Dom i ogród - Najnowsze informacje:

Perfekcyjny remont - co zrobić, by wszystko przebiegło zgodnie z planem?Perfekcyjny remont - co zrobić, by wszystko przebiegło zgodnie z planem?

Autor:     Data: 2016-10-26
Remont domu lub mieszkania to zadanie niełatwe. Wymaga nie tylko sporych nakładów finansowych i dużo pracy, ale także wiele cierpliwości oraz samozaparcia. Prędzej czy później każdy z nas stanie jednak przed koniecznością przeprowadzenia prac remontowych. Jak się przygotować do remontu, aby zakończyć go możliwie jak najszybciej i oczywiście – osiągając efekt zgodny z założeniami?


Dylemat na kółkach - jakie koła wybrać?Dylemat na kółkach - jakie koła wybrać?

Autor: zabi.pl     Data: 2016-10-17
Kółka meblowe są dzisiaj bardzo łatwo dostępne. Co więcej, możemy je wybierać spośród wielu wzorów i rozmiarów. Wybór odpowiedniego koła wbrew pozorom jest bardzo ważny i może kształtować sposób, w jaki używa się mebli. To jakie koła wybierzesz ma też wpływ na łatwość przenoszenia danego mebla.


Przekładniki prądowe: definicja i rolaPrzekładniki prądowe: definicja i rola

Autor: micros.com.pl     Data: 2016-10-13
Prąd elektryczny przesyłany liniami energetycznymi charakteryzuje się z reguły wysokimi natężeniami. Aby zmierzyć wartość takiego prądu z użyciem stosowanych zazwyczaj mierników, wykorzystuje się odpowiednie urządzenia pomocnicze, np. przekładniki prądowe, które służą do zasilania przyrządów pomiarowych, mierników, przekaźników itp. aparatów oraz obwodów zabezpieczeniowych urządzeń elektroenergetycznych.


Czy Ytong chłonie wilgoć?Czy Ytong chłonie wilgoć?

Autor: ytong-silka.pl     Data: 2016-10-07
Z deszczu, burzy, czy śniegu Ytong nie chłonie wilgoci. Jak jednak zachowuje się beton komórkowy po kilkunastodniowym przebywaniu pod wodą, czyli ekstremalnej sytuacji, w której nie poradzi sobie większość materiałów budowlanych? Chociaż nikomu nie życzymy takiego sprawdzianu, to jednak znamy efekt zachowania się ścian z bloczków Ytong po długotrwałej, poważnej katastrofie w postaci powodzi.


Jak rozpoznać oryginalną butlę LPG i nie dać się oszukać?Jak rozpoznać oryginalną butlę LPG i nie dać się oszukać?

Autor: amerigas.pl     Data: 2016-10-07
Butle gazowe są jednym z najpopularniejszych źródeł energii wykorzystywanych na co dzień w wielu gospodarstwach domowych w Polsce, dodatkowo także w turystyce, gastronomii czy też w przemyśle. Przy zakupie butli warto pamiętać o tym, by sprawdzić, czy na pewno jest oryginalna – niestety, zdarzają się oszustwa.


Oszczędność, komfort, ochrona. Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na zmywarkę 45 cmOszczędność, komfort, ochrona. Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na zmywarkę 45 cm

Autor: nall.pl     Data: 2016-09-20
Zmywanie to najmniej przyjemna czynność, która jest nieodłączna podczas każdego gotowania. Oto, dlaczego zmywarka 45 cm może okazać się dobrym rozwiązaniem w naszym domu, nawet, jeżeli wcześniej się nad nią nie zastanawialiśmy.


Naklejki na ścianę z motywami sportowymiNaklejki na ścianę z motywami sportowymi

Autor: artiglo.pl     Data: 2016-09-19
W kolejnej części naszych artykułów o naklejkach na ścianę przyjrzymy się tym, które posiadają motywy sportowe. Choć mogłoby się wydawać, że głównymi odbiorcami tego typu produktów są panowie, to jednak jak pokazuje praktyka również dużo kobiet decyduje się pokazać sportowy styl życia. Jakie więc są najpopularniejsze naklejki z motywem sportowym?


Kiedy zdecydować się na jasną podłogę? Zobacz, czy to dobre rozwiązanie dla ciebie!Kiedy zdecydować się na jasną podłogę? Zobacz, czy to dobre rozwiązanie dla ciebie!

Autor: domifikacje.pl     Data: 2016-09-16
Jasna podłoga jest niezwykle estetycznym sposobem na wykończenie wnętrza. Dzięki niej możemy także optycznie powiększyć pomieszczenie. Niestety, jak każde rozwiązanie, ma ona także swoje wady - największą z nich jest fakt, że szybko się brudzi. Zobacz, kiedy warto zdecydować się na jasną podłogę i jak ją pielęgnować, aby wyglądała pięknie przez długi czas.


Zamieszkaj z alergią, czyli kilka słów o mieszkaniu dla alergikaZamieszkaj z alergią, czyli kilka słów o mieszkaniu dla alergika

Autor: domzone.pl     Data: 2016-09-09
Alergie są dolegliwością tak wielkiej liczby ludzi, że można mówić o przypadłości cywilizacyjnej. Rosnąca ilość alergenów, na co wpływ mają, między innymi konserwanty w żywności, zanieczyszczenie środowiska oraz substancje, używane do produkcji przedmiotów codziennego użytku - kosmetyków, odzieży, itp., sprawiają że osób uczulonych wciąż przybywa.


Sposób na porządki w ogrodzie: domki narzędzioweSposób na porządki w ogrodzie: domki narzędziowe

Autor:     Data: 2016-09-06
Przechowywanie narzędzi ogrodniczych i wszystkich przedmiotów potrzebnych na działce będzie prostsze, gdy znajda one miejsce w suchej, zamykanej szopce. W środku można je posegregować i poukładać na regałach lub zawiesić na wieszakach.


Strona: 1/14 | 1 2 3 4 ...14 > >>

Najnowsze informacje

Pożyczka na nieprzewidziane wydatki: skąd wziąć pieniądze

Pożyczka na nieprzewidziane wydatki: skąd wziąć pieniądze

Zarobki Polaków często nie wystarczają na zaspokojenie nawet bieżących potrzeb, co rodzi problemy, gdy zdarzą się nieprzewidziane wydatki. W takiej sytuacji zawsze możemy zdecydować się na pożyczkę. Możliwości jest kilka.
Perfekcyjny remont - co zrobić, by wszystko przebiegło zgodnie z planem?

Perfekcyjny remont - co zrobić, by wszystko przebiegło zgodnie z planem?

Remont domu lub mieszkania to zadanie niełatwe. Wymaga nie tylko sporych nakładów finansowych i dużo pracy, ale także wiele cierpliwości oraz samozaparcia. Prędzej czy później każdy z nas stanie jednak przed koniecznością przeprowadzenia prac remontowych. Jak się przygotować do remontu, aby zakończyć go możliwie jak najszybciej i oczywiście – osiągając efekt zgodny z założeniami?

Polecamy produkty