Informacje - Praca

Kalkulator Wynagrodzeń

Od czasu wejścia do Unii Europejskiej nasze rodzime firmy rozwinęły swoją działalność i stały się równoprawnymi graczami na rynku, konkurując nie tylko ceną, ale też i jakością oferowanych przez siebie usługi i towarów. Zauważyć można też zmniejszający się poziom bezrobocia. Wszystko za sprawą zwiększania zatrudnienia wymuszonego przez rosnący popyt na artykuły oferowane przez Polskie firmy.

 Nie jest jednak łatwo prowadzić firmę mającą klientów i kontrahentów w całej Europie, a nawet na całym świecie. Z tego powodu powstają wszelkiego rodzaju programy komputerowe, które mają za zadanie wspomagać nie tylko biznes, lecz sprawy związane w mniejszym lub większym stopniu z działalnością. Pomimo delegacji i prywatnych wyjazdów przedsiębiorca musi mieć stały wgląd w sprawy finansowe i księgowe swojej firmy. Idealnym narzędziem do tego typu zadań jest serwis biuro24h.pl. W skład jego oferty wchodzą m.in. kalkulator wynagrodzeń oraz darmowy program do wystawiania faktur. Jest to ogromne udogodnienie szczególnie dla przedsiębiorców będących w stałym ruchu, załatwiających interesy w różnych miastach, a nawet krajach. Możliwość wystawienia faktury i szybkie rozliczenie się z kontrahentami jest kluczowym składnikiem nowoczesnego biznesu. Właśnie takie usługi oferuje biuro rachunkowe online.

 Bardzo wielu początkujących przedsiębiorców sceptycznie podchodzi do tego typu serwisów. Myślą, że ich dane nie są bezpieczne oraz istnieje szansa na pomyłki z powodu stale zmieniających się zasad rachunkowych i fiskalnych. Jest to błędne przekonanie, gdyż portal Biuro24h jest stale aktualizowany, dzięki czemu każdy przedsiębiorca może być na bieżąco z nowinkami, jakie wprowadzane są do zasad rachunkowości.

 Ogromne zainteresowanie takimi internetowymi rozwiązaniami można zauważyć wśród freelancerów, którzy prowadzą własna działalność gospodarczą. Usługi są stosunkowo tanie, więc bez problemu nawet przy słabszym miesiącu osoba zarabiająca w internecie może pozwolić sobie na księgowość internetową. Najważniejszymi zaletami Biuro24.pl są darmowe fakturowanie VAT bez limitu oraz dostęp do systemu przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu możemy prowadzić nasz biznes z domu bez konieczności załatwiania spraw w biurze rachunkowym. Rachunkowość online nie jest jednak adresowana do freelancerów. Dzięki rozbudowanym funkcjom rachunkowym system, jaki oferuje Biuro24 z powodzeniem sprosta zadaniom, jakie będą mu stawiane przez średnie przedsiębiorstwa z dużą ilością faktur kosztowych oraz przychodowych. Każdy użytkownik ma możliwość prowadzenia księgowości na różnych zasadach rachunkowych.

 Kolejną ważną zaletą księgowości online oferowanej przez serwis Biuro24h dostęp do ogromnej bazy wiedzy, jaką każdy użytkownik znajdzie na stronie internetowej. Znajdują się w niej porady, informacje na temat zasad księgowania oraz wiele innych przydatnych podczas prowadzenia własnej rachunkowości podpowiedzi. Ciekawym rozwiązaniem, do jakiego dostęp ma każdy z użytkowników, jest kalkulator wynagrodzeń. Dzięki niemu w ciągu kilkunastu sekund policzyć można kwotę netto oraz brutto wypłaty, a także koszty pracownika, jakie ponosi firma. Jest to niezwykle przydatne narzędzie, które pomoże nam zdecydować, czy zatrudnienie następnej osoby w firmie będzie opłacalne oraz, czy koszty nowego pracownika nie przewyższą przychodów, jakie generuje dla przedsiębiorstwa. W kalkulatorze możemy policzyć i porównać też różne rodzaje umów i wybrać taką, która będzie odpowiadała nam oraz naszemu pracownikowi.

Jak pokazują statystyki, coraz więcej małych i średnich firm decyduje się na księgowość online z dwóch podstawowych powodów. Pierwszy to niewielka cena abonamentów lub też zupełny brak opłat za usługi, jakie świadczy biuro rachunkowe online. Drugim powodem jest wzrastająca ilość przedsiębiorców pracujących zdalnie lub mobilnie. Takie usługi internetowego prowadzenia rachunkowości oraz fakturowanie online stwarzają lepsze warunki do tego typu pracy i zapewniają niezależność – możemy pracować w każdym miejscu na świecie. Wystarczy nam do tego internet oraz laptop. Jeżeli potrzebujesz dostępu do swojego programu księgowego z każdego miejsca na świecie to oferta portalu Biuro24h jest właśnie dla Ciebie.

 Artykuł został przygotowany przez doświadczony zespół firmy biuro24h.pl. Biuro rachunkowe wdrażające innowacyjne rozwiązania dla księgowości online.    Data: 2016-12-16
R E K L A M AKomentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Najnowsze informacje

Laser frakcyjny CO2 - sposób na widoczne odmłodzenie skóry

Laser frakcyjny CO2 - sposób na widoczne odmłodzenie skóry

Zabieg medycyny estetycznej wykorzystujący laser frakcyjny CO2 jest w pełni bezpiecznym oraz satysfakcjonującym zabiegiem odmładzającym skórę, którego pierwsze efekty zauważyć można już po pierwszej sesji naświetlania. Jak przebiega proces laseroterapii frakcyjnej? Jakie są wskazania do przeprowadzenia zabiegów tego typu?
Ponad 20 towarzystw - które wybrać?

Ponad 20 towarzystw - które wybrać?

W Polsce działa kilkadziesiąt towarzystw ubezpieczeniowych, z których większość oferuje polisy komunikacyjne OC. Szeroki wybór, silna konkurencja i duża liczba klientów powodują, że znalezienie najlepszej oferty dopasowanej do Twoich indywidualnych kryteriów może sprawiać niemałe trudności. Dowiedz się, jak ułatwić sobie poszukiwanie OC.
Czy konsolidacja kredytów się opłaca?

Czy konsolidacja kredytów się opłaca?

Kredyt to taki gość, którego wolimy nie oglądać zbyt często. Gdy jednak zaczyna pukać do drzwi kilka razy w miesiącu, robi się nerwowo – kredyt za mieszkanie, rata za samochód, nowe meble w kuchni…W nawale codziennych obowiązków ciężko czasem pamiętać o spłacie kilku lub nawet kilkunastu zobowiązań. Połączenie wielu zobowiązań w jedno pozwala ograniczyć wizyty niechcianych gości.

Polecamy produkty