Matka i dziecko - Najnowsze informacje:

Jak skutecznie uchronić dziecko przed grypą?Jak skutecznie uchronić dziecko przed grypą?

Autor: zdrowemaluchy.pl     Data: 2016-10-12
Grypę powszechnie mylimy z przeziębieniem. Tymczasem dzieci przechodzą tę ostrą, zakaźną chorobę o wiele ciężej niż dorośli i wymagają wtedy szczególnej opieki. Czy jest szansa, aby uchronić dziecko przed wirusem? Jakie zasady pozwolą nam wykorzystać wszystkie możliwości, aby nie doszło do zakażenia?


Powrót do współżycia po połoguPowrót do współżycia po połogu

Autor: hydrovag.pl     Data: 2016-09-15
Długo oczekiwany potomek wreszcie przychodzi na świat. Jest tak słodki, że mama i tata chcieliby jak najszybciej powtórzyć ten cud i powołać do życia kolejne dziecko. Ale... no właśnie, jak szybko można podjąć współżycie i czy będzie ono takie samo, jak wcześniej?


Najlepsze gry i zabawy rodzinneNajlepsze gry i zabawy rodzinne

Autor: salonklockow.pl     Data: 2016-08-31
Zastanawiałaś się ostatnio nad tym, jak spędzasz czas ze swoją rodziną i doszłaś do wniosku, że podział jest dość jasny: dzieci przed komputerami, a Ty i mąż przed telewizorem? Chyba nie chcesz, żeby tak wyglądały wszystkie wieczory? Pamiętaj, że wspólnie spędzony czas to najpiękniejsze, co możemy podarować swoim dzieciom. Nie wiesz, jak go urozmaicić? Wprowadź gry i zabawy, dzięki którym Twoje życie rodzinne na nowo odżyje!


Pieluszki wielorazowe - zdrowa alternatywa jednorazowego pampersa...?Pieluszki wielorazowe - zdrowa alternatywa jednorazowego pampersa...?

Autor: bobomio.pl     Data: 2016-08-25
Najczęściej stosowaną pieluchą w dzisiejszych czasach jest foliowa pieluszka jednorazowa. Jednakże czy są one zdrowe? Okazuje się, że nie do końca, ponieważ produkowane są z tworzyw sztucznych, a tworzywa te mogą wywoływać reakcje alergiczne na delikatnej skórze dziecka. Ponadto pieluchy jednorazowe mimo wszystko słabo przepuszczają powietrze, co prowadzić może do powstawania odparzeń, a te do pieluszkowego zapalenia skóry. Nie trzeba jednak narażać na to dziecka, ponieważ bogaty wybór pieluch wielorazowych pozwala na dobranie dla malców odpowiedniej, zdrowej alternatywy.


Sposoby na odwodnienie u dzieciSposoby na odwodnienie u dzieci

Autor: orsalit.pl     Data: 2016-08-23
Do odwodnienia dochodzi wtedy, gdy zawartość wody w organizmie spada poniżej poziomu koniecznego do jego prawidłowego funkcjonowania. Jest ono szczególnie niebezpieczne u niemowląt i małych dzieci, których zapotrzebowanie na wodę jest dwukrotnie wyższe niż w przypadku osób dorosłych.


Wyjątkowe prezenty na chrzestWyjątkowe prezenty na chrzest

Autor: artillo.pl     Data: 2016-07-28
Chrzest to szczególne wydarzenie w życiu dziecka – to symboliczne przyjęcie nowego członka nie tylko w szeregi Kościoła, ale także w grono rodzinne. Niemowlak wprawdzie nie jest w stanie zapamiętać niczego z tej podniosłej ceremonii, nie oznacza to jednak, że powinien zostać pozbawiony pamiątek i prezentów związanych z tą uroczystością. Zwykle mamy problemy z doborem właściwego podarunku: z jednej strony – to w końcu malutkie dziecko i jego potrzeby diametralnie różnią się od potrzeb dorosłego człowieka, z drugiej – chcemy podarować mu coś, co przyda się w przyszłości i będzie się miło kojarzyć z ukochaną ciocią lub wujkiem. Przedstawiamy listę prezentów, które na pewno wypełnią swoją rolę i będą cieszyć zarówno małą pociechę, jak i jej rodziców.


Jak dobrać najlepszy fotelik dla małego dziecka?Jak dobrać najlepszy fotelik dla małego dziecka?

Autor: techsat24.pl     Data: 2016-07-13
Fotelik samochodowy to zdecydowanie obowiązkowy zakup dla każdego zmotoryzowanego rodzica. Niestety, ale źle wykonany może wyłącznie zaszkodzić. Czym więc trzeba się kierować, aby dokonać wyboru najlepszego rozwiązania pośród wszystkich dostępnych?


Laserowe usuwanie blizn po cesarskim cięciuLaserowe usuwanie blizn po cesarskim cięciu

Autor: kwel-med.pl     Data: 2016-07-07
Cesarskie cięcie to zabieg chirurgiczny, który wykonuje się, gdy poród siłami natury jest niemożliwy. Polega na rozcięciu skóry nad spojeniem łonowym i przecięciu mięśni brzucha oraz macicy. Pozostawia po sobie niezbyt miłe wspomnienie w postaci blizny, która szpeci kobiecy brzuch i negatywnie wpływa na samopoczucie. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna potrafi sobie poradzić z tą niechcianą pamiątką.


Mały głódMały głód

Autor: zdrowystartwprzyszlosc.pl     Data: 2016-06-30
Mały głód to problem doskwierającym nie tylko dorosłym, dzieci nawet te najmniejsze też często nachodzi niepohamowana ochota na przekąskę. Co podać dziecku między posiłkami, tak by nie czuło głodu a jednocześnie nie straciło apetytu na danie główne? Jakie przekąski serwować maluchowi by ten nie nabierał złych nawyków żywieniowych?


Planujesz aranżację wnętrza pokoju dziecka? Na te 5 rzeczy musisz zwrócić uwagę!Planujesz aranżację wnętrza pokoju dziecka? Na te 5 rzeczy musisz zwrócić uwagę!

Autor: perfectspace.pl     Data: 2016-06-28
Aranżacja wnętrza pokoju malucha nie jest łatwa, bo dziecko lubi zmieniać swoje zdanie przynajmniej dwa razy w miesiącu. I choć wystrój zawsze można zmodyfikować, to już przeprowadzenie remontu, gdy w domu znajduje się małe dziecko, z całą pewnością nie należy do przyjemności. Zobacz, jak tego uniknąć.


Strona: 1/10 | 1 2 3 4 ...10 > >>

Najnowsze informacje

Wykańczanie mieszkania – gdzie kupić materiały budowlane?

Wykańczanie mieszkania – gdzie kupić materiały budowlane?

Zakup nowego mieszkania, prosto od dewelopera, wiąże się z koniecznością przeprowadzenia prac wykończeniowych – otrzymujemy przecież surowe wnętrze, któremu daleko do przytulnego gniazdka czy choćby stanu używalności. Oczami wyobraźni często widzimy już umeblowaną i wyposażoną kuchnię, elegancki salon czy sypialnię, ale zanim zaczniemy wybierać meble, tapety, kafelki i kwiatki, czeka nas jeszcze spora dawka znacznie bardziej prozaicznej pracy, z tynkiem i szpachlą w roli głównej. Przed przystąpieniem do dzieła musimy jeszcze zaopatrzyć się w niezbędne artykuły budowlane.
Pożyczka na nieprzewidziane wydatki: skąd wziąć pieniądze

Pożyczka na nieprzewidziane wydatki: skąd wziąć pieniądze

Zarobki Polaków często nie wystarczają na zaspokojenie nawet bieżących potrzeb, co rodzi problemy, gdy zdarzą się nieprzewidziane wydatki. W takiej sytuacji zawsze możemy zdecydować się na pożyczkę. Możliwości jest kilka.

Polecamy produkty