Porady - Najnowsze informacje:

 • Sprawdź, jak działa nowy Huawei P10 Lite z nakładką EMUI

  Sprawdź, jak działa nowy Huawei P10 Lite z nakładką EMUI

  Autor: play.pl     Data: 2017-06-21
  Huawei P10 Lite to jeden z dwóch modeli tego producenta wypuszczonych na rynek w 2017 roku. Zalicza się on do urządzeń średniej klasy cenowej, a wśród wielu jego zalet można wymienić dobrej jakości ekran i długo trzymającą baterię oraz dodatek nakładki EMUI w najnowszej wersji 5.1.
 • Jak prawidłowo pielęgnować nagrobek granitowy

  Jak prawidłowo pielęgnować nagrobek granitowy

  Autor: nagrobki-granitex.pl     Data: 2017-05-31
  Jeszcze kilka lat temu na cmentarzach dominowały nagrobki wykonane z lastryko. Polacy doceniali przede wszystkim ich cenę, ale niestety miały one podstawową wadę – nie były odporne na warunki atmosferyczne, przez co szybko pękały i szarzały. Z czasem zdecydowanie popularniejsze stały się pomniki granitowe, które mogą pochwalić się większą trwałością i bardziej reprezentatywnym wyglądem. Jeśli jednak mają posłużyć na lata to trzeba odpowiednio o nie zadbać.

 • R E K L A M A


 • Chorwacja na wakacje

  Chorwacja na wakacje

  Autor: wakacyjnywynajem.pl     Data: 2017-05-16
  Jednym z ciekawszych krajów wakacyjnych, uwielbianych przez turystów nie tylko z Polski, ale z całej Europy jest Chorwacja, która już od kilku lat plasuje się w czołówce wakacyjnych wyjazdów. Chorwacja staje się powoli najpopularniejszym krajem śródziemnomorskim nie tylko na wakacyjny wypoczynek.
 • Jaki laptop do prezentacji multimedialnych

  Jaki laptop do prezentacji multimedialnych

  Autor: morele.net     Data: 2017-05-11
  Dobrego laptopa do prezentacji multimedialnych warto szukać w gronie laptopów biznesowych, które odznaczają się dobrą kartą graficzną i żywymi kolorami na ekranie. Solidność i wytrzymałość to cechy, na które szczególnie należałoby zwrócić uwagę. Ważne, żeby laptop był też poręczny podczas ewentualnego przenoszenia go z miejsca na miejsce.
 • Rozwód, czyli kulisy rozkładu pożycia małżeńskiego

  Rozwód, czyli kulisy rozkładu pożycia małżeńskiego

  Autor: detektyw-sektor.pl     Data: 2017-05-08
  Rozwód niechlubnie okrzyknięto liderem w rankingu najbardziej dotkliwych wydarzeń w życiu prywatnym człowieka. Co przyczynia się do złamania przysięgi małżeńskiej? Jakie są tego konsekwencje i czy rozwodu da się uniknąć?
 • Wizyta w bazach partnerskich na Sycylii - GlobeSailor

  Wizyta w bazach partnerskich na Sycylii - GlobeSailor

  Autor: globesailor.pl     Data: 2017-04-27
  W środowisku żeglarskim nie ma nic ważniejszego niż zaufanie. Zaufanie klienta do agencji czarteru, zaufanie agencji do armatora. Aby obie te składowe działały spójnie należy jednak regularnie sprawdzać kondycje najważniejszego z tych członów- armatora.
 • Co powinna zawierać mowa pogrzebowa?

  Co powinna zawierać mowa pogrzebowa?

  Autor: Redakcja     Data: 2017-04-24
  Przemówienia pożegnalne wspominające osobą zmarłą są coraz częściej wygłaszane podczas uroczystości pogrzebowych. Napisanie stosownej mowy wymaga odpowiedniego przygotowania: ostatnie pożegnanie powinno być napisane poprawnym i uroczystym językiem oraz zawierać treść, która nie urazi żadnego uczestnika ceremonii pogrzebowej, ale będzie niosła pocieszenie rodzinie i bliskim.

 • R E K L A M A


 • Jaką ofertę internetu wybrać?

  Jaką ofertę internetu wybrać?

  Autor: telewizjaswiatlowodowa.pl     Data: 2017-04-03
  Większość Polaków nie wyobraża sobie życia bez internetu. W końcu dziś, za pomocą sieci, można robić właściwie wszystko – kupować produkty spożywcze i ubrania, rezerwować miejsca w hotelach, oglądać filmy i seriale, a nawet wykonywać przelewy bankowe. Dlatego nie dziwi, że wybór dostawcy usług internetowych niekiedy spędza sen z powiek. W najnowszym wpisie podpowiadamy, na co zwracać uwagę szukając odpowiedniej oferty.
 • Dlaczego powinniśmy kochać hotele?

  Dlaczego powinniśmy kochać hotele?

  Autor: hotelolympic.pl     Data: 2017-03-24
  Każdy z nas potrzebuje czasem odpocząć. Żyjemy w biegu, ale co jakiś czas przychodzi moment, kiedy warto nabrać sił do podejmowania nowych wyzwań. Idealnym miejscem do relaksu i regeneracji są hotele. W ich ofercie znajdziemy komfortowe miejsca do spania, wysoki poziom obsługi oraz dostęp do dodatkowych atrakcji. Niezależnie od tego, czy wybieramy hotel na pojezierzu, czy spa w górach, mamy pewność, że będzie to czas, który poświęcimy sobie. Przedstawiamy poniżej kilka argumentów, dlaczego powinniśmy kochać hotele.
 • Polisa turystyczna, czyli poczucie bezpieczeństwa podczas podróży zagranicznej

  Polisa turystyczna, czyli poczucie bezpieczeństwa podczas podróży zagranicznej

  Autor: polisaturystyczna.pl     Data: 2017-03-23
  Na urlopie, wakacjach, aktywnych feriach zimowych przede wszystkim chcemy się odprężyć i odpocząć. Z pewnością relaks dopełnić może właściwie dobrana polisa ubezpieczeniowa. Warto mieć przecież gwarancję, że na wypadek nieszczęśliwego wypadku lub niefortunnego zdarzenia towarzystwo ubezpieczeniowe pokryje niespodziewane koszty.

 • Strona: 1/14 | 1 2 3 4 ...14 > >>

  Najnowsze informacje

  Jakie kolory ścian sprawdzą się w salonie w 2017 roku?
  Moda nieustannie się zmienia. Każdego roku pojawia się ekscytacja nowymi barwami, które zaczynamy wdrażać do swojego otoczenia. W dzisiejszym artykule poruszymy temat kolorystyki do salonu. więcej »
  Podkreśl swoją figurę elegancką sukienką
  Każda kobieta chce wyglądać pięknie na co dzień. Nasze stylizacje są jednak powtarzalne i często przestają zachwycać. Dlatego warto od czasu do czasu spróbować w modzie czegoś absolutnie odmiennego od tego, do czego się przyzwyczaiłyśmy. Najczęściej największe zmiany zauważamy zakładając dopasowane sukienki. Niewiele kobiet jednak ma odwagę na taką zmianę i podkreślenie swoich kształtów. Warto zmienić to w tym sezonie! więcej »
  Aktywne spędzenie czasu z dziećmi
  Lato to pora roku, kiedy więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, niż w domu. Dlatego warto wyposażyć się w rzeczy, dzięki którym spacery czy zabawy na ogrodzie staną się jeszcze większą przyjemnością dla naszych maluchów. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup rowerka, piaskownicy czy huśtawki dla dzieciaków to najwyższa pora, aby to zrobić. więcej »

  Polecamy produkty