Informacje - Moda

Ubrania marki Ivanka Trump – hit czy kit?

Trump to jedno z tych nazwisk, które są dziś odmieniane przez wszystkie przypadki. Dzieje się tak przede wszystkim z powodu kontrowersyjnej prezydentury Donalda Trumpa, ale także…. ze względu na jego córkę – Ivankę Trump – oraz jej nowy, modowy biznes. Tak, tak! Ivanka Trump, jedna z najmodniejszych pierwszych córek świata postanowiła zająć się projektowaniem i sygnuje swoim nazwiskiem kolejne, piękne kolekcje ubrań.

Styl i filozofia marki odzieżowej Ivanka Trump

Trudno się dziwić, że Ivanka Trump znalazła swoje miejsce w świecie mody. Nie od dziś jest wychwalana z powodu nienagannego wyczucia stylu i eleganckich, ale niebanalnych stylizacji. Wiele Amerykanek chciało nosić ubrania, które prezentowała na sobie Ivanka, więc ta dała im ku temu sposobność.

Jak mówi sama zainteresowana, marka ubrań sygnowanych jej nazwiskiem jest tworzona przez kobiety z myślą o kobietach. Odzież marki Ivanka Trump ma pomagać im w kreowaniu życia, którego same pragną. Każdy model bluzki, spodni czy torebki został zaprojektowany i stworzony po to, aby nasza codzienność i wykonywanie ciążących na nas obowiązków stały się nieco prostsze. Brzmi zachęcająco, prawda?

Jakie są ubrania Ivanki?

Moda spod gwiazdy Ivanki Trump ma być jednocześnie ekskluzywna, niedroga, nowoczesna i łatwa w noszeniu.  Przeglądając stronę internetową przedsiębiorstwa możemy stwierdzić, że cel został osiągnięty! Ubrania z metką Ivanka Trump są wykonywane z wysokiej jakości materiałów, są eleganckie i stylowe, a jednocześnie niezwykle uniwersalne, dzięki czemu możesz łączyć je w różnorodne zestawy i z łatwością tworzyć stylizacje do pracy, na randkę, jak i na nieformalne spotkania z przyjaciółmi.

Ivanka Trump – wzloty i upadki

Na początku ubrania marki Ivanka Trump sprzedawały się naprawdę dobrze i zostały bestsellerem w zaledwie 24 godziny. Później media doniosły, że sprzedają się fatalnie – na tyle, że są przeceniane nawet o 50%. Jaka jest prawda? Wydaje się, że warto zawierzyć samym klientkom sklepów tej marki, które potrafią bronić swoich ulubionych. Kobiety z USA i innych krajów, w których można kupić ubrania Ivanki Trump podkreślają przede wszystkim wysoką jakość i wygodę, jaką charakteryzuje  się odzież projektowana przez córkę 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki. Dołączamy się do tych opinii i zachęcamy, aby poznać projekty Ivanki Trump nieco lepiej.

Podoba Ci się moda sygnowana nazwiskiem Ivanki Trump? Odwiedź stronę The Tags – internetowy komis z ekskluzywną odzieżą i wybierz coś dla siebie!    Data: 2018-01-18Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Najnowsze informacje

Czy wakacje nad morzem są drogie?
Wybór wakacyjnego kierunku często bywa okupiony dylematem: gdzie będzie taniej i co będzie się bardziej opłacało. Przeciwnicy wypoczynku w Polsce uważają, że wczasy zagraniczne są atrakcyjniejsze cenowo od urlopu spędzonego w rodzinnym kraju. Czy aby na pewno? więcej »
Pomniki i nagrobki naszych bliskich
Przynajmniej raz w życiu, niemal każdy musi zmierzyć się z trudną sytuacją życiową, jaką jest śmierć bliskiej osoby. Takie traumatyczne sytuacje powodują konieczność podejmowania wielu decyzji, a jedną z nich jest wybór nagrobka, który znajdując się na mogile, ma przypominać o zmarłym przez długie lata. Jak wybierać rodzaj pomnika i materiał z jakiego będzie on wykonany? więcej »
Aranżacja łazienki w stylu skandynawskim – co jest najważniejsze?
Aranżacje wnętrz w stylu skandynawskim stały się bardzo modne i nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ przyciągają wykorzystaniem naturalnych materiałów i prostotą formy. Jaka kolorystyka dominuje w łazienkach skandynawskich? Jakie są jej specyficzne cechy? więcej »

Polecamy produkty

Polecamy strony: MiniMili.pl | Old Timers Garage | Kosą po patelni | Okiem Blondynki | Sportera Fitness |