Informacje - Porady

Porady

 • Czy wakacje nad morzem są drogie?

  Czy wakacje nad morzem są drogie?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-26
  Wybór wakacyjnego kierunku często bywa okupiony dylematem: gdzie będzie taniej i co będzie się bardziej opłacało. Przeciwnicy wypoczynku w Polsce uważają, że wczasy zagraniczne są atrakcyjniejsze cenowo od urlopu spędzonego w rodzinnym kraju. Czy aby na pewno?... więcej »

 • Pomniki i nagrobki naszych bliskich

  Pomniki i nagrobki naszych bliskich

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-26
  Przynajmniej raz w życiu, niemal każdy musi zmierzyć się z trudną sytuacją życiową, jaką jest śmierć bliskiej osoby. Takie traumatyczne sytuacje powodują konieczność podejmowania wielu decyzji, a jedną z nich jest wybór nagrobka, który znajdując się na mogile, ma przypominać o zmarłym przez długie lata. Jak wybierać rodzaj pomnika i materiał z jakiego będzie on wykonany?... więcej »

 • Noclegowe hity przy Gdańskiej plaży

  Noclegowe hity przy Gdańskiej plaży

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-16
  Gdańsk to historyczny ośrodek hanzeatycki będący stolicą województwa pomorskiego. Miasto zachwyca bogatą architekturą i mnóstwem zabytków. Gdańsk jest chętnie odwiedzany dzięki dogodnym połączeniom drogą powietrzną, lądową i morską. Dla szukających odpoczynku w zaciszu szumu fal miasto dysponuje między innymi plażą w Brzeźnie i Jelitkowie. Głównymi atrakcjami są: Żuraw nad Motławą, Bazylika Mariacka, Latarnia Morska i Westerplatte.... więcej »

 • Jak wybrać odpowiedni bagaż? Która walizka najlepsza?

  Jak wybrać odpowiedni bagaż? Która walizka najlepsza?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-03-23
  Turystyka wiąże się nie tylko z poznawaniem nowych miejsc, ale także z przewożeniem dobytku. W przypadku wyprawy lotniczej czy wyjazdu samochodem konieczne staje się więc posiadanie odpowiedniego opakowania na bagaż, w którym będzie można bez problemu umieścić ubrania, buty, kosmetyki, ręczniki czy inne przedmioty. W tym celu doskonale sprawdzą się walizki, zwłaszcza twarde walizki na kółkach. Co warto wiedzieć o tych produktach?... więcej »

 • Czy małe firmy powinny zakładać strony internetowe?

  Czy małe firmy powinny zakładać strony internetowe?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-03-05
  Przedsiębiorcy, którzy zajmują się prowadzeniem niewielkiego, np. lokalnego biznesu, często wstrzymują się z rozpoczęciem marketingu w Internecie. Uważają, że i tak nie pozyskają dzięki temu większej liczby klientów, albo że koszty inwestycji w stronę WWW są niewspółmierne do przychodów firmy i do prognozowanych rezultatów. Zamiast zastanawiać się, czy firmowa witryna przyniesie im jakiekolwiek korzyści, powinni oni jak najszybciej wziąć się do roboty. W dzisiejszych czasach można zakupić dobre i tanie strony internetowe, które są w stanie odmienić losy (nawet małej) firmy o 180 stopni.... więcej »

 • Alkohol na prezent – jak odpowiednio dobrać go do okazji?

  Alkohol na prezent – jak odpowiednio dobrać go do okazji?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-02-26
  Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym często stoimy przed trudnym wyborem dokonania upominku. Ból głowy zaczyna się wówczas, kiedy brakuje nam pomysłów lub nie znamy zbyt dobrze osoby, którą chcemy obdarować. Łatwo jest przecież popełnić wizerunkową "wtopę", która może nas sporo kosztować. W przypadku alkoholu na prezent sprawa jest wyjątkowo delikatna. Wódka, wino, whiskey, a może brandy? Komu, kiedy i w jakich ilościach wypada wręczyć buteleczkę? Sprawdźmy zatem.... więcej »

 • Nowoczesny spaceplan – idealna opcja dla właścicieli firm

  Nowoczesny spaceplan – idealna opcja dla właścicieli firm

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-02-19
  Spaceplan jest usługą dobrych i doświadczonych biur projektowych, skierowaną do właścicieli firm i nieruchomości komercyjnych. Jest to profesjonalny i funkcjonalny plan zagospodarowania przestrzennego, uwzględniający rozkład wszystkich pomieszczeń, a także umeblowanie i wyposażenie, zgodne z przepisami bezpieczeństwa pracy i jej ergonomii. Dobry spaceplan funkcjonalnie zagospodaruje każdy metr powierzchni.... więcej »

 • Wynajem lokalu - co zawrzeć w umowie?

  Wynajem lokalu - co zawrzeć w umowie?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-02-07
  Wynajem lokalu użytkowego, zwłaszcza usytuowanego w atrakcyjnej lokalizacji, to pewny zysk. Jednak może się on również wiązać ze stratami, jeśli właściciel nie zabezpieczy się dobrze w umowie. Jakie zapisy powinny się w niej znaleźć? Za co wynajmujący może nałożyć karę?... więcej »

 • Na czym polega remarketing?

  Na czym polega remarketing?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-02-05
  Marketing internetowy pozwala nam na uzyskanie bardzo dobrych rezultatów z wykorzystaniem pełnej gamy metod promocji. Jedną z nich jest remarketing. Na czym polega ta metoda reklamy i kiedy sprawdzi się najlepiej?... więcej »

 • Foteliki samochodowe dla dzieci - 5 rzeczy, które musisz wiedzieć

  Foteliki samochodowe dla dzieci - 5 rzeczy, które musisz wiedzieć

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-01-25
  Fotelik samochodowy to jeden z najważniejszych elementów wyprawki noworodka, od którego zależy bezpieczeństwo malucha w aucie i który może uratować mu życie w przypadku kolizji. Niestety, często rodzice bagatelizują ten wybór, sięgając po egzemplarze zupełnie nienadające się do tego celu, w zestawach z wózkami, pasujące kolorem. Często powodem są finanse. Niestety, nie miejmy złudzeń - dobry fotelik, z odpowiednimi testami bezpieczeństwa, musi kosztować. I znacznie lepiej oszczędzić na pozostałych elementach wyprawki (np. zakupić używane łóżeczko czy ubranka), niż na bezpieczeństwie malucha.... więcej »


 • Strona: 1/18 | 1 2 3 4 ...18 > >>

  Najnowsze informacje

  Czy wakacje nad morzem są drogie?
  Wybór wakacyjnego kierunku często bywa okupiony dylematem: gdzie będzie taniej i co będzie się bardziej opłacało. Przeciwnicy wypoczynku w Polsce uważają, że wczasy zagraniczne są atrakcyjniejsze cenowo od urlopu spędzonego w rodzinnym kraju. Czy aby na pewno? więcej »
  Pomniki i nagrobki naszych bliskich
  Przynajmniej raz w życiu, niemal każdy musi zmierzyć się z trudną sytuacją życiową, jaką jest śmierć bliskiej osoby. Takie traumatyczne sytuacje powodują konieczność podejmowania wielu decyzji, a jedną z nich jest wybór nagrobka, który znajdując się na mogile, ma przypominać o zmarłym przez długie lata. Jak wybierać rodzaj pomnika i materiał z jakiego będzie on wykonany? więcej »
  Aranżacja łazienki w stylu skandynawskim – co jest najważniejsze?
  Aranżacje wnętrz w stylu skandynawskim stały się bardzo modne i nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ przyciągają wykorzystaniem naturalnych materiałów i prostotą formy. Jaka kolorystyka dominuje w łazienkach skandynawskich? Jakie są jej specyficzne cechy? więcej »

  Polecamy produkty

  Polecamy strony: Old Timers Garage | Mostek w kuchni | Sportera Fitness | MiniMili.pl | Hapi Hapi |