Informacje - Porady

Rozterki w życiu? Już teraz spotkaj się z wróżką w internecie zupełnie anonimowo

W dzisiejszych czasach, aby wybrać się do wróżki nie trzeba wychodzić z domu. Wystarczy dostęp do internetu i możliwość wykonania przelewu, by w kilka chwil dowiedzieć się, co przyniesie nam los. Ludzie coraz chętniej poszukują odpowiedzi na pytania, które dotyczą ich przyszłości lub podjęcia ważnych życiowych decyzji. Nowoczesna technologia umożliwia im dotarcie do wielu specjalistów zajmujących się magią, czarami, rytuałami, numerologią, astrologią, wróżeniem z kart Tarota, klasycznych, anielskich, run, itp. Zakres usług jest szeroki, a wybór metod wróżenia zależy przede wszystkim od preferencji klienta i jego oczekiwań.

W internecie można znaleźć wiele stron, na których ogłaszają się wróżki i wróżbici. Są również portale ezoteryczne skupiające wielu doradców życiowych z całej Polski. Do niedawna wróżenie odbywało się tylko za pomocą smsów i telefonów. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów powstał portal wrozka.tv, który oferuje usługi video czat. Taka forma kontaktu cieszy się coraz większą popularnością, a klienci chętnie z niej korzystają, gdyż mogą nie tylko usłyszeć doradcę, ale również go zobaczyć. Twórcom portalu zależało na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, dzięki którym klient może poczuć się jak w prawdziwym gabinecie wróżb.

Na portalu wrozka.tv dostępne są także artykuły o tematyce ezoterycznej i darmowe horoskopy dzienne, tygodniowe, miesięczne i miłosne. Cieszą się one dużą popularnością wśród klientów, którzy z niecierpliwością czekają na nowe publikacje. W artykułach można znaleźć ciekawe informacje o kartach Tarota i dowiedzieć się, jak zacząć samodzielnie wróżyć.  Natomiast w horoskopach przeczytamy ogólne tendencje dla poszczególnych znaków zodiaku. Dowiemy się, co może wydarzyć się w najbliższym czasie, co nam będzie sprzyjać, a przed czym powinniśmy się chronić.

Portal wrozka.tv zatrudnia wielu profesjonalnych, kompetentnych doradców życiowych z całej Polski. Są to osoby pełne empatii, ciepła i zrozumienia, posiadające odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w zakresie wróżenia. Potrafią wesprzeć, dać nadzieję i pokazać różne rozwiązania dla trudnych sytuacji. Klienci często są po traumatycznych przeżyciach, tj. rozwód, utrata zdrowia, bliskiej osoby czy pracy. Szukają pocieszenia i światełka w tunelu. Profesjonalni doradcy życiowi wiedzą jak przekazywać negatywne informacje w sposób delikatny i subtelny, by nie wyrządziły one nikomu krzywdy. Wiedzą, jak ważne jest słuchanie klienta i rozumienie jego spraw, nie osądzając ich i nie krytykując.

Wybierając doradcę należy kierować się przede wszystkim własną intuicją. Można też poczytać opinie na jego temat. Na portalu wrozka.tv klienci chętnie wystawiają komentarze, które okazują się pomocne dla nowych osób.  

Pytać można prawie o wszystko.

– Tak naprawdę ile ludzi, tyle pytań. Ludzie przychodzą do mnie z najróżniejszymi problemami. Szukają odpowiedzi na pytania, które z jakiegoś powodu są dla nich ważne. Czasami są to z pozoru błahe sprawy, ale dla odwiedzających mnie osób są najistotniejsze. Zatem nie mogę zlekceważyć żadnej z nich – mówi doradca Marina z portalu wrozka.tv

 

Są jednak pytania, na które wróżki nie udzielają odpowiedzi. Zgodnie twierdzą, że nie przekazują informacji na temat śmierci. Ostrożnie tez podchodzą do spraw zdrowotnych – nie mogą leczyć, ani stawiać diagnoz, a jedynie dawać wskazówki na jakie narządy należy zwrócić szczególną uwagę.

 

Do najczęściej zadawanych pytań należą te, które dotyczą spraw uczuciowych, finansowych i zawodowych. Klienci chcą dowiedzieć się, czy i kiedy spotkają wymarzonego partnera, czy ich relacja jest docelową, czy w pracy otrzymają awans albo kiedy znajdą nową pracę. Niektórzy stoją przed wyborem i nie wiedzą, która decyzja będzie dla nich korzystniejsza.

 

W pytaniach liczy się przede wszystkim sposób ich zadania. Im bardziej szczegółowo opiszemy swój problem, tym konkretniejszą i obszerniejszą otrzymamy odpowiedź.

 

Wróżki nie dają gotowych rozwiązań, ale pomagają spojrzeć na pewne sprawy z innego, nowego punktu widzenia. Nie podejmą też za nikogo decyzji. Wiele zależy od klienta, od jego sposobu interpretacji wróżby i własnych działań. Mają też możliwość wpływania na czas przepowiedni i zależnie od chęci, oddalać zdarzenia lub je przyspieszać. Powinni też pamiętać, że wróżba nie jest wyrocznią, a jedynie drogowskazem i możliwością.

Zobacz również: Horoskop tygodniowy na wrozka.tv    Data: 2016-02-09Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Najnowsze informacje

5 ciekawych sposobów na oświetlenie domu
W dzisiejszych czasach oświetlenie domu nie sprowadza się jedynie do jednego żyrandola na środku pokoju. Oświetlenie stało się gustownym elementem dekoracyjnym. Dziś mamy szeroki wybór spośród różnych form oświetlenia, podpowiemy jakie jest najbardziej praktyczne i wygląda najbardziej efektownie. więcej »
Czy można powstrzymać łysienie?
Łysienie jest procesem, który większości osób wydaje się rzeczą, której zatrzymać nie można. Problemy z utratą włosów dotykają zarówno mężczyzn jak i kobiety. Dotyczą one osób w różnym wieku i mają wiele przyczyn. Ale czy łysienie można zatrzymać? więcej »
Czym zajmuje się podolog?
Osoby, które zmagają się z problemami zdrowotnymi dotyczącymi stóp, wybierają się zazwyczaj do dermatologa, jednak warto wiedzieć o tym, iż specjalistą w tej dziedzinie jest podolog. Kiedy jednak należy wybrać się do podologa i czym konkretnie zajmuje się ten specjalista? więcej »

Polecamy produkty

Polecamy strony: Kosą po patelni | Hell Office | Old Timers Garage | DueCappucci | Medycyna estetyczna |