Dom i ogród - Najnowsze informacje:

 • Trendy wnętrzarskie na 2017 – odmieniony styl minimalistyczny

  Trendy wnętrzarskie na 2017 – odmieniony styl minimalistyczny

  Autor: domolubni.pl     Data: 2017-04-27
  Wiosna to świetny moment na odświeżenie mieszkania. Jeśli daliście się porwać modzie na styl minimalistyczny, możecie go łatwo odnowić, a jeśli ten trend jeszcze nie dotarł do waszych wnętrz to powinien – jest ponadczasowy!
 • Jak nawozić iglaki?

  Jak nawozić iglaki?

  Autor: Target.com.pl     Data: 2017-04-26
  Oto kilka przydatnych rad dotyczących nawożenia i pielęgnowania, tak często występujących w naszych ogrodach, roślin iglastych.

 • R E K L A M A


 • Pościel bawełniana - czyli o trwałości i nowoczesności

  Pościel bawełniana - czyli o trwałości i nowoczesności

  Autor: i-posciel.pl     Data: 2017-04-24
  Pościel bawełniana czyli bawełna bawełnie nie równa. Mało kto nie spotkał się z tym produktem, stał się on tradycją w naszych domach, przede wszystkim dzięki swojej wytrzymałości, co pozwala na to aby zaoszczędzić pieniądze i nie wydawać ich co chwilę na nowe komplety pościeli.
 • Trudna sztuka praktycznego wyboru: pralka czy pralko-suszarka?

  Trudna sztuka praktycznego wyboru: pralka czy pralko-suszarka?

  Autor: blip.pl     Data: 2017-04-06
  Zastanawiasz się już kolejny tydzień jakie urządzenie wybrać do swojego domu: pralkę, która jednocześnie powoduje konieczność rozwieszania mokrych ubrań na balkonie czy praktyczną i nowoczesną pralko-suszarkę, która zużywa mniej prądu i oszczędza czas? Oto kilka wskazówek, dzięki którym łatwiej podejmiesz decyzję i wykorzystasz przydatne kody rabatowe RTV Euro AGD!
 • Pompy ogrodowe - mniejsze wydatki na wodę!

  Pompy ogrodowe - mniejsze wydatki na wodę!

  Autor: kaercher.com     Data: 2017-04-05
  Jedyne 96 litrów wody - taką ilość zużywa przeciętny Polak w ciągu doby. Celowo piszemy “jedynie”, ponieważ inne nacje potrzebują znacznie więcej wody w ciągu dnia - szacuje się, że Niemcy zużywają aż 123 litry wody, a rekordziści, Amerykanie, aż 300 litrów wody w ciągu doby! Jednak nawet te wartości sprawiają, że rachunki za wodę i ścieki potrafią być sporym obciążeniem dla domowego budżetu.
 • Ławy – jak wybrać odpowiedni model?

  Ławy – jak wybrać odpowiedni model?

  Autor: kupmeble.pl     Data: 2017-04-04
  Niezbędnym wyposażeniem każdego salonu jest ława. To wokół niej zbierają się domownicy, by wspólnie pogawędzić, obejrzeć ulubiony serial czy po prostu spędzić razem czas. Wybór odpowiedniej ławy jest bardzo istotny i zależy od planowanego przeznaczenia.
 • Jak urządzić kuchnię w bloku?

  Jak urządzić kuchnię w bloku?

  Autor: domifikacje.pl     Data: 2017-04-03
  Jeśli właśnie bierzesz się za remont swojej kuchni lub zastanawiasz się, jak wykończyć i urządzić ją w swoim nowym mieszkaniu w bloku, znajdziesz tu kilka inspiracji. Każde pomieszczenie, w którym będziesz przebywać powinno Ci się przede wszystkim podobać (oprócz tego, że ma spełniać swoją rolę), warto jednak w pewnych kwestiach posłuchać projektantów.

 • R E K L A M A


 • Zalety i wady mebli na wymiar

  Zalety i wady mebli na wymiar

  Autor: arteka.com.pl     Data: 2017-03-29
  Wybór mebli to nie lada wyzwanie. Nie dość, że powinny być one funkcjonalne i użyteczne, to jeszcze odpowiednio dopasowane do wielkości pomieszczenia. Zwłaszcza to drugie spędza sen z powiek niejednemu kupującemu. Na szczęście, są meble na wymiar! Od jakiegoś czasu zastanawiasz się czy warto w nie zainwestować? Przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, jakie są wady i zalety mebli na wymiar.
 • Wybieramy praktyczne i wygodne ławki ogrodowe

  Wybieramy praktyczne i wygodne ławki ogrodowe

  Autor: castorama.pl     Data: 2017-03-24
  Ławka do ogrodu powinna być wygodna, praktyczna i trwała. W artykule przedstawiamy różne jej rodzaje i materiały. Zobaczmy, jaki mebel wybrać, aby czas spędzany na świeżym powietrzu był relaksujący dla całej rodziny.
 • Styl industrialny

  Styl industrialny

  Autor: MODERN CONCRETE     Data: 2017-03-20
  Styl industrialny jest dzisiaj niewątpliwie jednym z wiodących trendów aranżacji wnętrz. Do niedawna kojarzony był przede wszystkim z loftami, czyli pomieszczeniami przemysłowymi adaptowanymi na mieszkania, pracownie artystyczne lub biura. Dzisiaj industrialny wystrój wnętrz spotkać można także w „normalnych” mieszkaniach i domach, i co ciekawe, nie tylko w kojarzonych z przemysłem dużych miastach, ale coraz częściej również w małych miejscowościach.

 • Strona: 1/18 | 1 2 3 4 ...18 > >>

  Najnowsze informacje

  Trendy wnętrzarskie na 2017 – odmieniony styl minimalistyczny
  Wiosna to świetny moment na odświeżenie mieszkania. Jeśli daliście się porwać modzie na styl minimalistyczny, możecie go łatwo odnowić, a jeśli ten trend jeszcze nie dotarł do waszych wnętrz to powinien – jest ponadczasowy! więcej »
  Wizyta w bazach partnerskich na Sycylii - GlobeSailor
  W środowisku żeglarskim nie ma nic ważniejszego niż zaufanie. Zaufanie klienta do agencji czarteru, zaufanie agencji do armatora. Aby obie te składowe działały spójnie należy jednak regularnie sprawdzać kondycje najważniejszego z tych członów- armatora. więcej »
  Jak nawozić iglaki?
  Oto kilka przydatnych rad dotyczących nawożenia i pielęgnowania, tak często występujących w naszych ogrodach, roślin iglastych. więcej »

  Polecamy produkty