Porady - Najnowsze informacje:

 • Co należy przygotować na spotkanie z detektywem?

  Co należy przygotować na spotkanie z detektywem?

  Autor: biuro-sledcze.com.pl     Data: 2017-07-24
  Detektyw to coraz bardziej popularny zawód. Wiele osób nie wie, czym tak na prawe zajmuje się taka osoba.
 • Egzotyczne wczasy dla zimowych urlopowiczów

  Egzotyczne wczasy dla zimowych urlopowiczów

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-07-20
  Sezon wakacyjny w pełni, lecz nie wszyscy mogą cieszyć się z urlopu w tym właśnie okresie. Wiele osób w lipcu i sierpniu pracuje, a urlop otrzymuje dopiero w miesiącach zimowych. Jest to okres, który nie sprzyja wypoczynkowi w Polsce, jednak już latem można wykupić wczasy w egzotycznych miejscach, w których słońca jest mnóstwo, nawet gdy w Polsce pada śnieg i panują mrozy. Polecanymi kierunkami na zimowe wczasy w egzotycznych krajach są zwłaszcza Kuba i Malediwy.

 • R E K L A M A


 • Jak odróżnić podróbki od oryginalnych perfum

  Jak odróżnić podróbki od oryginalnych perfum

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-07-04
  Oszuści zadają sobie coraz więcej trudu, aby odróżnienie podróbki od oryginału było niemożliwe. Jak nie dać się naciągnąć i wybierać wyłącznie oryginalne perfumy? Zobacz, jak odróżnić markowy flakon od misternej podróbki.
 • Sprawdź, jak działa nowy Huawei P10 Lite z nakładką EMUI

  Sprawdź, jak działa nowy Huawei P10 Lite z nakładką EMUI

  Autor: play.pl     Data: 2017-06-21
  Huawei P10 Lite to jeden z dwóch modeli tego producenta wypuszczonych na rynek w 2017 roku. Zalicza się on do urządzeń średniej klasy cenowej, a wśród wielu jego zalet można wymienić dobrej jakości ekran i długo trzymającą baterię oraz dodatek nakładki EMUI w najnowszej wersji 5.1.
 • Jak prawidłowo pielęgnować nagrobek granitowy

  Jak prawidłowo pielęgnować nagrobek granitowy

  Autor: nagrobki-granitex.pl     Data: 2017-05-31
  Jeszcze kilka lat temu na cmentarzach dominowały nagrobki wykonane z lastryko. Polacy doceniali przede wszystkim ich cenę, ale niestety miały one podstawową wadę – nie były odporne na warunki atmosferyczne, przez co szybko pękały i szarzały. Z czasem zdecydowanie popularniejsze stały się pomniki granitowe, które mogą pochwalić się większą trwałością i bardziej reprezentatywnym wyglądem. Jeśli jednak mają posłużyć na lata to trzeba odpowiednio o nie zadbać.
 • Chorwacja na wakacje

  Chorwacja na wakacje

  Autor: wakacyjnywynajem.pl     Data: 2017-05-16
  Jednym z ciekawszych krajów wakacyjnych, uwielbianych przez turystów nie tylko z Polski, ale z całej Europy jest Chorwacja, która już od kilku lat plasuje się w czołówce wakacyjnych wyjazdów. Chorwacja staje się powoli najpopularniejszym krajem śródziemnomorskim nie tylko na wakacyjny wypoczynek.
 • Jaki laptop do prezentacji multimedialnych

  Jaki laptop do prezentacji multimedialnych

  Autor: morele.net     Data: 2017-05-11
  Dobrego laptopa do prezentacji multimedialnych warto szukać w gronie laptopów biznesowych, które odznaczają się dobrą kartą graficzną i żywymi kolorami na ekranie. Solidność i wytrzymałość to cechy, na które szczególnie należałoby zwrócić uwagę. Ważne, żeby laptop był też poręczny podczas ewentualnego przenoszenia go z miejsca na miejsce.

 • R E K L A M A


 • Rozwód, czyli kulisy rozkładu pożycia małżeńskiego

  Rozwód, czyli kulisy rozkładu pożycia małżeńskiego

  Autor: detektyw-sektor.pl     Data: 2017-05-08
  Rozwód niechlubnie okrzyknięto liderem w rankingu najbardziej dotkliwych wydarzeń w życiu prywatnym człowieka. Co przyczynia się do złamania przysięgi małżeńskiej? Jakie są tego konsekwencje i czy rozwodu da się uniknąć?
 • Wizyta w bazach partnerskich na Sycylii - GlobeSailor

  Wizyta w bazach partnerskich na Sycylii - GlobeSailor

  Autor: globesailor.pl     Data: 2017-04-27
  W środowisku żeglarskim nie ma nic ważniejszego niż zaufanie. Zaufanie klienta do agencji czarteru, zaufanie agencji do armatora. Aby obie te składowe działały spójnie należy jednak regularnie sprawdzać kondycje najważniejszego z tych członów- armatora.
 • Co powinna zawierać mowa pogrzebowa?

  Co powinna zawierać mowa pogrzebowa?

  Autor: Redakcja     Data: 2017-04-24
  Przemówienia pożegnalne wspominające osobą zmarłą są coraz częściej wygłaszane podczas uroczystości pogrzebowych. Napisanie stosownej mowy wymaga odpowiedniego przygotowania: ostatnie pożegnanie powinno być napisane poprawnym i uroczystym językiem oraz zawierać treść, która nie urazi żadnego uczestnika ceremonii pogrzebowej, ale będzie niosła pocieszenie rodzinie i bliskim.

 • Strona: 1/15 | 1 2 3 4 ...15 > >>

  Najnowsze informacje

  Biała kuchnia – dlaczego warto?
  Wybór bieli jako koloru podstawowego do kuchni jest propozycją ponadczasową. Biała kuchnia prezentuje się niezwykle estetycznie, a dzięki obecnym trendom w aranżacji wnętrz, jest także modna. Oto, dlaczego warto zastosować tę barwę w wykończeniu i urządzeniu pomieszczenia, w którym znajduje się miejsce do przygotowywania posiłków – serce każdego domu. Otoczmy je bielą! więcej »
  Ile kosztuje pożyczka gotówkowa?
  Zastanawiacie się nad tym jakie są całkowite koszty pożyczki gotówkowej? Kredyty gotówkowe możemy przeznaczyć na jakikolwiek cel. Biorąc taki kredyt, bank nie wymaga od nas, abyśmy podali konkretny cel, na jaki przeznaczymy pożyczone pieniądze. Ofert pożyczek w bankach możemy aktualnie spotkać naprawdę sporo, są łatwo dostępne i dostępne na atrakcyjnych warunkach. Warto jednak przed wzięciem pożyczki, przeliczyć jej całkowity koszt, aby bezpiecznie móc spłacić comiesięczne zobowiązanie. więcej »
  Operacja laserowa wzroku, czyli życie bez okularów
  Lekarze alarmują, że już prawie połowa Polaków ma krótkowzroczność. Aby świat nabrał ostrości niezbędne jest noszenie okularów lub soczewek kontaktowych. Jednak dzisiejsza technologia pozwala na leczenie wad wzroku za pomocą lasera. Już w 15 minut możemy polepszyć komfort życia i zrezygnować z noszenia okularów! więcej »

  Polecamy produkty