Zdrowie - Najnowsze informacje:

Tabletki antykoncepcyjne – co trzeba wiedzieć?Tabletki antykoncepcyjne – co trzeba wiedzieć?

Autor: harmonella.info     Data: 2017-01-19
Hormonalne środki antykoncepcyjne budzą wiele kontrowersji ze względu na skutki uboczne, które mogą powodować. Tabletki antykoncepcyjne są jednak niezwykle skutecznym środkiem, zabezpieczającym przed niechcianą ciążą. W jaki sposób działają? Co warto o nich wiedzieć?


Ból karku – jak sobie z nim radzićBól karku – jak sobie z nim radzić

Autor: bangla.babyonline.pl     Data: 2017-01-04
Ból karku i szyi jest najczęściej skutkiem spania w niewygodnej pozycji, długiej pracy przy komputerze, czy tak zwanego przewiania. Bóle kręgosłupa szyjnego są też dolegliwością kobiet w ciąży. Dolegliwości można łagodzić za pomocą okładów, ćwiczeń rozciągających, kąpieli i innych domowych sposobów.


Pomiar stężenia markerów nowotworowych jako badanie stosowane w profilaktyce rakaPomiar stężenia markerów nowotworowych jako badanie stosowane w profilaktyce raka

Autor: zdrowegeny.pl     Data: 2017-01-04
Nowotwory złośliwe to bardzo poważny problem zdrowotny naszych czasów - z roku na rok zwiększa się zachorowalność na nie oraz umieralność z ich powodu. Rocznie w Polsce na nowotwór złośliwy zapada 160 tysięcy osób, a 95 tysięcy chorujących umiera. Główną przyczyną wysokiej umieralności jest zbyt późne zdiagnozowanie choroby - 70% wszystkich nowotworów złośliwych wykrywa się bowiem już w zaawansowanym stadium. Bardzo ważne są więc odpowiednie działania profilaktyczne, do których zalicza się również badanie stężenia markerów nowotworowych we krwi.


Zdrowie na wagę złotaZdrowie na wagę złota

Autor: dicoflor.pl     Data: 2017-01-03
Zdrowy i prawidłowo funkcjonujący organizm to podstawa szczęśliwego i dobrego życia. Każdy człowiek musi kontrolować i dbać o swoje ciało. Szczególnym przypadkiem są młode dziecięce organizmy, które potrzebują zwiększonej czujności i uwagi. Prawidłowa opieka nad dzieckiem i jego rozwojem fizycznym zaowocuje na przyszłość.


Przykry zapach a chorobyPrzykry zapach a choroby

Autor: ekliniki.pl     Data: 2016-12-12
Przykry zapach ciała to nie tylko wstydliwa sprawa, ale nierzadko sygnał, że nasz organizm ma problem, z którym nie umie sobie poradzić. Dobrze więc skonsultować go z lekarzem.


Akcesoria niezbędne przy noszeniu soczewekAkcesoria niezbędne przy noszeniu soczewek

Autor: mojepierwszesoczewki.pl     Data: 2016-12-06
Soczewki kontaktowe dobiera okulista po badaniu wzroku. W czasie wizyty specjalista wytłumaczy, na czym polega używanie i pielęgnacja szkieł kontaktowych. Decydując się na soczewki miesięczne, koniecznie trzeba kupić płyn do nich oraz zamykane pudełko do przechowywania.


Jak Xylorin Alergia może pomóc Ci w codziennym funkcjonowaniu?Jak Xylorin Alergia może pomóc Ci w codziennym funkcjonowaniu?

Autor: alergia.xylorin.pl/pl/     Data: 2016-12-06
Naukowcy szacują, że nawet 9,8 procent dorosłych w Polsce cierpi z powodu nieżytu nosa. Ta przypadłość potrafi dosyć skutecznie odebrać przyjemność z codziennego funkcjonowania. W jaki sposób można pozbyć się tych dolegliwości oraz czy w ogóle istnieje metoda na usunięcie dokuczliwych objawów?


Jak wygląda zabieg pobierania komórek jajowychJak wygląda zabieg pobierania komórek jajowych

Autor: invimed.pl     Data: 2016-12-02
Pobranie komórki jajowej to jeden ze sposobów na zachowanie płodności. Zabieg jest poprzedzony stymulacją hormonalną i przeprowadza się go zwykle w znieczuleniu ogólnym. Po pobraniu komórki poddaje się witryfikacji, czyli zamrożeniu.


Wypoczynek w SPA, w otoczeniu przyrodyWypoczynek w SPA, w otoczeniu przyrody

Autor:     Data: 2016-11-28
Większość z Nas w okresie jesiennym i zimowym staje się mniej aktywna – nie lubimy marznąć i moknąć, więc wyjścia na zewnątrz ograniczamy do niezbędnego minimum. Jak poradzić sobie z gorszym samopoczuciem?


Bohaterka w walce nie tylko z przeziębieniem – aspirynaBohaterka w walce nie tylko z przeziębieniem – aspiryna

Autor: aspirin.pl     Data: 2016-11-23
Nikt nie lubi chorować – sięgamy więc od razu po wszelkie sposoby na poradzenie sobie z przeziębieniem i grypą. Czasem naturalne środki, czyli przykładowo cebula, czosnek, ciepła kołdra i mleko z miodem nie wystarczają, by na dobre pożegnać się z dolegliwościami. Wtedy najprostszym rozwiązaniem jest właśnie aspiryna, która była przełomowym odkryciem w historii medycyny.


Strona: 1/20 | 1 2 3 4 ...20 > >>

Najnowsze informacje

Ekipa instalacyjno-energetyczna

Ekipa instalacyjno-energetyczna

Zapotrzebowanie na specjalistów zawsze jest bardzo duże, jeżeli chodzi o naszą nieruchomość. Potrzeby będziemy mieli tutaj oczywiście bardzo różnorodne. Trzeba np. przygotować sobie profesjonalny remont dotyczących instalacji grzewczej oraz energetycznej. Te 2 czynniki są za każdym razem ze sobą powiązane, więc potrzebne nam będzie rzeczywiście doświadczony specjalista pracujący w hurtowni albo w sklepie.
Tabletki antykoncepcyjne – co trzeba wiedzieć?

Tabletki antykoncepcyjne – co trzeba wiedzieć?

Hormonalne środki antykoncepcyjne budzą wiele kontrowersji ze względu na skutki uboczne, które mogą powodować. Tabletki antykoncepcyjne są jednak niezwykle skutecznym środkiem, zabezpieczającym przed niechcianą ciążą. W jaki sposób działają? Co warto o nich wiedzieć?

Polecamy produkty