Porady - Najnowsze informacje:

 • Wizyta w bazach partnerskich na Sycylii - GlobeSailor

  Wizyta w bazach partnerskich na Sycylii - GlobeSailor

  Autor: globesailor.pl     Data: 2017-04-27
  W środowisku żeglarskim nie ma nic ważniejszego niż zaufanie. Zaufanie klienta do agencji czarteru, zaufanie agencji do armatora. Aby obie te składowe działały spójnie należy jednak regularnie sprawdzać kondycje najważniejszego z tych członów- armatora.
 • Co powinna zawierać mowa pogrzebowa?

  Co powinna zawierać mowa pogrzebowa?

  Autor: Redakcja     Data: 2017-04-24
  Przemówienia pożegnalne wspominające osobą zmarłą są coraz częściej wygłaszane podczas uroczystości pogrzebowych. Napisanie stosownej mowy wymaga odpowiedniego przygotowania: ostatnie pożegnanie powinno być napisane poprawnym i uroczystym językiem oraz zawierać treść, która nie urazi żadnego uczestnika ceremonii pogrzebowej, ale będzie niosła pocieszenie rodzinie i bliskim.

 • R E K L A M A


 • Jaką ofertę internetu wybrać?

  Jaką ofertę internetu wybrać?

  Autor: telewizjaswiatlowodowa.pl     Data: 2017-04-03
  Większość Polaków nie wyobraża sobie życia bez internetu. W końcu dziś, za pomocą sieci, można robić właściwie wszystko – kupować produkty spożywcze i ubrania, rezerwować miejsca w hotelach, oglądać filmy i seriale, a nawet wykonywać przelewy bankowe. Dlatego nie dziwi, że wybór dostawcy usług internetowych niekiedy spędza sen z powiek. W najnowszym wpisie podpowiadamy, na co zwracać uwagę szukając odpowiedniej oferty.
 • Dlaczego powinniśmy kochać hotele?

  Dlaczego powinniśmy kochać hotele?

  Autor: hotelolympic.pl     Data: 2017-03-24
  Każdy z nas potrzebuje czasem odpocząć. Żyjemy w biegu, ale co jakiś czas przychodzi moment, kiedy warto nabrać sił do podejmowania nowych wyzwań. Idealnym miejscem do relaksu i regeneracji są hotele. W ich ofercie znajdziemy komfortowe miejsca do spania, wysoki poziom obsługi oraz dostęp do dodatkowych atrakcji. Niezależnie od tego, czy wybieramy hotel na pojezierzu, czy spa w górach, mamy pewność, że będzie to czas, który poświęcimy sobie. Przedstawiamy poniżej kilka argumentów, dlaczego powinniśmy kochać hotele.
 • Polisa turystyczna, czyli poczucie bezpieczeństwa podczas podróży zagranicznej

  Polisa turystyczna, czyli poczucie bezpieczeństwa podczas podróży zagranicznej

  Autor: polisaturystyczna.pl     Data: 2017-03-23
  Na urlopie, wakacjach, aktywnych feriach zimowych przede wszystkim chcemy się odprężyć i odpocząć. Z pewnością relaks dopełnić może właściwie dobrana polisa ubezpieczeniowa. Warto mieć przecież gwarancję, że na wypadek nieszczęśliwego wypadku lub niefortunnego zdarzenia towarzystwo ubezpieczeniowe pokryje niespodziewane koszty.
 • Oblicz ubezpieczenie samochodu – co jest brane pod uwagę?

  Oblicz ubezpieczenie samochodu – co jest brane pod uwagę?

  Autor: link4.pl     Data: 2017-03-21
  Ostatnie podwyżki cen OC powodują, że coraz więcej z nas szuka sposobów na obniżenie opłat za składki ubezpieczenia. Zanim jednak zaczniemy szukać zniżek, sprawdźmy, jakie czynniki po stronie kierowcy i jego pojazdu wpływają na koszt polisy. Zobacz, co ma znaczenie dla ubezpieczycieli, i oblicz ubezpieczenie samochodu, znając ich oczekiwania.
 • Za te zdarzenia nie dostaniesz pieniędzy z polisy mieszkaniowej

  Za te zdarzenia nie dostaniesz pieniędzy z polisy mieszkaniowej

  Autor: ubezpieczeniaonline.pl     Data: 2017-03-17
  Polisa ubezpieczeniowa adekwatna do indywidualnych potrzeb to najlepsza i najbardziej skuteczna forma ochrony mieszkania przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń losowych, na które narażona jest każda nieruchomość mieszkalna. Decydując się na wykupienie polisy, trzeba dokładnie zapoznać się z jej warunkami, w tym z zakresem ochrony ubezpieczeniowej.

 • R E K L A M A


 • Loewe

  Loewe

  Autor: velvethertz.pl     Data: 2017-03-15
  Przedsiębiorstwo Loewe zostało założone w 1923 roku, na terenie Niemiec. Od samego początku istnienia firmy, główną przyświecającą jej ideą było tworzenie produktów wychodzących poza ramy aktualnie obecnych na rynku.
 • Co musi mieć w domu modny… kociarz?

  Co musi mieć w domu modny… kociarz?

  Autor: keko.pl     Data: 2017-03-09
  Dla jednych koty są indywidualistami, które chodzą własnymi ścieżkami i traktują ludzi jak służących. Dla innych – najlepszymi przyjaciółmi, słodko mruczącymi tuż obok w ciężkich chwilach. Niezależnie od tego, jakie podejście masz swoich kotów, ważne jest, abyś pamiętał o modnych gadżetach!
 • Co oznacza znak jakości Q na opakowaniu produktu?

  Co oznacza znak jakości Q na opakowaniu produktu?

  Autor: pcbc.gov.pl     Data: 2017-03-06
  Znak jakości Q to symbol nadawany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji. Produkty spożywcze, które są nim oznaczone muszą charakteryzować się ponadprzeciętnymi walorami, co jest sprawdzane za pomocą niezależnych badań. Znak jakości Q to gwarancja najwyższego standardu i bezpieczeństwa, a także wskazówka dla konsumentów, który produkt wybrać.

 • Strona: 1/14 | 1 2 3 4 ...14 > >>

  Najnowsze informacje

  Trendy wnętrzarskie na 2017 – odmieniony styl minimalistyczny
  Wiosna to świetny moment na odświeżenie mieszkania. Jeśli daliście się porwać modzie na styl minimalistyczny, możecie go łatwo odnowić, a jeśli ten trend jeszcze nie dotarł do waszych wnętrz to powinien – jest ponadczasowy! więcej »
  Wizyta w bazach partnerskich na Sycylii - GlobeSailor
  W środowisku żeglarskim nie ma nic ważniejszego niż zaufanie. Zaufanie klienta do agencji czarteru, zaufanie agencji do armatora. Aby obie te składowe działały spójnie należy jednak regularnie sprawdzać kondycje najważniejszego z tych członów- armatora. więcej »
  Jak nawozić iglaki?
  Oto kilka przydatnych rad dotyczących nawożenia i pielęgnowania, tak często występujących w naszych ogrodach, roślin iglastych. więcej »

  Polecamy produkty