Informacje - Finanse

Finanse

 • BIK - jak działa i wpływa na zdolność kredytową

  BIK - jak działa i wpływa na zdolność kredytową

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-12-29
  Biuro Informacji Kredytowej to najważniejsze źródło wiedzy na temat tego, jak spłacamy swoje zobowiązania. Jak ono działa? Co oznacza dla nas zła historia w BIK-u i czy rzeczywiście uniemożliwia wzięcie kredytu bankowego?... więcej »

 • Kryptowaluty – czy jesteśmy na nie skazani?

  Kryptowaluty – czy jesteśmy na nie skazani?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-12-27
  Aktualnie coraz więcej osób wie czym są kryptowaluty. Masowe środki przekazu ostatnio często informują nas o fenomenie technologii blockchain, na której oparte są kryptowaluty, a samo słowo Bitcoin stało się rozpoznawalne na całym świcie, bez względu na kraj. Czym są kryptowaluty? Czy zagoszczą na stałe w realnym świecie? Właśnie na te pytania szukamy odpowiedzi.... więcej »

 • Raty 0% - na jakich zasadach się opierają?

  Raty 0% - na jakich zasadach się opierają?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-12-27
  We współczesnym świecie stale rosną nasze zapotrzebowania na różne dobra konsumenckie. Niezależnie od tego, czy jest to nasz kaprys, czy potrzeba wyższa np. związaną z awarią niezbędnego sprzętu domowego, nadchodzi taki moment, w którym dokonujemy zakupu za kwoty przekraczające nasze comiesięczne przychody. W takim momencie najrozsądniejszym rozwiązaniem zdaje się być możliwość zakupu na raty. Czy nęcąca opcja rat 0% w rzeczywistości kosztuje tyle, ile przedstawia sprzedający?... więcej »

 • Co przeszkadza nam wyjść z długów?

  Co przeszkadza nam wyjść z długów?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-12-08
  Wydajemy więcej, niż zarabiamy i kupujemy rzeczy, których tak naprawdę nie potrzebujemy. Wszystko to sprawia, że zadłużamy się coraz bardziej. Wreszcie dochodzi do sytuacji, w której dysponujemy nie swoimi pieniędzmi, a na przykład banku czy wierzycieli. Tracimy płynność finansową i nie spłacamy zaciągniętych zobowiązań.... więcej »

 • Czy fundusze inwestycyjne to dobry pomysł?

  Czy fundusze inwestycyjne to dobry pomysł?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-12-01
  Polacy coraz częściej myślą o tym, aby zabezpieczać posiadany majątek za pomocą funduszy inwestycyjnych. Faktycznie, jest to dobra metoda, zwłaszcza, że na polskim rynku pojawia się coraz więcej takich funduszy i jest w czym wybierać. Trzeba tylko wiedzieć, który spośród produktów będzie najlepszy wprost do naszych warunków.... więcej »

 • Ubezpieczenie auta w leasingu – zalety i wady

  Ubezpieczenie auta w leasingu – zalety i wady

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-11-09
  Jeśli zdecydowałeś się na leasing samochodu, konieczność jego ubezpieczenia wynika z samych zapisów umowy leasingowej. Musi ono obejmować obowiązkowe w Polsce OC, ale także autocasco, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) czy assistance, jeśli życzy sobie tego leasingodawca. To on, jako właściciel pojazdu dyktuje warunki, dlatego często firmy leasingowe w swojej ofercie posiadają pakiety ubezpieczeń, które oferują swoim klientom wraz z autami. Czy skorzystać z ubezpieczenia auta w leasingu?... więcej »

 • Przegląd ofert ubezpieczenia komunikacyjnego

  Przegląd ofert ubezpieczenia komunikacyjnego

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-11-02
  Na współczesnym rynku branży ubezpieczeń komunikacyjnych świadczy swoje usługi wciąż rosnąca grupa Towarzystw Ubezpieczeniowych. Gdy jeszcze do niedawna oferta obowiązkowego ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej OC oraz dobrowolnego ubezpieczenia Autocasco AC należała jedynie do kilku towarzystw dziś posiadacze pojazdów mechanicznych mogą bez przeszkód korzystać z ofert tak cenionych i znanych na rynku ubezpieczycieli jak między innymi LINK4, ALLIANZ, AXA, AVIVA, PZU, UNIQA, WARTA, YOU CAN DRIVE, HDI czy GENERALI.... więcej »

 • Opcje binarne – poradnik dla początkujących

  Opcje binarne – poradnik dla początkujących

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-10-31
  Korzystasz z internetu? Przeglądasz Facebooka lub czytasz portale informacyjne? W takim razie to więcej niż pewne, że chociaż raz spotkałeś się z nagłówkiem „opcje binarne”. Oczywiście nagłówki zachęcają nas do klikania, sprawdzania i zarabiania.... więcej »

 • Dzień bez płacenia gotówką

  Dzień bez płacenia gotówką

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-10-26
  Narodowy Bank Polski stara się propagować system, zgodnie z którym polskie społeczeństwo będzie coraz rzadziej korzystać z gotówki. Dzień bez płacenia gotówki w 2017 roku przypadł na 27 czerwca. Płatności bezgotówkowe to gwarancja bezpieczeństwa naszych środków. To również pełen komfort, wygoda i szybkość realizowania transakcji zakupowych. Dowiedz się więcej o zaletach płatności kartą.... więcej »

 • Transport pieniędzy – dlaczego warto zatrudnić firmę ochroniarską?

  Transport pieniędzy – dlaczego warto zatrudnić firmę ochroniarską?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2017-10-18
  Transport pieniędzy to zadanie, które wymaga odpowiedniej organizacji i zawsze obarczone jest niezwykle dużą odpowiedzialnością, niezależnie od tego, czy w grę wchodzą mniejsze, czy większe kwoty. ... więcej »


 • Strona: 1/8 | 1 2 3 4 ...8 > >>

  Najnowsze informacje

  5 ciekawych sposobów na oświetlenie domu
  W dzisiejszych czasach oświetlenie domu nie sprowadza się jedynie do jednego żyrandola na środku pokoju. Oświetlenie stało się gustownym elementem dekoracyjnym. Dziś mamy szeroki wybór spośród różnych form oświetlenia, podpowiemy jakie jest najbardziej praktyczne i wygląda najbardziej efektownie. więcej »
  Czy można powstrzymać łysienie?
  Łysienie jest procesem, który większości osób wydaje się rzeczą, której zatrzymać nie można. Problemy z utratą włosów dotykają zarówno mężczyzn jak i kobiety. Dotyczą one osób w różnym wieku i mają wiele przyczyn. Ale czy łysienie można zatrzymać? więcej »
  Czym zajmuje się podolog?
  Osoby, które zmagają się z problemami zdrowotnymi dotyczącymi stóp, wybierają się zazwyczaj do dermatologa, jednak warto wiedzieć o tym, iż specjalistą w tej dziedzinie jest podolog. Kiedy jednak należy wybrać się do podologa i czym konkretnie zajmuje się ten specjalista? więcej »

  Polecamy produkty

  Polecamy strony: Kosą po patelni | Medycyna estetyczna | Hell Office | DueCappucci | ACT-Natural |