Informacje - Zdrowie

Zdrowie

 • Co zrobić, gdy dopadnie nas wiosenne przeziębienie?

  Co zrobić, gdy dopadnie nas wiosenne przeziębienie?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-03-18
  W naszej strefie klimatycznej mamy w ciągu całego roku dwa punkty zapalne, jeśli chodzi o sezon na choroby i przeziębienia – to wiosna i jesień. Niby każdy z nas o tym wie, ale sama wiedza nie pomaga, by się przed przeziębieniem uchronić. Jak się wówczas leczyć, by nie spędzić pierwszych wiosennych dni w łóżku?... więcej »

 • Trądzik różowaty – uporczywe schorzenie skórne

  Trądzik różowaty – uporczywe schorzenie skórne

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-03-14
  Trądzik różowaty jest przewlekłym stanem zapalnym skóry. Schorzenie dotyka niewielką część populacji, głównie mieszkańców Północnej i Zachodniej Europy. Większą częstość występowania notuje się również w Ameryce Północnej. Z chorobą dotykającą określonych części twarzy, zmagają się przede wszystkim kobiety.... więcej »

 • Sen na zdrowie

  Sen na zdrowie

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-03-14
  Na sen w życiu człowieka wpływa wiele czynników. Jednym z nich jest jedzenie. Jeżeli borykasz się z problemami z zaśnięciem, często budzisz się w nocy, to przeczytaj uważnie ten artykuł. Niniejszy tekst powie ci między innymi: czego nie jeść i nie pić przed snem, czemu pomimo teoretycznego wyspania się nadal nie masz energii do działania oraz co robić żeby to się zmieniło.... więcej »

 • Alternatywa dla liposukcji to... Sprawdź!

  Alternatywa dla liposukcji to... Sprawdź!

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-02-27
  Nadmiar kilogramów i związana z nimi tkanka tłuszczowa to problem wielu osób. Chociaż większość podejmuje próbę samodzielnego wyszczuplania poprzez dietę i aktywność fizyczną, nie zawsze udaje się osiągnąć zadowalające rezultaty. Wtedy do gry często wkracza liposukcja – inwazyjny zabieg, który polega na odsysaniu tłuszczu. Wcale jednak nie musisz decydować się na tak drastyczne rozwiązanie – poznaj inne skuteczne możliwości, np. kriolipolizę i lipolizę... więcej »

 • Jak walczyć z łupieżem? Odpowiadamy

  Jak walczyć z łupieżem? Odpowiadamy

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-02-27
  Łupież jest kłopotliwą dolegliwością, z którą boryka się znaczna część społeczeństwa. U mężczyzn pojawia się tak samo często jak u kobiet, zawsze wywołując skrępowanie i zawstydzenie. Białe płatki opadające na ramiona lub tłuste płaty na skórze są małe estetyczne. I chociaż nie stanowią bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia, warto je wyeliminować. Poznaj sprawdzone sposoby.... więcej »

 • Zaburzenie erekcji – przyczyny i rozwiązania

  Zaburzenie erekcji – przyczyny i rozwiązania

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-02-22
  Problemy z potencją, zaburzenia erekcji to dysfunkcja, która współcześnie spotyka coraz większą grupę osób. Wbrew pozorom zaburzenia dotyczą nie tylko osób w wieku powyżej czterdziestu lat, lecz towarzyszą młodym mężczyzną. Przyczyną zaburzeń potencji jest bowiem nie tylko starzenie się organizmu, ale również stres, dieta, zmęczenie i brak aktywności fizycznej.... więcej »

 • Wykorzystanie poduszki sensomotorycznej (dysku korekcyjnego)

  Wykorzystanie poduszki sensomotorycznej (dysku korekcyjnego)

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-02-20
  Poduszka sensomotoryczna to sprzet rehabilitacyjny, dzięki któremu można wzmocnić mięśnie grzbietu, a co za tym idzie - zmniejszyć ból w plecach. Warto ją też wykorzystać do ćwiczenia równowagi.... więcej »

 • Acerola – naturalne źródło witaminy C

  Acerola – naturalne źródło witaminy C

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-02-19
  Polacy należą do czołówki nacji wydających najwięcej pieniędzy na witaminy i lekarstwa sprzedawane bez recepty. Z jednej strony jest to efekt wyższych cen lekarstw niż w innych państwach, z drugiej to nasza wiara w zbawienny wpływ tabletek.... więcej »

 • Dlaczego olejek kokosowy pozwoli Ci wieść lepsze życie?

  Dlaczego olejek kokosowy pozwoli Ci wieść lepsze życie?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-01-29
  Brzmi zaskakująco, a może nawet nielogicznie? Nic bardziej mylnego. Olejek kokosowy to specyfik tak wszechstronny, że wspomoże w wielu dziedzinach życia: nie tylko jako kosmetyk, ale również medykament oraz środek dietetyczny. To zaskakujące, jak bardzo olej kokosowy może polepszyć dzień. Sprawdź, jak go wykorzystać na wiele różnych sposobów i jak dzięki niemu wieść zdrowsze życie.... więcej »

 • Tani aparat słuchowy to zły pomysł!

  Tani aparat słuchowy to zły pomysł!

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-01-23
  To, jaki aparat słuchowy wybierzemy, będzie miało kluczowy wpływ na to, jak łatwo będzie nam rozumieć mowę i słyszeć otaczające nas dźwięki. W żadnym wypadku nie możemy sami decydować o żadnych kwestiach – od tego są laryngolog i audiolog! Dziś udowodnimy wam, dlaczego samowolka to bardzo zły pomysł i absolutnie nigdy nie powinniśmy się na nią decydować.... więcej »


 • Strona: 1/25 | 1 2 3 4 ...25 > >>

  Najnowsze informacje

  Jak wybrać odpowiedni bagaż? Która walizka najlepsza?
  Turystyka wiąże się nie tylko z poznawaniem nowych miejsc, ale także z przewożeniem dobytku. W przypadku wyprawy lotniczej czy wyjazdu samochodem konieczne staje się więc posiadanie odpowiedniego opakowania na bagaż, w którym będzie można bez problemu umieścić ubrania, buty, kosmetyki, ręczniki czy inne przedmioty. W tym celu doskonale sprawdzą się walizki, zwłaszcza twarde walizki na kółkach. Co warto wiedzieć o tych produktach? więcej »
  Jak odzyskać pieniądze od dłużnika?
  Kiedy kontaktujesz się z ludźmi w sprawie zwrócenia Ci pieniędzy, które pożyczyłeś, co zrozumiałe, zwykle jest to nieprzyjemne doświadczenie. Ich naturalną reakcją będzie gniew, atakowanie, wzmaganie poczucia winy. O wiele łatwiej - i przyjemniej – jest używać sztuki perswazji bądź skorzystać z pomocy profesjonalistów – agencji windykacyjnej. więcej »
  Co robić kiedy mamy problemy z BIK?
  Nikt z nas nie lubi się zadłużać, jednak są sytuacje, w których jest to po prostu nieuniknione. Każdy z nas może mieć przecież problem z zapłaceniem za naprawę samochodu, albo leki dla chorego członka rodziny. Wówczas, zaczynamy rozglądać się za odpowiedniego rodzaju pożyczką, dzięki której wybrniemy z kłopotów. Niestety czasem zdarza się też tak, iż mamy problem z późniejszym spłaceniem zadłużenia i w takim przypadku nasze nazwisko pojawia się na liście zadłużonych. Czy w takiej sytuacji istnieje możliwość otrzymania kolejnej pożyczki? więcej »

  Polecamy produkty

  Polecamy strony: Sportera Fitness | Hapi Hapi | Medycyna estetyczna | Kosą po patelni | Opycha.pl |