Dom i ogród - Najnowsze informacje:

Materace do łóżka - co każdy wiedzieć powinienMaterace do łóżka - co każdy wiedzieć powinien

Autor: pl.tempur.com     Data: 2016-11-30
Sen powinien być nagrodą za trudy całego dnia, gdy zabiegani załatwiamy kolejne sprawy. Powinien być, a często niestety nie jest. Źle dopasowany materac jest tu głównym winowajcą. Jaki więc wybrać, by nasz sen był idealny? O czym pamiętać?


Fototapeta do kuchni - hit czy kit?Fototapeta do kuchni - hit czy kit?

Autor: fototapetynawymiar.eu     Data: 2016-11-29
Wiele osób ma wątpliwości, czy fototapeta do kuchni jest dobrym rozwiązaniem. Rozważaniu podlega jej wytrzymałość oraz walory estetyczne. Co należy wiedzieć o zastosowaniu fototapet w kuchni? Zapraszamy do czytania.


Jak urządzić ogródJak urządzić ogród

Autor: bg-meble.pl     Data: 2016-11-28
Ogród to wyjątkowe miejsce – tym bardziej, że stosunkowo niewielu z nas może pozwolić sobie na jego posiadanie, a co dopiero pielęgnowanie i urządzanie. Nie dziwi więc, że jeśli już dysponujemy odrobiną przestrzeni usytuowanej na zewnątrz, na świeżym powietrzu, staramy się sprawić, by prezentowała się ona wyjątkowo, a wręcz magicznie i skutecznie poprawiała nam samopoczucie, pomagając odzyskiwać systematycznie nadszarpywane siły witalne.


Liczy się wnętrze!Liczy się wnętrze!

Autor: ememstudio.com.pl     Data: 2016-11-21
Nawet urządzony zgodnie z najnowszymi trendami dom nie będzie spełniał swojego zadania, jeśli okaże się niepraktyczny i nieprzystosowany do...


Styl skandynawski - jasno i przytulnieStyl skandynawski - jasno i przytulnie

Autor: takemehome.pl     Data: 2016-11-18
Styl skandynawski cieszy się ogromną popularnością już od kilku lat. Trend ten nie słabnie i coraz więcej domów i mieszkań jest urządzonych właśnie w tym stylu. Nie ma co się dziwić, ponieważ wnętrza w skandynawskim stylu są nie tylko bardzo modne, ale także uniwersalne i bardzo funkcjonalne. Skandynawska stylistyka pasuje zarówno w przypadku dużych domów, jak i małych mieszkań, a jego ogromną zaletą jest brak konieczności trzymania się sztywnych reguł. W urządzaniu wnętrz można sobie pozwolić na ogromną kreatywność.


Czym charakteryzują się drzwi pasywne?Czym charakteryzują się drzwi pasywne?

Autor: drzwi-pasywne.pl     Data: 2016-11-07
Obecnie budownictwo pasywne cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dzięki niemu możemy nie tylko oszczędzić na kosztach eksploatacji budynku, ale również przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego. Aby budynek mógł być energooszczędny, musi być on wykonany z odpowiednich materiałów. Również drzwi pełnią tutaj ważną rolę. Czym wyróżniają się nowoczesne drzwi pasywne?


Łazienka w wiejskim, drewnianym domkuŁazienka w wiejskim, drewnianym domku

Autor: kkpol.com     Data: 2016-11-03
Na pewno myśląc o urządzeniu łazienki w drewnianym domku na wsi (bez względu na to czy został on zbudowany dawno, czy jest nowy) duża część z nas pomyśli o stylu rustykalnym. I tak chyba jest nawet w większości wiejskich projektów. Tyle że czasem tę wiejskość traktujemy dosłownie, innym razem na zasadzie stylizacji. Ciekawie mogą wyglądać zderzenia w jednym pomieszczeniu elementów typowej przaśnej wiejskości z nowoczesnością.


Jesienna aranżacja tarasuJesienna aranżacja tarasu

Autor: prodeck.pl     Data: 2016-11-02
Nadejście jesieni nie oznacza, że musimy rezygnować z aranżacji naszego tarasu lub balkonu. Mimo że dni stają się krótsze, a temperatura spada, wciąż możemy korzystać z uroków tych przydomowych przestrzeni. Wystarczy jedynie zadbać o kilka elementów. Podpowiadamy, na jakie dodatki postawić, by w sezonie jesiennym móc cieszyć się przemyślaną, odpowiednią do pory roku dekoracją i pobytem na świeżym powietrzu, a przy tym nie marznąć. Proponujemy również rozwiązania, na które warto postawić podczas wybierania tarasowej lub balkonowej nawierzchni.


Wykańczanie mieszkania – gdzie kupić materiały budowlane?Wykańczanie mieszkania – gdzie kupić materiały budowlane?

Autor: obi.pl     Data: 2016-10-28
Zakup nowego mieszkania, prosto od dewelopera, wiąże się z koniecznością przeprowadzenia prac wykończeniowych – otrzymujemy przecież surowe wnętrze, któremu daleko do przytulnego gniazdka czy choćby stanu używalności. Oczami wyobraźni często widzimy już umeblowaną i wyposażoną kuchnię, elegancki salon czy sypialnię, ale zanim zaczniemy wybierać meble, tapety, kafelki i kwiatki, czeka nas jeszcze spora dawka znacznie bardziej prozaicznej pracy, z tynkiem i szpachlą w roli głównej. Przed przystąpieniem do dzieła musimy jeszcze zaopatrzyć się w niezbędne artykuły budowlane.


Perfekcyjny remont - co zrobić, by wszystko przebiegło zgodnie z planem?Perfekcyjny remont - co zrobić, by wszystko przebiegło zgodnie z planem?

Autor:     Data: 2016-10-26
Remont domu lub mieszkania to zadanie niełatwe. Wymaga nie tylko sporych nakładów finansowych i dużo pracy, ale także wiele cierpliwości oraz samozaparcia. Prędzej czy później każdy z nas stanie jednak przed koniecznością przeprowadzenia prac remontowych. Jak się przygotować do remontu, aby zakończyć go możliwie jak najszybciej i oczywiście – osiągając efekt zgodny z założeniami?


Strona: 1/15 | 1 2 3 4 ...15 > >>

Najnowsze informacje

Zalety nauki francuskiego - czy język wart jest inwestycji?

Zalety nauki francuskiego - czy język wart jest inwestycji?

Język francuski wywodzi się z grupy języków romańskich. Jest to język ojczysty dla około osiemdziesięciu milionów ludzi. Jest to oficjalny język wielu organizacji międzynarodowych. Język ten wywodzi się z łaciny. Jest to język, który do dnia dzisiejszego uważa się za język dyplomatów i artystów. Język francuski ma status języka urzędowego w 32 państwach, natomiast w 54 krajach jest on powszechnie używany. Dlaczego nauka języka francuskiego jest bardzo dobrą inwestycją w obecnych czasach?
Jak wygląda zabieg pobierania komórek jajowych

Jak wygląda zabieg pobierania komórek jajowych

Pobranie komórki jajowej to jeden ze sposobów na zachowanie płodności. Zabieg jest poprzedzony stymulacją hormonalną i przeprowadza się go zwykle w znieczuleniu ogólnym. Po pobraniu komórki poddaje się witryfikacji, czyli zamrożeniu.

Polecamy produkty