Porady - Najnowsze informacje:

 • Odszkodowanie a zadośćuczynienie - jak je wywalczyć?

  Odszkodowanie a zadośćuczynienie - jak je wywalczyć?

  Autor: votum-sa.pl     Data: 2017-05-23
  W zależności od tego, czy w wyniku wypadku powstała szkoda majątkowa czy niemajątkowa, poszkodowany będzie mógł starać się o odszkodowanie albo zadośćuczynienie. Te dwa określenia są często niesłusznie używane zamiennie. Czym się różnią i jak się o nie ubiegać?
 • Chorwacja na wakacje

  Chorwacja na wakacje

  Autor: wakacyjnywynajem.pl     Data: 2017-05-16
  Jednym z ciekawszych krajów wakacyjnych, uwielbianych przez turystów nie tylko z Polski, ale z całej Europy jest Chorwacja, która już od kilku lat plasuje się w czołówce wakacyjnych wyjazdów. Chorwacja staje się powoli najpopularniejszym krajem śródziemnomorskim nie tylko na wakacyjny wypoczynek.

 • R E K L A M A


 • Jaki laptop do prezentacji multimedialnych

  Jaki laptop do prezentacji multimedialnych

  Autor: morele.net     Data: 2017-05-11
  Dobrego laptopa do prezentacji multimedialnych warto szukać w gronie laptopów biznesowych, które odznaczają się dobrą kartą graficzną i żywymi kolorami na ekranie. Solidność i wytrzymałość to cechy, na które szczególnie należałoby zwrócić uwagę. Ważne, żeby laptop był też poręczny podczas ewentualnego przenoszenia go z miejsca na miejsce.
 • Rozwód, czyli kulisy rozkładu pożycia małżeńskiego

  Rozwód, czyli kulisy rozkładu pożycia małżeńskiego

  Autor: detektyw-sektor.pl     Data: 2017-05-08
  Rozwód niechlubnie okrzyknięto liderem w rankingu najbardziej dotkliwych wydarzeń w życiu prywatnym człowieka. Co przyczynia się do złamania przysięgi małżeńskiej? Jakie są tego konsekwencje i czy rozwodu da się uniknąć?
 • Wizyta w bazach partnerskich na Sycylii - GlobeSailor

  Wizyta w bazach partnerskich na Sycylii - GlobeSailor

  Autor: globesailor.pl     Data: 2017-04-27
  W środowisku żeglarskim nie ma nic ważniejszego niż zaufanie. Zaufanie klienta do agencji czarteru, zaufanie agencji do armatora. Aby obie te składowe działały spójnie należy jednak regularnie sprawdzać kondycje najważniejszego z tych członów- armatora.
 • Co powinna zawierać mowa pogrzebowa?

  Co powinna zawierać mowa pogrzebowa?

  Autor: Redakcja     Data: 2017-04-24
  Przemówienia pożegnalne wspominające osobą zmarłą są coraz częściej wygłaszane podczas uroczystości pogrzebowych. Napisanie stosownej mowy wymaga odpowiedniego przygotowania: ostatnie pożegnanie powinno być napisane poprawnym i uroczystym językiem oraz zawierać treść, która nie urazi żadnego uczestnika ceremonii pogrzebowej, ale będzie niosła pocieszenie rodzinie i bliskim.
 • Jaką ofertę internetu wybrać?

  Jaką ofertę internetu wybrać?

  Autor: telewizjaswiatlowodowa.pl     Data: 2017-04-03
  Większość Polaków nie wyobraża sobie życia bez internetu. W końcu dziś, za pomocą sieci, można robić właściwie wszystko – kupować produkty spożywcze i ubrania, rezerwować miejsca w hotelach, oglądać filmy i seriale, a nawet wykonywać przelewy bankowe. Dlatego nie dziwi, że wybór dostawcy usług internetowych niekiedy spędza sen z powiek. W najnowszym wpisie podpowiadamy, na co zwracać uwagę szukając odpowiedniej oferty.

 • R E K L A M A


 • Dlaczego powinniśmy kochać hotele?

  Dlaczego powinniśmy kochać hotele?

  Autor: hotelolympic.pl     Data: 2017-03-24
  Każdy z nas potrzebuje czasem odpocząć. Żyjemy w biegu, ale co jakiś czas przychodzi moment, kiedy warto nabrać sił do podejmowania nowych wyzwań. Idealnym miejscem do relaksu i regeneracji są hotele. W ich ofercie znajdziemy komfortowe miejsca do spania, wysoki poziom obsługi oraz dostęp do dodatkowych atrakcji. Niezależnie od tego, czy wybieramy hotel na pojezierzu, czy spa w górach, mamy pewność, że będzie to czas, który poświęcimy sobie. Przedstawiamy poniżej kilka argumentów, dlaczego powinniśmy kochać hotele.
 • Polisa turystyczna, czyli poczucie bezpieczeństwa podczas podróży zagranicznej

  Polisa turystyczna, czyli poczucie bezpieczeństwa podczas podróży zagranicznej

  Autor: polisaturystyczna.pl     Data: 2017-03-23
  Na urlopie, wakacjach, aktywnych feriach zimowych przede wszystkim chcemy się odprężyć i odpocząć. Z pewnością relaks dopełnić może właściwie dobrana polisa ubezpieczeniowa. Warto mieć przecież gwarancję, że na wypadek nieszczęśliwego wypadku lub niefortunnego zdarzenia towarzystwo ubezpieczeniowe pokryje niespodziewane koszty.
 • Oblicz ubezpieczenie samochodu – co jest brane pod uwagę?

  Oblicz ubezpieczenie samochodu – co jest brane pod uwagę?

  Autor: link4.pl     Data: 2017-03-21
  Ostatnie podwyżki cen OC powodują, że coraz więcej z nas szuka sposobów na obniżenie opłat za składki ubezpieczenia. Zanim jednak zaczniemy szukać zniżek, sprawdźmy, jakie czynniki po stronie kierowcy i jego pojazdu wpływają na koszt polisy. Zobacz, co ma znaczenie dla ubezpieczycieli, i oblicz ubezpieczenie samochodu, znając ich oczekiwania.

 • Strona: 1/14 | 1 2 3 4 ...14 > >>

  Najnowsze informacje

  Przepisy na smaczne i zdrowe przekąski
  Dietetycy biją na alarm. Coraz więcej Polaków zamiast lekkich przekąsek kupuje chipsy lub słone paluszki, które tuczą i negatywnie wpływają na organizm. Chcesz zacząć dobrze się odżywiać? Postaw na przekąski, które nie tylko zaspokoją głód, ale do tego dodadzą Ci energii na resztę dnia. W poniższym tekście znajdziesz kilka przepisów, które z pewnością Cię zainspirują. więcej »
  Zalety wyboru technikum informatycznego
  Coraz więcej gimnazjalistów decyduje się na kontynuowanie nauki w technikum. I nie ma się co dziwić. Wybór takiej szkoły pozwala nie tylko przystąpić do kwalifikującej do pójścia na studia matury, ale też zdobyć zawód, który może okazać się przepustką do rozpoczęcia wymarzonej pracy. Jednym z najpopularniejszych techników są technika informatyczne, które z roku na rok przyjmują coraz więcej uczniów. Ty też chcesz się do niego zapisać, ale nie wiesz czy wciąż warto? Poniżej przedstawiamy zalety wyboru technikum informatycznego. więcej »
  Odszkodowanie a zadośćuczynienie - jak je wywalczyć?
  W zależności od tego, czy w wyniku wypadku powstała szkoda majątkowa czy niemajątkowa, poszkodowany będzie mógł starać się o odszkodowanie albo zadośćuczynienie. Te dwa określenia są często niesłusznie używane zamiennie. Czym się różnią i jak się o nie ubiegać? więcej »

  Polecamy produkty