Informacje - Uroda i kosmetyki

Revalid – kompleksowe rozwiązanie w pielęgnacji włosów i paznokci

Zgodnie z najnowszymi trendami w medycynie estetycznej, aby uzyskać najlepsze efekty, warto pielęgnować włosy i paznokcie zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz – poprzez regularne stosowanie preparatów, które dostarczają organizmowi zestaw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania składników, takich jak REVALID.

Revalid, preparat znany na polskim rynku z kapsułek będących doustną suplementacją stosowaną w celu wzmocnienia i odbudowy włosów i paznokci, został powiększony o linię kosmetyków do pielęgnacji włosów. Składniki kosmetyków i kapsułek Revalid są tak dobrane, aby wzajemnie uzupełniać swoje działanie – szybko i skutecznie odbudowywać zdrowie i piękno włosów oraz paznokci.

Według opinii lekarzy dermatologów, dbając o prawidłową kondycję włosów i paznokci, należy pielęgnować je jednocześnie od wewnątrz i od zewnątrz. „W sytuacji, gdy nie dostarczamy organizmowi wraz z pożywieniem odpowiedniej ilości substancji niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania, nie możemy osłabić negatywnych skutków działania czynników zewnętrznych. Prowadzi to do pogorszenia stanu zdrowia i wyglądu paznokci oraz włosów. Dlatego zalecane jest stosowanie suplementów i właściwie dobranych preparatów pielęgnacyjnych.” - mówi dr Ewa Dawidowicz, lekarz dermatolog, członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Revalid jest to złożona formuła, która zawiera składniki odpowiadające za budowę i odżywienie włosów i paznokci oraz pobudzająca procesy metaboliczne, które towarzyszą ich powstawaniu. Poza specjalnie dobranym zestawem witamin, minerałów i ekstraktów roślinnych preparaty z linii Revalid zawierają aminokwasy, które w sposób szczególny odpowiadają za wygląd i kondycję włosów oraz paznokci.
Aminokwasy siarkowe (cysteina i metionina) są głównym budulcem włosów i paznokci. Są niezbędne do prawidłowej syntezy keratyny, podstawowego składnika białkowego włosów i paznokci. Cysteina stanowi ok. 17% składu włosów, metionina natomiast ok. 0,5%. Ich niedobór w organizmie skutkuje utratą połysku i sprężystości włosów a następnie ich rozdwajaniem, wypadaniem a także pogorszeniem zdrowia paznokci.
Zastosowanie formuły chelatowej (połączenie aminokwasów z oligoelementami), zapewnia zwiększoną efektywność działania produktów. Dzięki oligoelementom (żelazo, miedź, cynk) aminokwasy są chronione i transportowane wraz z krwioobiegiem do miejsc, w których mogą najskuteczniej oddziaływać na korzenie włosów i macierz paznokci. Proces chelatacji powoduje również, że składniki preparatów są znacznie lepiej wchłaniane, powodując wyjątkową skuteczność Revalidu.

Linia Revalid to zestaw sprawdzonych, szwajcarskich preparatów, które poprawiają kondycję włosów i paznokci, dostarczając organizmowi wszystkie te elementy, które uzupełniają niedobory substancji odżywczych w naszej codziennej diecie.

W skład linii wchodzą:

Revalid kapsułki
Kapsułki zawierają składniki, które odbudowują płytkę rogową i wzmacniają strukturę włosów oraz paznokci. Preparat hamuje wypadanie włosów, pobudza ich wzrost i przywraca zdrowie oraz witalność, a także poprawia kondycję paznokci. Zastosowanie unikalnego zestawu elementów, a zwłaszcza połączenie aminokwasów siarkowych z oligoelementami, zwiększa efektywność działania kuracji. Dzięki procesowi chelatacji preparat wchłania się w 80% (w porównaniu do 1-60% w przypadku zwykłych produktów tego typu). Revalid został wyróżniony przez polskich konsumentów w konkursie Laur Konsumenta 2005, organizowanym przez Przegląd Gospodarczy.
Lek jest dostępny bez recepty. Wskazane jest przyjmowanie preparatu doustnie trzy razy dziennie. W celu uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się zastosowanie trzymiesięcznej kuracji.
Opakowanie Revalidu zawiera 30 kapsułek, w cenie ok. 19,80 PLN, lub 90 kapsułek w cenie ok. 44,00 PLN.

Revalid szampon
Szampon do codziennej pielęgnacji, przeznaczony szczególnie do włosów suchych i zniszczonych. Specjalnie dobrany kompleks składników odżywia i w delikatny sposób oczyszcza powierzchnię włosa. Dzięki naturalnym proteinom włosy nabierają zdrowego i naturalnego wyglądu, są bardziej miękkie i podatne na układanie.
Szampon dostępny w opakowaniach 250 ml, w cenie ok.19,00 PLN.

Revalid balsam
Balsam przeznaczony do częstego stosowania wraz z szamponem, w celu pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Spowalnia proces wypadania włosów, przyspieszając jednocześnie ich regenerację. Zalecane jest nakładanie balsamu połączone z masażem skóry głowy w celu jej lepszego dotlenienia.
Dostępny w opakowaniach 250 ml, w cenie ok. 22,00 PLN.

Revalid krem
Krem Revalid do głębokiej regeneracji i odżywienia włosów osłabionych, zniszczonych i wypadających. Specjalnie dobrany skład i konsystencja kremu umożliwia przenikanie substancji czynnych w skoncentrowanej postaci w głąb łodygi włosa, dzięki czemu pozostają one głęboko i intensywnie odżywione na całej długości. Stosowany jako kilkunastodniowa kuracja razem z szamponem i balsamem pomoże zregenerować nawet bardzo zniszczone włosy.
Krem dostępny w opakowaniach 150 ml, w cenie ok. 28,00 PLN.

Revalid tonik
Tonik to nowoczesny produkt do stosowania na włosy o skłonnościach do wypadania. Zawartość kofeiny wzmacnia pozytywny efekt działania preparatu co w połączeniu z masażem skóry głowy zapewnia pełne odżywienie włosów jak i ich dotlenienie. Revalid tonik to kuracja zapobiegająca przedwczesnemu wypadaniu włosów, która może być powtarzana wielokrotnie w ciągu roku.
Tonik dostępny w opakowaniu 20 ampułek po 5 ml, w cenie ok. 66,00 PLN.

Poszczególne preparaty wchodzące w skład linii Revalid wzajemnie wzmacniają i uzupełniają swoje działanie. Aby uzyskać najlepsze efekty, zalecane jest stosowanie pełnej gamy produktów – zapewniające kompleksową opiekę i pielęgnację włosom oraz paznokciom.
Preparaty z linii Revalid dostępne są wyłącznie w aptekach.

Informacje o firmie Ewopharma:
Firma jest światowym liderem w kompleksowej obsłudze działalności farmaceutycznej. Ewopharma AG ma ponad 40-letnie doświadczenie na rynku europejskim. Zajmuje się analizą rynku dla potrzeb produktów farmaceutycznych, od rejestracji leków, przez negocjacje z zakładami produkcyjnymi, aż po marketing i dystrybucję gotowych produktów. Od początku istnienia firmy jej działalność skupia się na obszarze Europy Środkowej i Wschodniej. Rozwijając działalność w Czechach, Słowacji, na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii, Słowenii, Polsce i Irlandii, firma uzyskała dogłębną wiedzę o tym obszarze Europy, co umożliwiło jej zajęcie wiodącej pozycji na wymienionych rynkach. W Polsce Ewopharma AG jest reprezentowana przez Ewopharma Polska Sp. z o.o., która jest dystrybutorem następujących preparatów: Salofalk, Ursofalk, Budenofalk, Mucofalk, Phostal, Staloral, Alyostal, Stallerpoints, Revalid, Remotiv, Alphagan, Orfiril, Plexxo, Apydan, Diazapem Główna siedziba firmy znajduje się w Schaffhausen (Szwajcaria), koło Zurichu.

Więcej informacji o firmie na stronie www.ewopharma.com.

    Data: 2005-09-08Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Najnowsze informacje

Trądzik różowaty – uporczywe schorzenie skórne
Trądzik różowaty jest przewlekłym stanem zapalnym skóry. Schorzenie dotyka niewielką część populacji, głównie mieszkańców Północnej i Zachodniej Europy. Większą częstość występowania notuje się również w Ameryce Północnej. Z chorobą dotykającą określonych części twarzy, zmagają się przede wszystkim kobiety. więcej »
Jakie badania warto wykonać w 12 tygodniu ciąży? Zobacz
Prawidłowy przebieg ciąży zależy od wielu czynników. Aby lekarz mógł szybko reagować na ewentualne nieprawidłowości, przyszła mama powinna systematycznie wykonywać badania zlecone podczas każdej wizyty ginekologicznej. Sprawdź, jakie badania należy przeprowadzić w okolicach 12 tygodnia ciąży. więcej »
Sen na zdrowie
Na sen w życiu człowieka wpływa wiele czynników. Jednym z nich jest jedzenie. Jeżeli borykasz się z problemami z zaśnięciem, często budzisz się w nocy, to przeczytaj uważnie ten artykuł. Niniejszy tekst powie ci między innymi: czego nie jeść i nie pić przed snem, czemu pomimo teoretycznego wyspania się nadal nie masz energii do działania oraz co robić żeby to się zmieniło. więcej »

Polecamy produkty

Polecamy strony: Opycha.pl | Old Timers Garage | Mostek w kuchni | Kolorowa Ryba | Życie jak bajka |