Informacje - Porady

Porady

 • Nowoczesny spaceplan – idealna opcja dla właścicieli firm

  Nowoczesny spaceplan – idealna opcja dla właścicieli firm

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-02-19
  Spaceplan jest usługą dobrych i doświadczonych biur projektowych, skierowaną do właścicieli firm i nieruchomości komercyjnych. Jest to profesjonalny i funkcjonalny plan zagospodarowania przestrzennego, uwzględniający rozkład wszystkich pomieszczeń, a także umeblowanie i wyposażenie, zgodne z przepisami bezpieczeństwa pracy i jej ergonomii. Dobry spaceplan funkcjonalnie zagospodaruje każdy metr powierzchni.... więcej »

 • Wynajem lokalu - co zawrzeć w umowie?

  Wynajem lokalu - co zawrzeć w umowie?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-02-07
  Wynajem lokalu użytkowego, zwłaszcza usytuowanego w atrakcyjnej lokalizacji, to pewny zysk. Jednak może się on również wiązać ze stratami, jeśli właściciel nie zabezpieczy się dobrze w umowie. Jakie zapisy powinny się w niej znaleźć? Za co wynajmujący może nałożyć karę?... więcej »

 • Na czym polega remarketing?

  Na czym polega remarketing?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-02-05
  Marketing internetowy pozwala nam na uzyskanie bardzo dobrych rezultatów z wykorzystaniem pełnej gamy metod promocji. Jedną z nich jest remarketing. Na czym polega ta metoda reklamy i kiedy sprawdzi się najlepiej?... więcej »

 • Foteliki samochodowe dla dzieci - 5 rzeczy, które musisz wiedzieć

  Foteliki samochodowe dla dzieci - 5 rzeczy, które musisz wiedzieć

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-01-25
  Fotelik samochodowy to jeden z najważniejszych elementów wyprawki noworodka, od którego zależy bezpieczeństwo malucha w aucie i który może uratować mu życie w przypadku kolizji. Niestety, często rodzice bagatelizują ten wybór, sięgając po egzemplarze zupełnie nienadające się do tego celu, w zestawach z wózkami, pasujące kolorem. Często powodem są finanse. Niestety, nie miejmy złudzeń - dobry fotelik, z odpowiednimi testami bezpieczeństwa, musi kosztować. I znacznie lepiej oszczędzić na pozostałych elementach wyprawki (np. zakupić używane łóżeczko czy ubranka), niż na bezpieczeństwie malucha.... więcej »

 • 3 nietypowe sposoby na spędzenie Walentynek

  3 nietypowe sposoby na spędzenie Walentynek

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-01-25
  Coraz większa liczba osób w centrach handlowych oraz problem ze znalezieniem wolnego stolika w restauracji. To zwiastuje tylko jedno – zbliża się święto zakochanych, czyli Walentynki. Chcesz obchodzić je ze swoją drugą połówką, ale nie interesuje Cię wizyta w kinie i oglądanie komedii romantycznych? Poznaj 3 nietypowe sposoby na spędzenie Walentynek.... więcej »

 • Prezenty na Dzień Babci i Dziadka - 5 oryginalnych pomysłów

  Prezenty na Dzień Babci i Dziadka - 5 oryginalnych pomysłów

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-01-15
  Babcia i dziadek to wyjątkowe osoby w życiu każdego z nas. Kojarzą nam się z beztroskim dzieciństwem, śniadaniem podawanym do łóżka, śmiechem i miłością. Niestety zbyt często brakuje nam czasu na złożenia im wizyty i wspólne spędzenie paru chwil. Ale w Dzień Babci i Dziadka nie może nas zabraknąć, należy także pamiętać o upominku, który będzie najlepszą formą okazania przywiązania i wdzięczności za ich ciepło i niewyczerpaną cierpliwość. A jakie podarunki ucieszą naszych seniorów? Oto 5 oryginalnych pomysłów.... więcej »

 • Komfortowy projekt biura

  Komfortowy projekt biura

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-01-04
  Nadejście ery komunikacji cyfrowej zmieniło krajobraz, z jakim jesteśmy konfrontowani we wnętrzach biurowych. Punktem centralnym stało się stanowisko z komputerem, a papierowe dokumenty zostały odsunięte nieco na bok. Nowoczesne biura oferują więcej otwartej przestrzeni, gdyż nie muszą już jednocześnie pełnić roli archiwum dokumentacji w tradycyjnej formie. Obecne projekty znacząco różnią się od tego, co mogliście zastać w firmach jeszcze przed dwudziestoma laty.... więcej »

 • 48 godzin w Warszawie - co musisz zobaczyć?

  48 godzin w Warszawie - co musisz zobaczyć?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-01-02
  Krótka wycieczka do stolicy może obfitować w ciekawe doświadczenia. Mimo że 48 godzin to za mało, aby zobaczyć wszystko, co ma do zaoferowania Warszawa, to w tym czasie można odwiedzić wyjątkowo piękne miejsca.... więcej »

 • Zaoszczędź 30% na swoim OC

  Zaoszczędź 30% na swoim OC

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-12-27
  Jako kierowca, zdajesz sobie sprawę z tego, że ceny OC śrubują obecnie rekordy. Podwyżki gonią kolejne podwyżki, końca nie widać, a portfel staje się coraz chudszy za każdym razem, gdy trzeba wykupywać polisę. Nic zatem dziwnego, że szukasz sposobów na obniżenie składki ubezpieczeniowej. Dowiedz się już teraz, jak płacić nawet o 30% mniej za OC!... więcej »

 • Co oznaczają poszczególne kolory róż?

  Co oznaczają poszczególne kolory róż?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-12-05
  W tym przewodniku znajdziesz pomocne wskazówki dotyczące znaczenia kolorów róż. Róża – to jeden z najbardziej trwałych symboli miłości i uznania, dlatego nie dziwi fakt, że róże należą do najbardziej podziwianych i wywołujących emocje kwiatów. Ten wszechstronny przewodnik po kolorach i znaczeniach róż jest najlepszym źródłem różnorakich interpretacji.... więcej »


 • Strona: 1/18 | 1 2 3 4 ...18 > >>

  Najnowsze informacje

  Materace sprężynowe-kieszonkowe - czym się charakteryzują?
  Materac kieszeniowy to udoskonalona, nowoczesna wersja materaca sprężynowego. Dzięki optymalnemu dopasowywaniu się do ciała użytkownika, zapewniają komfortowy sen i pełną regenerację podczas wypoczynku. Dowiedz się, czym charakteryzują się materace sprężynowo-kieszonkowe. więcej »
  Przewodnik po mikrometrach - budowa i rodzaje
  Mikrometry, nazywane potocznie mikromierzami, to niezwykle skuteczne w swojej prostocie narzędzia pomiarowe, pozwalające na wykonywanie pomiarów z nieporównywalną precyzją w zakresie od setnej do tysięcznej części milimetra. Liczne rodzaje mikrometrów umożliwiają określenie wymiarów wewnętrznych i zewnętrznych, głębokości oraz średnicy elementów. więcej »
  Wykorzystanie poduszki sensomotorycznej (dysku korekcyjnego)
  Poduszka sensomotoryczna to sprzet rehabilitacyjny, dzięki któremu można wzmocnić mięśnie grzbietu, a co za tym idzie - zmniejszyć ból w plecach. Warto ją też wykorzystać do ćwiczenia równowagi. więcej »

  Polecamy produkty

  Polecamy strony: DueCappucci | Sportera Fitness | Życie jak bajka | Kosą po patelni | Czarna na zakręcie |