Informacje - Zdrowie

Zdrowie

 • Czy można powstrzymać łysienie?

  Czy można powstrzymać łysienie?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-01-19
  Łysienie jest procesem, który większości osób wydaje się rzeczą, której zatrzymać nie można. Problemy z utratą włosów dotykają zarówno mężczyzn jak i kobiety. Dotyczą one osób w różnym wieku i mają wiele przyczyn. Ale czy łysienie można zatrzymać?... więcej »

 • Czym zajmuje się podolog?

  Czym zajmuje się podolog?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-01-18
  Osoby, które zmagają się z problemami zdrowotnymi dotyczącymi stóp, wybierają się zazwyczaj do dermatologa, jednak warto wiedzieć o tym, iż specjalistą w tej dziedzinie jest podolog. Kiedy jednak należy wybrać się do podologa i czym konkretnie zajmuje się ten specjalista?... więcej »

 • Dlaczego nie mam orgazmu? Jak mogę go osiągnąć?

  Dlaczego nie mam orgazmu? Jak mogę go osiągnąć?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-01-16
  Nie czerpiesz satysfakcji seksualnej ze zbliżeń? Musisz udawać orgazmy, bo nigdy nie potrafisz ich osiągnąć? Zobacz, co może być przyczyną takiego stanu rzeczy i jak wyeliminować ten „defekt”?... więcej »

 • Samodzielna pierwsza pomoc

  Samodzielna pierwsza pomoc

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-01-10
  W każdej chwili możemy być świadkiem nagłego wypadku. Nie wolno wówczas biernie przyglądać się poszkodowanej osobie – powinniśmy niezwłocznie udzielić jej pierwszej pomocy. Często szybkie i fachowe działanie decyduje o zdrowiu, a nawet życiu. Zdarzają się sytuacje, w których nie ma potrzeby wzywania ratowników medycznych, bowiem wystarczającej pomocy możemy udzielić sami (należą do nich np. stłuczenia, zranienia, oparzenia, omdlenia, zadławienia, krwawienia z nosa itp.).... więcej »

 • Trądzik – problem nie tylko u nastolatków

  Trądzik – problem nie tylko u nastolatków

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-01-08
  Spośród najczęściej występujących chorób skórnych wymienia się między innymi trądzik pospolity. Szacuje się, że problem dotyczy 100% populacji, w wieku 11-30 lat. Choć przekonani jesteśmy o tym, że to problem skórny, z którym zmagają się młodzi ludzie w okresie dojrzewania, tak naprawdę coraz częściej w wieku dorosłym, wiele osób walczy z nieestetycznymi krostkami.... więcej »

 • Badanie EKG – co warto o nim wiedzieć?

  Badanie EKG – co warto o nim wiedzieć?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-01-02
  Jednym z podstawowych badań, za pomocą którego można ocenić stan serca i wykryć choroby układu sercowo-naczyniowego, jest EKG. Na czym polega badanie? Komu szczególnie zaleca się jego wykonanie?... więcej »

 • Jak prawidłowo dbać o swój wzrok?

  Jak prawidłowo dbać o swój wzrok?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-12-15
  Zazwyczaj nie zastanawiamy się nad tym podczas wykonywania codziennych czynności, aczkolwiek nasze oczy cały czas narażone są na wiele szkodliwych czynników zewnętrznych, które po dłuższym czasie skutkuje pojawieniem się różnego rodzaju schorzeń czy osłabienia wzroku. Jednakże można stosować kilka zasad profilaktyki wzrokowej, dzięki czemu zabezpieczymy swoje oczy i nie dopuścimy do pogorszenia się ich stanu.... więcej »

 • Cichy oczyszczacz powietrza do walki ze smogiem

  Cichy oczyszczacz powietrza do walki ze smogiem

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-12-13
  Smog stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia, dlatego warto zaopatrzyć się w urządzenie, które pozwoli się przed nim obronić. Dobry oczyszczacz powietrza jest w stanie wyeliminować niemal wszystkie zanieczyszczenia, nie wpływając negatywnie na komfort domowników i nie wydając przy tym uciążliwych dźwięków.... więcej »

 • Wapń kluczowy w diecie dziecka

  Wapń kluczowy w diecie dziecka

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-12-01
  Wapń jest kluczowym pierwiastkiem w diecie każdego człowieka. Szczególnie dzieci są narażone na jego niedobory, bo dorastający organizm ma zwiększone potrzeby.... więcej »

 • Jaką maskę na smog wybrać?

  Jaką maskę na smog wybrać?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-11-23
  Wraz z nadejściem zimowej pory i co za tym idzie, znacznym obniżeniem jakości powietrza w Polsce, szczególnie na obszarach miejskich, jak bumerang wraca temat masek smogowych.... więcej »


 • Strona: 1/24 | 1 2 3 4 ...24 > >>

  Najnowsze informacje

  5 ciekawych sposobów na oświetlenie domu
  W dzisiejszych czasach oświetlenie domu nie sprowadza się jedynie do jednego żyrandola na środku pokoju. Oświetlenie stało się gustownym elementem dekoracyjnym. Dziś mamy szeroki wybór spośród różnych form oświetlenia, podpowiemy jakie jest najbardziej praktyczne i wygląda najbardziej efektownie. więcej »
  Czy można powstrzymać łysienie?
  Łysienie jest procesem, który większości osób wydaje się rzeczą, której zatrzymać nie można. Problemy z utratą włosów dotykają zarówno mężczyzn jak i kobiety. Dotyczą one osób w różnym wieku i mają wiele przyczyn. Ale czy łysienie można zatrzymać? więcej »
  Czym zajmuje się podolog?
  Osoby, które zmagają się z problemami zdrowotnymi dotyczącymi stóp, wybierają się zazwyczaj do dermatologa, jednak warto wiedzieć o tym, iż specjalistą w tej dziedzinie jest podolog. Kiedy jednak należy wybrać się do podologa i czym konkretnie zajmuje się ten specjalista? więcej »

  Polecamy produkty

  Polecamy strony: Okiem Blondynki | Sportera Fitness | ACT-Natural | Czarna na zakręcie | Kolorowa Ryba |