Informacje - Porady

Co robić w jesienne wieczory?

Długie dni i ciepłe wieczory lata sprawiały, że miłe spędzanie czasu z przyjaciółmi było proste i przyjemne. Zmieniająca się jesienna aura często sprawia, że nie mamy już na to ochoty – dużo bardziej kuszącym pomysłem wydaje się pójście spać wcześniej niż zwykle, poprzedzone wypiciem aromatycznej herbaty. Jednak zamiast chować się pod kocem można rozważyć inne możliwości spędzenia wieczoru.

Radośnie i przytulnie

Wspaniałym, a rzadko wprowadzanym w życie pomysłem jest sesja wspólnego gotowania wraz z przyjaciółmi. Na dworze pada i wieje, a w naszej kuchni jest ciepło i unosi się wspaniały zapach – czy to nie wspaniały pomysł na jesień? Dobrze jest użyć sezonowych warzyw takich jak dynia, porozdzielać role w kuchni, zawinąć rękawy i brać się do pracy! Satysfakcja ze wspólnie przygotowanego posiłku jest ogromna, a samo jedzenie smakuje wtedy bardziej niż zwykle!

Powrót planszówek

Dla tych, których największym popisem kulinarnym jest makaron z serem i gotowanie niekoniecznie kojarzy im się z relaksem, mamy oczywiście inne propozycje. Jesień to doskonała okazja, aby spróbować wreszcie swoich sił w grach planszowych. Zapomnijcie o chińczyku i innych prostych grach, które pamiętacie z dzieciństwa – rynek gier planszowych dla dorosłych jest coraz większy. Gry są zróżnicowane tematycznie – od zabawy w rzeczywistość PRL-u przez wymiany handlowe aż po bohaterskie wyprawy w kosmos –  a rozbudowana mechanika sprawi, że wciągniecie się w rozrywkę na kilka godzin.

Na luzie

Jesienną przyjemnością są też nieplanowane spotkania odbywające się na całkowitym luzie – maratony serialowe, domowe spa i jedzenie czekolady są idealnymi sposobami na wieczorny relaks. Jesień to czas regeneracji, więc spokojne leżenie pod kocem jak najbardziej wpisuje się w klimat tej pory roku.

Rusz się z domu

Niższe temperatury nie muszą też oznaczać, że wszystkie rozrywki mają odbywać się w domu. Jesienią z przerw wakacyjnych wracają różnorodne instytucje kulturalne. Obfitująca w wydarzenia Gdynia organizuje liczne wystawy czy spektakle teatralne, na które warto się wybrać.

Jesienna pora nie musi zatem oznaczać chandry i stagnacji – warto wykorzystać  uroki tej pory roku i pozwolić sobie na leniwy odpoczynek z książką i kawą lub spacer wśród kolorowych liści.    Data: 2017-09-28Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Najnowsze informacje

Personalizowana mata wejściowa – wyraź swój indywidualizm
Prawdziwą sztuką w biznesie jest umiejętność odróżnienia się w morzu konkurencji. Przeciętność to za mało, by przyciągnąć klientów i osiągnąć sukces. Dziś należy dobrze zastanowić się, w jaki sposób podkreślić wyjątkowość swojej działalności, a to z kolei wcale nie okazuje się być trudne do osiągnięcia. Uwagę klienta można przykuć już przy wejściu do budynku firmy, a dobre pierwsze wrażenie bardzo zapada w pamięć i wpływa na pozytywne postrzeganie firmy. Jednym ze sposobów na jego osiągnięcie jest mata wejściowa – można witać odwiedzających siedzibę przedsiębiorstwa wycieraczką spersonalizowaną z logo. Pochłanianie zabrudzeń i elegancki gadżet marketingowy w jednym to niebanalne połączenie. więcej »
Cichy oczyszczacz powietrza do walki ze smogiem
Smog stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia, dlatego warto zaopatrzyć się w urządzenie, które pozwoli się przed nim obronić. Dobry oczyszczacz powietrza jest w stanie wyeliminować niemal wszystkie zanieczyszczenia, nie wpływając negatywnie na komfort domowników i nie wydając przy tym uciążliwych dźwięków. więcej »
Ekologiczna wyprawka dla dziecka – co wybrać?
Bycie eko stało się dla wielu osób nie tylko podążaniem za nowoczesnymi trendami, ale sposobem na życie. Zasady życia w zgodzie z naturą starają się wdrażać w każdej dziedzinia. więcej »

Polecamy produkty

Polecamy strony: Czarna na zakręcie | MiniMili.pl | Kolorowa Ryba | Hell Office | Mostek w kuchni |