Informacje - Porady

Rozterki w życiu? Już teraz spotkaj się z wróżką w internecie zupełnie anonimowo

W dzisiejszych czasach, aby wybrać się do wróżki nie trzeba wychodzić z domu. Wystarczy dostęp do internetu i możliwość wykonania przelewu, by w kilka chwil dowiedzieć się, co przyniesie nam los. Ludzie coraz chętniej poszukują odpowiedzi na pytania, które dotyczą ich przyszłości lub podjęcia ważnych życiowych decyzji. Nowoczesna technologia umożliwia im dotarcie do wielu specjalistów zajmujących się magią, czarami, rytuałami, numerologią, astrologią, wróżeniem z kart Tarota, klasycznych, anielskich, run, itp. Zakres usług jest szeroki, a wybór metod wróżenia zależy przede wszystkim od preferencji klienta i jego oczekiwań.

W internecie można znaleźć wiele stron, na których ogłaszają się wróżki i wróżbici. Są również portale ezoteryczne skupiające wielu doradców życiowych z całej Polski. Do niedawna wróżenie odbywało się tylko za pomocą smsów i telefonów. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów powstał portal wrozka.tv, który oferuje usługi video czat. Taka forma kontaktu cieszy się coraz większą popularnością, a klienci chętnie z niej korzystają, gdyż mogą nie tylko usłyszeć doradcę, ale również go zobaczyć. Twórcom portalu zależało na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, dzięki którym klient może poczuć się jak w prawdziwym gabinecie wróżb.

Na portalu wrozka.tv dostępne są także artykuły o tematyce ezoterycznej i darmowe horoskopy dzienne, tygodniowe, miesięczne i miłosne. Cieszą się one dużą popularnością wśród klientów, którzy z niecierpliwością czekają na nowe publikacje. W artykułach można znaleźć ciekawe informacje o kartach Tarota i dowiedzieć się, jak zacząć samodzielnie wróżyć.  Natomiast w horoskopach przeczytamy ogólne tendencje dla poszczególnych znaków zodiaku. Dowiemy się, co może wydarzyć się w najbliższym czasie, co nam będzie sprzyjać, a przed czym powinniśmy się chronić.

Portal wrozka.tv zatrudnia wielu profesjonalnych, kompetentnych doradców życiowych z całej Polski. Są to osoby pełne empatii, ciepła i zrozumienia, posiadające odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w zakresie wróżenia. Potrafią wesprzeć, dać nadzieję i pokazać różne rozwiązania dla trudnych sytuacji. Klienci często są po traumatycznych przeżyciach, tj. rozwód, utrata zdrowia, bliskiej osoby czy pracy. Szukają pocieszenia i światełka w tunelu. Profesjonalni doradcy życiowi wiedzą jak przekazywać negatywne informacje w sposób delikatny i subtelny, by nie wyrządziły one nikomu krzywdy. Wiedzą, jak ważne jest słuchanie klienta i rozumienie jego spraw, nie osądzając ich i nie krytykując.

Wybierając doradcę należy kierować się przede wszystkim własną intuicją. Można też poczytać opinie na jego temat. Na portalu wrozka.tv klienci chętnie wystawiają komentarze, które okazują się pomocne dla nowych osób.  

Pytać można prawie o wszystko.

– Tak naprawdę ile ludzi, tyle pytań. Ludzie przychodzą do mnie z najróżniejszymi problemami. Szukają odpowiedzi na pytania, które z jakiegoś powodu są dla nich ważne. Czasami są to z pozoru błahe sprawy, ale dla odwiedzających mnie osób są najistotniejsze. Zatem nie mogę zlekceważyć żadnej z nich – mówi doradca Marina z portalu wrozka.tv

 

Są jednak pytania, na które wróżki nie udzielają odpowiedzi. Zgodnie twierdzą, że nie przekazują informacji na temat śmierci. Ostrożnie tez podchodzą do spraw zdrowotnych – nie mogą leczyć, ani stawiać diagnoz, a jedynie dawać wskazówki na jakie narządy należy zwrócić szczególną uwagę.

 

Do najczęściej zadawanych pytań należą te, które dotyczą spraw uczuciowych, finansowych i zawodowych. Klienci chcą dowiedzieć się, czy i kiedy spotkają wymarzonego partnera, czy ich relacja jest docelową, czy w pracy otrzymają awans albo kiedy znajdą nową pracę. Niektórzy stoją przed wyborem i nie wiedzą, która decyzja będzie dla nich korzystniejsza.

 

W pytaniach liczy się przede wszystkim sposób ich zadania. Im bardziej szczegółowo opiszemy swój problem, tym konkretniejszą i obszerniejszą otrzymamy odpowiedź.

 

Wróżki nie dają gotowych rozwiązań, ale pomagają spojrzeć na pewne sprawy z innego, nowego punktu widzenia. Nie podejmą też za nikogo decyzji. Wiele zależy od klienta, od jego sposobu interpretacji wróżby i własnych działań. Mają też możliwość wpływania na czas przepowiedni i zależnie od chęci, oddalać zdarzenia lub je przyspieszać. Powinni też pamiętać, że wróżba nie jest wyrocznią, a jedynie drogowskazem i możliwością.

Zobacz również: Horoskop tygodniowy na wrozka.tv    Data: 2016-02-09
R E K L A M AKomentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Najnowsze informacje

Zalety i wady współpracy z biurem rachunkowym
Dobrze prowadzona księgowość to bez wątpienia jeden z najważniejszych aspektów umożliwiających sprawne funkcjonowanie firmy. Część przedsiębiorców zatrudnia w tym celu księgową (lub nawet cały zespół księgowych), część decyduje się samodzielnie zajmować się finansami firmy – dotyczy to przede wszystkim właścicieli jednoosobowych i małych działalności gospodarczych. Niektórzy korzystają natomiast z usług biura rachunkowego, delegując w ten sposób część obowiązków na zewnętrzną firmę. Jakie są zalety i wady takiego rozwiązania? więcej »
Nike – buty nie tylko dla aktywnych fizycznie
Buty Nike, które jeszcze do niedawna kojarzone były jedynie z podstawowym wyposażeniem każdego koszykarza, świecą coraz większe triumfy wśród osób, które niekoniecznie mają coś wspólnego ze sportem. Sięgnęli po nie sławni projektanci, chcąc dodać swoim stylizacjom nowatorskiego charakteru. Później zaczęli je nosić znani artyści, aż w końcu stały się ulubionym rodzajem obuwia większości kobiet i mężczyzn na całym świecie. więcej »
Pościel bawełniana - czyli o trwałości i nowoczesności
Pościel bawełniana czyli bawełna bawełnie nie równa. Mało kto nie spotkał się z tym produktem, stał się on tradycją w naszych domach, przede wszystkim dzięki swojej wytrzymałości, co pozwala na to aby zaoszczędzić pieniądze i nie wydawać ich co chwilę na nowe komplety pościeli. więcej »

Polecamy produkty