Informacje - Porady

Porady

 • Ramki na zdjęcia to ważny element Twojego domu!

  Ramki na zdjęcia to ważny element Twojego domu!

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-09-21
  Fotografia to bardzo ważna dziedzina sztuki, która obcuje niemal z każdym z nas. Upamiętnia wspaniałe chwile z naszego życia oraz wyjątkowe osoby, którymi się otaczamy. Zbiór rodzinnych fotografii znajduje się chyba w każdym domu. Wyjątkowe z nich zasługują na wyróżnienie i ustawienie ich w widocznym miejscu. W tym celu warto wybrać odpowiednie ramki na zdjęcia, które uhonorują fotografię i nadadzą jej wzniosłego charakteru.... więcej »

 • Przechowujesz cenne przedmioty bez ochrony? Zobacz, co ryzykujesz!

  Przechowujesz cenne przedmioty bez ochrony? Zobacz, co ryzykujesz!

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-08-31
  Akt notarialny, rzadka kolekcja, zapasowe kluczyki do auta, gotówka, USB z poufnymi materiałami, biżuteria, sprzęt elektroniczny – na co dzień nie zdajemy sobie sprawy, na jakie zagrożenia są narażone cenne przedmioty, które przechowujemy w domu bez odpowiedniego zabezpieczenia. Sprawdź, czym to grozi!... więcej »

 • Jak obecnie wygląda sytuacja imigrantów przybywających do Europy?

  Jak obecnie wygląda sytuacja imigrantów przybywających do Europy?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-08-30
  Kraje Europy Południowej mobilizują siły do zatrzymania napływu uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu. Rząd w Warszawie nadal uniemożliwia przybycie imigrantów do Polski. W Norwegii uchodźcy muszą uczyć się języka narodowego, aby otrzymywać zasiłki socjalne. Imigranci w Niemczech mają być odsyłani z powrotem do Grecji.... więcej »

 • Dla kogo są wakacje na Bora-Bora? Atrakcje i porady

  Dla kogo są wakacje na Bora-Bora? Atrakcje i porady

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-08-23
  Bora-Bora zachwyca swoim pięknem nawet najbardziej wybrednych podróżników, w końcu nie bez powodu wakacje spędzają tutaj popularne gwiazdy filmowe i ludzie cieszący się wielką sławą, jak na przykład  Denzel Washington, Pamela Anderson, Johnny Depp, Harrison Ford czy  Janet Jackson.... więcej »

 • W sieci postępu

  W sieci postępu

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-08-23
  Czasem się wydaje, że to prehistoria, ale faktycznie jeszcze kilkadziesiąt lat temu niewiele osób miało telefon w domu, a pierwsze aparaty komórkowe bardziej przypominały ciężkie cegłówki z wielkim akumulatorem i wystającą antenką niż nowoczesne smartfony. Wtedy również służyły do rozmowy i już bardzo mocno rewolucjonizowały rzeczywistość.... więcej »

 • Kazimierz Dolny - Festiwal Dwa Brzegi

  Kazimierz Dolny - Festiwal Dwa Brzegi

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-08-17
  Kazimierz Dolny, od lat uchodzący za mekkę malarzy i jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce, chętnie odwiedzają polscy i zagraniczni turyści. Jest jednak taki letni tydzień w roku, podczas którego malownicze miasteczko zmienia się w stolicę Wielkiego Kina. Dzieje się tak za sprawą odbywającego się tutaj od 11 lat Festiwalu Filmu i Sztuki “Dwa Brzegi”. Na artystyczno-kulturalną imprezę przyjeżdżają osobowości znane z kinowych i telewizyjnych ekranów. W zbudowanym specjalnie na tę okazję miasteczku festiwalowym prezentowane są polskie i zagraniczne filmy fabularne, dokumentalne i krótkometrażowe.... więcej »

 • Parking przy lotnisku

  Parking przy lotnisku

  Autor: parkinghatlapa.pl     Data: 2017-08-07
  Sezon wakacyjno – urlopowy w pełni. Warto pomyśleć nie tylko o wyjeździe, ale również własnym samochodzie.... więcej »

 • Dlaczego warto oddawać pranie do pralni chemicznej?

  Dlaczego warto oddawać pranie do pralni chemicznej?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-08-01
  Nieczęsto się nad tym zastanawiamy. Większość osób zwyczajnie oddaje pranie w ręce osób trzecich, kiedy jest już to według nich ostateczność. Może warto korzystać z niej częściej?... więcej »

 • Sprawy sądowe

  Sprawy sądowe

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-07-31
  W dzisiejszych czasach ludzie bardzo często korzystają z pomocy adwokata. Jest to zawód zaufania publicznego i jest to oczywiste. Każdego dnia w sądach odbywa się wiele rozpraw. Jakie są najczęstsze? Warto bliżej się temu przyjrzeć.... więcej »

 • Co należy przygotować na spotkanie z detektywem?

  Co należy przygotować na spotkanie z detektywem?

  Autor: biuro-sledcze.com.pl     Data: 2017-07-24
  Detektyw to coraz bardziej popularny zawód. Wiele osób nie wie, czym tak na prawe zajmuje się taka osoba.... więcej »


 • Strona: 1/16 | 1 2 3 4 ...16 > >>

  Najnowsze informacje

  Dieta pomocna w walce z chorobami nowotworowymi
  Choroby nowotworowe są ogromnym problemem w społeczeństwach rozwiniętych. Na raka z roku na rok zapada coraz więcej ludzi. Do tego stanu przyczynia się między innymi zanieczyszczenie środowiska, a także charakterystyczna, złożona z wysoko przetworzonych produktów dieta. więcej »
  Leczenie niepłodności - co warto wiedzieć?
  Pary borykające się z problemem niepłodności na początku są zdezorientowane, podobnie zresztą, jak bliskie im osoby. Jak wygląda leczenie tej przypadłości, gdzie się udać i co warto wiedzieć - o tym właśnie piszemy w naszym artykule, zapraszamy do jego lektury. więcej »
  Ramki na zdjęcia to ważny element Twojego domu!
  Fotografia to bardzo ważna dziedzina sztuki, która obcuje niemal z każdym z nas. Upamiętnia wspaniałe chwile z naszego życia oraz wyjątkowe osoby, którymi się otaczamy. Zbiór rodzinnych fotografii znajduje się chyba w każdym domu. Wyjątkowe z nich zasługują na wyróżnienie i ustawienie ich w widocznym miejscu. W tym celu warto wybrać odpowiednie ramki na zdjęcia, które uhonorują fotografię i nadadzą jej wzniosłego charakteru. więcej »

  Polecamy produkty

  Polecamy strony: Okiem Blondynki | MiniMili.pl | Mostek w kuchni | Medycyna estetyczna | Sportera Fitness |