirurgiem plastycznym przed operacją plastyczną nosa

  Autor: Tourmedica.pl     Data: 2017-02-15
  Rynoplastyka jest jednym z bardziej skomplikowanych zabiegów w dziedzinie chirurgii plastycznej - wymaga odpowiednich kwalifikacji od chirurga, jak i jego „artystycznych” umiejętności (poczucia estetyki). Operacja plastyczna nosa ma na celu zmienić jego kształt w taki sposób, aby stanowił on harmonijną całość z pozostałymi fragmentami twarzy.
 • Trening personalny – ile kosztuje i dlaczego warto z niego skorzystać?

  Trening personalny – ile kosztuje i dlaczego warto z niego skorzystać?

  Autor: zaplo.pl     Data: 2017-02-06
  Trening na siłowni to doskonały sposób na utratę zbędnych kilogramów, spalenie tkanki tłuszczowej, ujędrnienie ciała oraz rozbudowanie mięśni. Aktywność fizyczna znakomicie wzmacnia ogólną wydolność organizmu, poprawia samopoczucie oraz pomaga dbać o zdrowie. Ile kosztuje trening z trenerem personalnym i dlaczego warto się na niego zdecydować?

 • Strona: 1/21 | 1 2 3 4 ...21 > >>

  Najnowsze informacje

  Odszkodowanie a zadośćuczynienie - jak je wywalczyć?
  W zależności od tego, czy w wyniku wypadku powstała szkoda majątkowa czy niemajątkowa, poszkodowany będzie mógł starać się o odszkodowanie albo zadośćuczynienie. Te dwa określenia są często niesłusznie używane zamiennie. Czym się różnią i jak się o nie ubiegać? więcej »
  Czy warto kupić mieszkanie na obrzeżach miasta?
  Nie odczuwam tego, że mieszkam w wielkim mieście. Spokojna okolica, multum terenów zielonych, pełen relaks. Do tego mieszkanie kosztowało zdecydowanie mniej niż w centrum miasta lub jego okolicach. To argumenty najczęściej podawane przez osoby, które zdecydowały się zamieszkać na obrzeżach wielkiego miasta, z dala od centrum. więcej »
  Jumping fitness, czyli jak schudnąć na trampolinie?
  Wielu ludzi chodzących na siłownie czy do klubu fitness po pewnym czasie zaczyna odczuwać znużenie i przez to gubi motywację do treningów. W najlepszym wypadku osoby takie zaczynają szukać czegoś innego. W najgorszym – rezygnują z treningów w ogóle. Być może dzieje się tak, ponieważ ludzie ci nie słyszeli jeszcze o trampolinach, czyli o tzw. jumping fitness. więcej »

  Polecamy produkty