Informacje - Moda

Czy sportowe buty nike nadają się na każdą okazję?

Sportowy styl życia zadomowił się u nas już na dobre. Mamy nie tylko modę na zdrowe jedzenie, bieganie, a więc ogólnie bycie fit, ale również na sportowy styl ubierania. Już nikogo nie dziwią sportowe stylizacje celebrytów, którzy nawet na dość oficjalne spotkania ubierają się na sportowo. Zobaczmy, czy buty sportowe faktycznie pasują do każdego stroju.

Codziennie na luzie

Buty sportowe są lubiane przez wszystkich, którzy nie muszą wbijać się w ciągu dnia w sztywne ramy biznesowego dress code’u. Ich główną zaletą jest to, że są wygodne i nawet jeśli mamy do załatwienia tysiące spraw na mieście, to wieczorem nie odczujemy bólu nóg. Ich niezaprzeczalną zaletą jest również to, że możemy wybrać jeden z tysięcy modeli. I to niezależnie od tego, czy wybierzemy buty nike czy inne buty sportowe, będziemy mieć pewność, że zastosowane systemy amortyzacji i wentylacji pozwolą nam w komfortowych warunkach przejść tysiące kroków.

Do spodni, jeansów, a nawet do sukienki

Oprócz niezwykłej wygody, jaką odczuwamy nosząc buty sportowe, na uwagę z pewnością zasługuje fakt, że buty te możemy ubierać niemal do każdego stroju. Doskonale wyglądają z ponadczasowymi jeansami i to nie tylko modnymi ostatnio boyfriendami, ale również najbardziej klasycznymi, bez dodatkowych dziur i przetarć. Panowie lubią nosić sportowe buty również do chinosów, a panie chętnie zakładają je do sukienek.

Decydując się na takie zestawienia musimy oczywiście pamiętać, że to, iż buty sportowe pasują do wszystkiego nie oznacza, że będziemy w nich dobrze wyglądać zawsze, niezależnie od tego, jaki model wybierzemy. Moda nie jest bowiem aż taka prosta i chcąc dobrze wyglądać w butach sportowych musimy kierować się zasadami dobrego smaku i wybierać takie, które najlepiej będą pasować do naszej stylizacji.

Jeśli zatem chcemy ubrać buty sportowe do letniej sukienki, to niech będą to buty w jasnych kolorach, delikatne i zwiewne jak nasza sukienka. Jeśli zaś ubieramy ciemne chinosy, to pamiętajmy, że jasne buty sportowe nie zawsze będą dobrze wyglądały. Lepsze będą te nieco ciemniejsze, bo nie będą aż tak mocno rzucać się w oczy.

Do czego nie ubierać butów sportowych?

Są jednak sytuacje, w których ubranie butów sportowych łączyłoby się z popełnieniem ogromnej gafy. Należą do nich wszelkie oficjalne spotkania, na których garnitur czy sukienka koktajlowa/wieczorowa jest konieczna. W tych sytuacjach zamiast wygodnych butów sportowych wskazane będą jednak buty eleganckie, chyba że masz odwagę na łamanie zasad i jesteś gotowy stawiać czoło wszystkim, którzy uznają, że jesteś ubrany nieadekwatnie do sytuacji.

Więcej na: https://www.active.sklep.pl/    Data: 2018-01-15Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Najnowsze informacje

Czy wakacje nad morzem są drogie?
Wybór wakacyjnego kierunku często bywa okupiony dylematem: gdzie będzie taniej i co będzie się bardziej opłacało. Przeciwnicy wypoczynku w Polsce uważają, że wczasy zagraniczne są atrakcyjniejsze cenowo od urlopu spędzonego w rodzinnym kraju. Czy aby na pewno? więcej »
Pomniki i nagrobki naszych bliskich
Przynajmniej raz w życiu, niemal każdy musi zmierzyć się z trudną sytuacją życiową, jaką jest śmierć bliskiej osoby. Takie traumatyczne sytuacje powodują konieczność podejmowania wielu decyzji, a jedną z nich jest wybór nagrobka, który znajdując się na mogile, ma przypominać o zmarłym przez długie lata. Jak wybierać rodzaj pomnika i materiał z jakiego będzie on wykonany? więcej »
Aranżacja łazienki w stylu skandynawskim – co jest najważniejsze?
Aranżacje wnętrz w stylu skandynawskim stały się bardzo modne i nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ przyciągają wykorzystaniem naturalnych materiałów i prostotą formy. Jaka kolorystyka dominuje w łazienkach skandynawskich? Jakie są jej specyficzne cechy? więcej »

Polecamy produkty

Polecamy strony: Medycyna estetyczna | Opycha.pl | ACT-Natural | Mostek w kuchni | Old Timers Garage |