Informacje - Dom i ogród

Dom i ogród

 • Aranżacja łazienki w stylu skandynawskim – co jest najważniejsze?

  Aranżacja łazienki w stylu skandynawskim – co jest najważniejsze?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-23
  Aranżacje wnętrz w stylu skandynawskim stały się bardzo modne i nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ przyciągają wykorzystaniem naturalnych materiałów i prostotą formy. Jaka kolorystyka dominuje w łazienkach skandynawskich? Jakie są jej specyficzne cechy?... więcej »

 • Wiosenne porządki. Jak czyścić żaluzje?

  Wiosenne porządki. Jak czyścić żaluzje?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-17
  I znów wiosna, od razu robi się przyjemniej. Nie zapominajmy jednak, że ta pora roku to też generalne porządki. Przed nami dużo pracy, między innymi czyszczenie żaluzji. O tym właśnie opowiemy w poniższym artykule.... więcej »

 • Jak wybrać najlepsze drewno konstrukcyjne?

  Jak wybrać najlepsze drewno konstrukcyjne?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-17
  Drewno jest bardzo chętnie wybieranym materiałem na konstrukcję domu. Jest stosunkowo niedrogie, lekkie, a prawidłowo zaimpregnowane i wykorzystane należy do najtrwalszych materiałów. Ponadto można je bardzo ciekawie wyeksponować jako fragment dekoracji wnętrz. Ponadto drewno idealnie rozkłada ciężar drewna dzięki swoim właściwościom fizycznym i mechanicznym. Konstrukcje drewniane mogą być uzupełnione także drewnem, tworząc klimatyczny dom, ale także ściany mogą pozostać murowane.... więcej »

 • Trzy najważniejsze cechy idealnej fototapety do salonu

  Trzy najważniejsze cechy idealnej fototapety do salonu

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-12
  Moda przemija, a remontu nie robi się co roku. Wybierając fototapetę do salonu trzeba się liczyć z tym, że będzie zdobiła ścianę przez kilka lat, a zatem musi być odporna na zmiany w trendach dekoracyjnych. Możesz nam zaufać, gdyż mamy w tym doświadczenie. Projektujemy, drukujemy i sprzedajemy fototapety od 2010 roku. Sprawdź najpopularniejsze motywy fototapet dedykowanych do salonu na przestrzeni ostatnich lat typowane przez www.agatonstudio.pl... więcej »

 • Jak wybrać drzwi wewnętrzne? Typowe wymiary drzwi.

  Jak wybrać drzwi wewnętrzne? Typowe wymiary drzwi.

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-04
  Planując montaż drzwi wewnętrznych, należy szczególną uwagę zwrócić na odpowiednie wymiarowanie ościeżnicy i otworu drzwiowego. Stanowi to fundament skutecznego montażu, jak również późniejszego wygodnego i satysfakcjonującego użytkowania drzwi. W ofertach sklepów znajdują się drzwi w rozmaitych wymiarach – warto zatem dowiedzieć się, jakie są typowe wymiary drzwi wewnętrznych i jak wybrać odpowiedni rozmiar dla własnych potrzeb.... więcej »

 • Jaki materac wybrać?

  Jaki materac wybrać?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-03
  To już ten moment, to już ten czas - właśnie masz zamiar zakupić swój nowy materac, ale przytłacza Cię ogrom asortymentu jaki znajduje się na rynku i nie masz pojęcia co wybrać? Zadajesz sobie pytania – co będzie dla mnie najlepsze? Czym się kierować przy wyborze? Jakie są różnice między materacami? Jaki materac wybrać? Na te i inne pytania postaram się odpowiedzieć w poniższym tekście.... więcej »

 • Ciepła woda w domu na wsi: jak podgrzewać wodę?

  Ciepła woda w domu na wsi: jak podgrzewać wodę?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-03-30
  Mieszkańcy miast często nie mają nawet świadomości, skąd bierze się ciepła woda w ich kranach. Traktują to jak oczywistość. Po przeprowadzce na wieś wiele osób mierzy się z pytaniem: jaki podgrzewacz do wody wybrać, by było to wydajne i niedrogie?... więcej »

 • Dom, do którego chcemy wracać

  Dom, do którego chcemy wracać

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-03-28
  W dzisiejszych czasach mało kto może sobie pozwolić na luksus odpoczywania. Gonienie za sukcesem lub obciążające domowe obowiązki nie pozwalają cieszyć się z wolnego czasu. Dom powinien być miejscem, do którego każdy chce wracać, by cieszyć się z odpoczynku. Szczególnie taki, w którego budowę włożyło się dużo pracy. By umożliwić radość z mieszkania w nowym domu na rynku pojawiła się możliwość jego zautomatyzowania. I nie wiąże się to z topornymi urządzeniami, które psują wystrój domu. Cały sekret tkwi w szczegółach, a oto zadbał polski twórca inteligentnego domu - Maciej Fiedler.... więcej »

 • Jak dbać o drzwi?

  Jak dbać o drzwi?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-03-28
  Dbałość o drzwi, które są nieodzownym elementem każdego budynku, jest istotna i zauważalnie wpływa na ich estetykę, jak również żywotność. Stosowanie odpowiednich środków pielęgnujących, dobór optymalnych materiałów do warunków panujących w pomieszczeniu, jak również ogólna świadomość i wiedza, dotycząca czynników, które stanowią zagrożenie dla drzwi – to aspekty determinujące ich skuteczną pielęgnację, której rezultaty będą satysfakcjonujące. Jak zatem dbać o drzwi i czego unikać podczas ich eksploatacji?... więcej »

 • Czy suszarki kieszeniowe rzeczywiście są tak dobre jak mówią?

  Czy suszarki kieszeniowe rzeczywiście są tak dobre jak mówią?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-03-27
  Niejednokrotnie susząc ręce za pomocą suszarki do rąk, zirytowani przerywamy tą czynność i wycieramy dłonie w spodnie. Dzieje się tak ze względu na słabe parametry suszarek, które albo są przestarzałe albo nie spełniają aktualnych wymogów.. Tak czy inaczej, korzystając z tych urządzeń chcemy, aby działały one bez zarzutu, lub chociaż nieco lepiej, w szczególności, że często nie mamy alternatywy i w łazience oprócz suszarki do rąk nie ma podajnika ręczników. Na szczęście już od jakiegoś czasu w toaletach publicznych możemy spotkać suszarki kieszeniowe, które o niebo lepiej robią to, do czego są stworzone.... więcej »


 • Strona: 1/25 | 1 2 3 4 ...25 > >>

  Najnowsze informacje

  Czy wakacje nad morzem są drogie?
  Wybór wakacyjnego kierunku często bywa okupiony dylematem: gdzie będzie taniej i co będzie się bardziej opłacało. Przeciwnicy wypoczynku w Polsce uważają, że wczasy zagraniczne są atrakcyjniejsze cenowo od urlopu spędzonego w rodzinnym kraju. Czy aby na pewno? więcej »
  Pomniki i nagrobki naszych bliskich
  Przynajmniej raz w życiu, niemal każdy musi zmierzyć się z trudną sytuacją życiową, jaką jest śmierć bliskiej osoby. Takie traumatyczne sytuacje powodują konieczność podejmowania wielu decyzji, a jedną z nich jest wybór nagrobka, który znajdując się na mogile, ma przypominać o zmarłym przez długie lata. Jak wybierać rodzaj pomnika i materiał z jakiego będzie on wykonany? więcej »
  Aranżacja łazienki w stylu skandynawskim – co jest najważniejsze?
  Aranżacje wnętrz w stylu skandynawskim stały się bardzo modne i nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ przyciągają wykorzystaniem naturalnych materiałów i prostotą formy. Jaka kolorystyka dominuje w łazienkach skandynawskich? Jakie są jej specyficzne cechy? więcej »

  Polecamy produkty

  Polecamy strony: Życie jak bajka | Kosą po patelni | MiniMili.pl | Hapi Hapi | Kolorowa Ryba |