Informacje - Dom i ogród

Dom i ogród

 • Materace sprężynowe-kieszonkowe - czym się charakteryzują?

  Materace sprężynowe-kieszonkowe - czym się charakteryzują?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-02-20
  Materac kieszeniowy to udoskonalona, nowoczesna wersja materaca sprężynowego. Dzięki optymalnemu dopasowywaniu się do ciała użytkownika, zapewniają komfortowy sen i pełną regenerację podczas wypoczynku. Dowiedz się, czym charakteryzują się materace sprężynowo-kieszonkowe.... więcej »

 • Przewodnik po mikrometrach - budowa i rodzaje

  Przewodnik po mikrometrach - budowa i rodzaje

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-02-20
  Mikrometry, nazywane potocznie mikromierzami, to niezwykle skuteczne w swojej prostocie narzędzia pomiarowe, pozwalające na wykonywanie pomiarów z nieporównywalną precyzją w zakresie od setnej do tysięcznej części milimetra. Liczne rodzaje mikrometrów umożliwiają określenie wymiarów wewnętrznych i zewnętrznych, głębokości oraz średnicy elementów.... więcej »

 • Najlepszy sprzęt do wiosennych prac ogrodowych

  Najlepszy sprzęt do wiosennych prac ogrodowych

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-02-09
  Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Dni powolutku stają się coraz cieplejsze, a więc przychodzi czas, aby zająć się pracami porządkowymi w naszym ogrodzie. Większa ilość słońca zachęca, abyśmy częściej wychodzili na zewnątrz. Lista zadań jest niemała, jednak należy zwracać uwagę na pogodę.... więcej »

 • Oryginalne meblościanki i narożniki do Twojego domu

  Oryginalne meblościanki i narożniki do Twojego domu

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-02-07
  Słysząc słowo "meblościanka" od razu myślami przenosimy się do czasów PRL-u, gdzie królowały właśnie takie meble. W każdym mieszkaniu sztandarowym elementem była właśnie ona - rozległa, zajmująca pół pomieszczenia meblościanka. Choć wydawałoby się, że zniknęła ona na dobre z polskich domów - dzisiaj przeżywa swój renesans. Nowoczesne meblościanki zachwycają swoim designerskim wyglądem, który cieszy oko oraz niezwykłą funkcjonalnością i wygodą użytkowania.... więcej »

 • Jak zorganizować transport pianina - Wszystko co musisz wiedzieć

  Jak zorganizować transport pianina - Wszystko co musisz wiedzieć

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-02-07
  Przewóz rzeczy o dużych rozmiarach to nie lada wyzwanie, szczególnie jeżeli w grę wchodzi instrument taki jak pianino. Tutaj nie ma miejsca na pomyłki i zaniedbania, wystarczy drobny błąd by uszkodzić instrument i pozbawić go dotychczasowej świetności. Całość przedsięwzięcia powinna odbywać się wedle jasno ustalonego planu działania. Powinieneś znać historię instrumentu, czy jest to model nowoczesny czy raczej zabytkowy, kiedy ostatnio został przewieziony i czy podczas transportu nie pojawiły się utrudnienia lub usterki.... więcej »

 • Jak wybrać praktyczny wazon? Poznaj sprawdzone sposoby

  Jak wybrać praktyczny wazon? Poznaj sprawdzone sposoby

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-01-25
  Większość z nas wie, że to właśnie niewielkie rozwiązania wprowadzają do wnętrz wielkie zmiany. Sprytnie wkomponowany w stylistykę wnętrza wazon harmonijnie zgra się z resztą pomieszczenia. Możesz postawić również na model, który wysunie się na pierwszy plan i będzie przykuwał wzrok wszystkich gości. Sprawdź, jaki wazon najbardziej pasuje do twoich wnętrz!... więcej »

 • Meble dębowe – piękne i solidne wyposażenie każdego wnętrza

  Meble dębowe – piękne i solidne wyposażenie każdego wnętrza

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-01-23
  Wyposażenie mieszkania czy domu to skomplikowane i wcale nie tak proste zadanie, jak się pozornie wydaje. Nie wspominając o tym, że domownicy muszą dokładnie określić swoje oczekiwania, trzeba także wiedzieć jakich konkretnie mebli szukać. Czy zdecydować się na meble dębowe czy postawić na metal, szkło lub inne popularne w danym sezonie materiały...... więcej »

 • 5 ciekawych sposobów na oświetlenie domu

  5 ciekawych sposobów na oświetlenie domu

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-01-19
  W dzisiejszych czasach oświetlenie domu nie sprowadza się jedynie do jednego żyrandola na środku pokoju. Oświetlenie stało się gustownym elementem dekoracyjnym. Dziś mamy szeroki wybór spośród różnych form oświetlenia, podpowiemy jakie jest najbardziej praktyczne i wygląda najbardziej efektownie.... więcej »

 • 5 skutecznych sposobów na odśnieżanie

  5 skutecznych sposobów na odśnieżanie

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-01-16
  Odśnieżanie to żmudne zadanie, ale niezbędne, aby uniknąć wypadków i dbać o wygląd swojej posesji. Jednym z najczęstszych sposobów na pozbycie się śniegu jest sól, która, choć jest dość skuteczna, ma wiele negatywnych skutków ubocznych, w tym uszkadza beton i karoserię samochodów.... więcej »

 • Parapety kamienne w domu - czemu warto się na nie zdecydować?

  Parapety kamienne w domu - czemu warto się na nie zdecydować?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-01-08
  Każde okno wymaga odpowiedniej oprawy, której podstawowym elementem jest oczywiście parapet. Ten niewielki i z pozoru niezbyt istotny rodzaj blatu pełni funkcję zarówno praktyczną, jak i estetyczną, stąd tak ważna jest jego trwałość oraz odpowiedni wygląd. Parapety kamienne doskonale spełniają oba te zadania, trudno się więc dziwić ich wciąż rosnącej popularności.... więcej »


 • Strona: 1/23 | 1 2 3 4 ...23 > >>

  Najnowsze informacje

  Materace sprężynowe-kieszonkowe - czym się charakteryzują?
  Materac kieszeniowy to udoskonalona, nowoczesna wersja materaca sprężynowego. Dzięki optymalnemu dopasowywaniu się do ciała użytkownika, zapewniają komfortowy sen i pełną regenerację podczas wypoczynku. Dowiedz się, czym charakteryzują się materace sprężynowo-kieszonkowe. więcej »
  Przewodnik po mikrometrach - budowa i rodzaje
  Mikrometry, nazywane potocznie mikromierzami, to niezwykle skuteczne w swojej prostocie narzędzia pomiarowe, pozwalające na wykonywanie pomiarów z nieporównywalną precyzją w zakresie od setnej do tysięcznej części milimetra. Liczne rodzaje mikrometrów umożliwiają określenie wymiarów wewnętrznych i zewnętrznych, głębokości oraz średnicy elementów. więcej »
  Wykorzystanie poduszki sensomotorycznej (dysku korekcyjnego)
  Poduszka sensomotoryczna to sprzet rehabilitacyjny, dzięki któremu można wzmocnić mięśnie grzbietu, a co za tym idzie - zmniejszyć ból w plecach. Warto ją też wykorzystać do ćwiczenia równowagi. więcej »

  Polecamy produkty

  Polecamy strony: Kolorowa Ryba | Old Timers Garage | Hapi Hapi | MiniMili.pl | Sportera Fitness |