Informacje - Matka i dziecko

Matka i dziecko

 • Na co zwracać uwagę, szukając niani dla swojego dziecka?

  Na co zwracać uwagę, szukając niani dla swojego dziecka?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-11-09
  Rodzice wracający do pracy po urodzeniu dziecka stają przed poważnym wyzwaniem dotyczącym zapewnienia jak najlepszej opieki swojemu potomstwu. Szczególnie w przypadku najmłodszych dzieci, bardzo często decydują się na zatrudnienie opiekunki.... więcej »

 • Zupy dla dzieci – niecodzienne menu najmłodszego członka rodziny

  Zupy dla dzieci – niecodzienne menu najmłodszego członka rodziny

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-11-08
  Każdy rodzic wie, że w codziennym jadłospisie jego pociechy powinny znaleźć się dania smaczne, zdrowe i sycące. Do takich właśnie należą zupy dla dzieci. Jednak nie zawsze maluchy chętnie wcinają tradycyjne i tak lubiane przez dorosłych dania. Jak więc przekonać dziecko do nowych smaków i nieznanych mu jeszcze konsystencji, a jednocześnie nie zniechęcić go do tak wartościowych posiłków?... więcej »

 • Zaplanować rodzinę

  Zaplanować rodzinę

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-10-11
  Dla wielu par rodzina jest wartością nadrzędną, a jej stałym elementem są dzieci. Warto wiedzieć, jak zajść w ciążę, jak obserwować ciało i jego symptomy, by rozpoznać dni płodne. Na http://mamaluch.pl/ czytamy, że najlepszą metodą na poczęcie dziecka jest częste współżycie, szczególnie w odpowiednich dniach cyklu. Warto wiedzieć, jak je określić, bo wtedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest największe. ... więcej »

 • Top 5 gier planszowych dla całej rodziny

  Top 5 gier planszowych dla całej rodziny

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-10-05
  Wspólne spędzanie czasu z dziećmi to inwestycja w dobre relacje rodzinne. To także sposób na odkrycie ich potrzeb i poznanie się nawzajem. Nasze dni wypełnione są przeważnie obowiązkami, przez co nie zawsze mamy okazję aby ze sobą szczerze porozmawiać. Niestety, dzieci szybko dorastają, dlatego warto dbać o ich dobre wspomnienia z dzieciństwa, tym bardziej, że zabawy familijne również rodzicom mogą sprawić mnóstwo przyjemności.... więcej »

 • Leczenie niepłodności - co warto wiedzieć?

  Leczenie niepłodności - co warto wiedzieć?

  Autor: -     Data: 2017-09-21
  Pary borykające się z problemem niepłodności na początku są zdezorientowane, podobnie zresztą, jak bliskie im osoby. Jak wygląda leczenie tej przypadłości, gdzie się udać i co warto wiedzieć - o tym właśnie piszemy w naszym artykule, zapraszamy do jego lektury.... więcej »

 • Turystyka rowerowa z dziećmi

  Turystyka rowerowa z dziećmi

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-09-18
  Podróże rowerowe całą rodziną dają wiele przyjemności, pozwalają wspólnie odwiedzać ciekawe zakątki, uczą dzieci wielu przydatnych rzeczy – zapewniają bezpośredni kontakt z naturą (poznawanie nazw drzew i roślin, obserwacja dzikich zwierząt i ptaków), przyzwyczajają do systematycznego wysiłku, zachęcają do aktywnego spędzania wolnego czasu. ... więcej »

 • Krem dla twojego maluszka

  Krem dla twojego maluszka

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-09-13
  Pupa maluszka potrafi być bardzo kapryśna. Skóra lubi oddychać a skazana jest na przebywanie cały czas w zamkniętej pieluszce i narażona na kontakt z moczem. Choćbyśmy się dwoili i troili czasem nie uda się uniknąć pieluszkowego odparzenia skóry u dziecka. Jak więc dbać o skórę pupy niemowlaka by go uniknąć i jak radzić sobie, kiedy już powstało?... więcej »

 • 7 powodów, dla których warto wysyłać dziecko na obozy młodzieżowe

  7 powodów, dla których warto wysyłać dziecko na obozy młodzieżowe

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-08-31
  Jak zagospodarować dwa miesiące wakacji dziecka, nie wykorzystując do cna całego urlopu w pracy? Z pomocą rodzicom mogą przyjść dziadkowie lub… Profesjonalnie zorganizowane obozy młodzieżowe. Oto kilka powodów, żeby z takiej oferty skorzystać.... więcej »

 • Wszystko, co powinieneś wiedzieć o klockach Lego

  Wszystko, co powinieneś wiedzieć o klockach Lego

  Autor: nasze-zabawki.pl     Data: 2017-07-03
  Do zabawy klockami Lego nie trzeba nikogo nakłaniać. Zapraszamy do magicznego świata. Być może są tutaj fakty, o których nie miałeś pojęcia.... więcej »

 • Aktywne spędzenie czasu z dziećmi

  Aktywne spędzenie czasu z dziećmi

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-06-22
  Lato to pora roku, kiedy więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, niż w domu. Dlatego warto wyposażyć się w rzeczy, dzięki którym spacery czy zabawy na ogrodzie staną się jeszcze większą przyjemnością dla naszych maluchów. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup rowerka, piaskownicy czy huśtawki dla dzieciaków to najwyższa pora, aby to zrobić.... więcej »


 • Strona: 1/12 | 1 2 3 4 ...12 > >>

  Najnowsze informacje

  Witamina B12, czyli lek na przemęczenie i wiele więcej
  Witamina B12 (kobalamina) wpływa korzystnie m.in. na poziom energii, nastrój, pamięć, serce, trawienie i skórę. Jej deficyt może objawiać się wieloma niekorzystnymi symptomami, w tym przewlekłym zmęczeniem. Chcesz wiedzieć więcej o roli witaminy B12 w organizmie? Przeczytaj! więcej »
  Jak odbywa się elektroniczne archiwizowanie danych?
  "Jako nowoczesne społeczeństwo jesteśmy przyzwyczajeni to tego, że większość informacji, danych a nawet dokumentów można bez problemu przesłać zdanie za pośrednictwem sieci internetowej. Jednak takie udogodnienie działa dopiero o kilkunastu lat, wcześniej bowiem wszystko odbywało się w o wiele bardziej skomplikowany sposób. Nowoczesne rozwiązania zawdzięczamy przede wszystkim elektronicznemu archiwizowaniu danych." więcej »
  Prawidłowe niszczenie firmowych dokumentów
  Każda firma posiada wiele dokumentów, które są objęte ochroną prywatności ze względu na zawarte w nich informacje. Najczęściej są to dane osobowe pracowników i klientów, umowy, dane finansowe lub plany sprzedażowe. Jednak nie każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę jak ważne jest profesjonalne i bezpieczne niszczenie dokumentów. Na szczęście dzisiejszy rynek wciąż się rozwija i dopasowuje do potrzeb ludzi. Dzięki temu można korzystać z usług profesjonalnych miejsc, które bezpiecznie zniszczą ważne dokumenty, które nie mają prawa trafić w niepowołane ręce. więcej »

  Polecamy produkty

  Polecamy strony: Opycha.pl | Mostek w kuchni | Sportera Fitness | Old Timers Garage | Okiem Blondynki |