Informacje - Dom i ogród

Trzy najważniejsze cechy idealnej fototapety do salonu

Moda przemija, a remontu nie robi się co roku. Wybierając fototapetę do salonu trzeba się liczyć z tym, że będzie zdobiła ścianę przez kilka lat, a zatem musi być odporna na zmiany w trendach dekoracyjnych. Możesz nam zaufać, gdyż mamy w tym doświadczenie. Projektujemy, drukujemy i sprzedajemy fototapety od 2010 roku. Sprawdź najpopularniejsze motywy fototapet dedykowanych do salonu na przestrzeni ostatnich lat typowane przez www.agatonstudio.pl

Niezależnie od motywu, odporne na zmiany w modzie,fototapety do salonu zobacz tutaj bazują na przestrzennym charakterze i wiążą się ze sposobem w jaki został zaprojektowany wzór dekoracji. W sklepie z fototapetami www.agatonstudio.pl ten aspekt ma szczególną wagę. Perspektywa w przypadku fototapety do salonu jest kluczowa. Głębia oraz złudzenie przestrzenności przenoszą swoje cechy na dekorowany salon, który dzięki nim optycznie się powiększa. Ta cecha jest niezmienna i niezależnie od koloru ozdoby, motywu oraz rozmiaru stanowi podstawę dobrej fototapety do salonu. Intuicyjnie szukamy takich dekoracji, które zmienią mały salon w duży, a dużemu salonowi dodadzą rozmachu. Najpopularniejszymi tematami fototapety do salonu, które spełniają warunek głębi są: nowoczesne tunele, fototapety z kolumnami, pomosty na jeziorem oraz panoramy miast. Trzymając się wspomnianej zasady będziesz w połowie drogi do ozdobienia salonu idealną fototapetą, która oprze się zmianom w wodzie i jednocześnie zyskasz to, czego pragną wszyscy: powiększenia optycznego salonu.

Jasna fototapeta do salonu powiększa wnętrze

fototapety-do-salonu-na-wymiar-sciany.jpg

Czy wiesz, że jasne kolory powiększają, a ciemne pomniejszają? Każdy, kto chciałby wyszczuplić swoją posturę wie, że ubierając się w ciemne ubranie stanie się szczuplejszy. Ta sama zasada obowiązuje przy dekorowaniu salonu. Ciemna fototapeta optycznie pomniejszy, a jasna powiększy salon. Jeżeli posiadasz małe mieszkanie, warto zaprzyjaźnić się z fototapetą do salonu o jasnych kolorach. Motyw nie ma znaczenia. Fototapeta tunel może być jasna lub ciemna. Podobnie motyw lasu może być ciemny lub rozświetlony promieniami słońca. Tylko od nas zależy jaki kierunek stylistyczny wybierzemy. Warto kierować się świadomym wyborem i pamiętać o tej uniwersalnej zasadzie. Nawet najpiękniejsza fototapeta w bardzo ciemnych kolorach będzie optycznie pomniejszała salon. 

Kolorowy bałagan, czy szary porządek - jaki wybrać kolor fototapety do salonu

Jednolite kolorystycznie fototapety do salonu wprowadzają do wnętrza usystematyzowanie i porządek. Dzięki mono kolorystyce czerni i bieli, szarości lub sepii fototapeta w salonie będzie spełniała funkcję wyrównującą pozostałe akcenty kolorystyczne wyposażenia. Fototapeta do salonu w jednym kolorze wytłumi za duże nasycenie kolorów i wyciszy emocje. Do salonu z kremową kanapą, brązowymi meblami najwłaściwsza będzie fototapeta w odcieniach sepii. Ciepła i jednocześnie spokojna oparta na słonecznej żółci, słodkim kremowym i orzechowym brązie. Przy sepii musisz uważać. Gdy oglądasz fototapetę do salonu w której opisie znajduje się informacja o tradycyjnej sepii wiedz, że tradycyjnie kolor sepii pochodzi z początków fotografii, gdy była wynikiem utleniania się srebra. Taka sepia będzie zielonkawa. Współcześnie odchodzi się od nalotu zielonego i sepię postrzegamy jako brąz i jego odcienie. Warto jednak wiedzieć, że sepia ma różne odcienie od ziemistego po wspomniany orzeszkowy. Gdy Twój salon jest nowoczesny najlepszym wyborem będzie fototapeta czarno biała lub w odcieniach szarości.

Najpiękniejsze fototapety do ozdobienia ściany w salonie

jaka-fototapete-do-salonu.jpg

Pozostała wisienka na torcie. Kilka słów o tym jakie motywy fototapet na przestrzeni ostatnich 8 lat były najpopularniejsze przy ozdabianiu salonu na przykładnie sklepu www.agatonstudio.pl Absolutnym hitem popularności ozdób do salonu, cieszą się fototapety z motywem uliczki - włoskim krajobrazem maleńkich miasteczek wzbogacone perspektywą brukowanej jezdni oraz starych kamieniczek. Romantyczny charakter uliczek inicjuje w salonie "zapach" Adriatyku przywołuje wspomnienia wakacji. Fototapety uliczki kochamy za cudowny klimat i optyczne powiększenie nawet najmniejszego salonu. Na drugim miejscu są wspomniane już szeroko wcześniej fototapety z nowoczesnym tunelem. To dzięki nim wiele salonów w polskich mieszkaniach zyskało niepowtarzalny klimat ascetycznej ozdoby i minimalistycznego wdzięku. Na trzecim miejscu są fototapety z krajobrazem gór, parków, lasów lub architektonicznym krajobrazem współczesnych metropolii. 

Artykuł powstał w oparciu o doświadczenia oraz analizę sprzedaży sklepu internetowego www.agatonstudio.pl    Data: 2018-04-12Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Najnowsze informacje

Dlaczego warto kupować książki w księgarniach internetowych?
Poziom czytelnictwa w Polsce z pewnością nie należy do zadowalających. Według ostatnich danych Biblioteki Narodowej blisko 64% z nas nie przeczytało w ostatnim roku ani jednej książki. Znacznie wpływa to na zmniejszenie liczby bibliotek, wydawnictw, a także księgarni. Zamiast czytania wybieramy rozrywki bierne, w tym m.in. oglądanie telewizji (81%), a większości informacji szukamy w sieci. Dla wielu osób problem stanowią ceny książek. Przyjrzyjmy się zatem temu ostatniemu zagadnieniu. więcej »
Dlaczego pożyczki stały się tak popularne?
W życiu każdego z nas, pojawiają się sytuacje nagłe wymagające wygenerowania w bardzo krótkim czasie, odpowiedniej kwoty pieniędzy. Zwrócenie się do banku o kredyt to czas, zaświadczenia i koszty. Tak więc, cała masa komplikacji. Coraz częściej zatem, by pozyskać środki finansowe na pokrycie niespodziewanych wydatków, konsumenci zwracają się po pomoc do firm oferujących szybkie pożyczki - tzw. „chwilówki”. więcej »
Wiosenne porządki. Jak czyścić żaluzje?
I znów wiosna, od razu robi się przyjemniej. Nie zapominajmy jednak, że ta pora roku to też generalne porządki. Przed nami dużo pracy, między innymi czyszczenie żaluzji. O tym właśnie opowiemy w poniższym artykule. więcej »

Polecamy produkty

Polecamy strony: Medycyna estetyczna | DueCappucci | Opycha.pl | Hapi Hapi | MiniMili.pl |