Informacje - Dom i ogród

Trudna sztuka praktycznego wyboru: pralka czy pralko-suszarka?

Zastanawiasz się już kolejny tydzień jakie urządzenie wybrać do swojego domu: pralkę, która jednocześnie powoduje konieczność rozwieszania mokrych ubrań na balkonie czy praktyczną i nowoczesną pralko-suszarkę, która zużywa mniej prądu i oszczędza czas? Oto kilka wskazówek, dzięki którym łatwiej podejmiesz decyzję i wykorzystasz przydatne kody rabatowe RTV Euro AGD!

Nie kupuj kota w worku! Porównaj parametry!

Zanim podejmiesz tak ważną decyzję które z wymienionych urządzeń kupić do swojego domu – warto rozłożyć kwestie praktyczne na czynniki pierwsze. Jeśli masz dzieci i często robisz pranie – potrzebujesz pralki o większej głębokości, dzięki czemu wypierzesz i wysuszysz więcej ubrań w ramach jednej czynności. Jeszcze nie tak dawno pralko-suszarki nie miały takiej siły przebicia jaką mają obecnie, a to za sprawą nowoczesności, praktycznych programów i wielu korzystnych możliwości, które pozwalają minimalizować czas pracy. Nie bez znaczenia są też kody rabatowe RTV Euro AGD, dzięki którym nie musisz brać kredytu, aby kupić praktyczny sprzęt do domu. Jednak pamiętaj o tym, że wybór tak ważnego urządzenia nie należy do prostych decyzji, więc musisz to dobrze przemyśleć.

Dodatkową korzyścią jest perspektywa oszczędzenia więcej czasu, energii elektrycznej i pieniędzy. Szczególnie jeśli lubisz oszczędzać lub masz ograniczony budżet na zakupy. Co wtedy? Wystarczy wybrać kody rabatowe RTV Euro AGD, więc jeśli nie lubisz prać, a musisz to robić – wybierz pralko-szuszarkę. Na jakie parametry zwrócić uwagę, aby mieć pewność, że wybierzesz najlepszy sprzęt dla swojego domu? W pierwszej kolejności zwróć uwagę na maksymalną dopuszczalną ładowność pralki i zastanów się nad tym, gdzie chcesz ją umieścić. Następnie po ustaleniu miejsca przeznaczenia pralki, wystarczy podjąć decyzję czy chcesz kupić model wolnostojące o większej głębokości (max. do 65 cm) czy pralko-suszarkę do zabudowy w rzędzie szafki kuchennej, która ma mniejszą głębokość (do 58,4 cm). Po ustaleniu wymiarów, zwróć uwagę na kwestię wirowania - im wyższa prędkość wirowania, tym suchsze pranie! Ponadto wybierając pralkę warto zwrócić uwagę na sposób regulacji obrotów, dzięki której można manipulować prędkością wirowania w dogodny sposób i dostosować je względem wybranego programu.

O czym jeszcze pamiętać wybierając sprzęt AGD? O okazjach, których pełno w sieci! Jeśli nadal nie masz wybranej pralki lub masz określony model na celowniku – sprawdź kody rabatowe RTV Euro AGD, z którymi zakupy to prawdziwa przyjemność. Jeśli wybierasz pralkę zwróć uwagę na jej maksymalny załadunek prania, który zwykle wynosi od 6 do 10 kg oraz załadunek suszenia, który nie przekracza 2 kilogramów. Jeśli zależy Ci na tym, aby podczas jednego prania uprać jak najwięcej odzieży – wybierz rozważnie bęben do pralko-suszarki bęben i zwróć uwagę na to, aby miał odpowiednią pojemność. Wybierając pralko-suszarkę zwróć uwagę również na dostępne programy. Jeśli Twoje dzieci to alergicy – sprawdź starannie, czy wybrany model pralki zawiera program antyalergiczny. Większość pralek wyposażona jest w programy do suszenia tkanin wełnianych, syntetycznych, a nawet odzieży biznesowej. 

Pralka czy pralko-suszarka? Pozbądź się dylematów!

Ostateczna decyzja powinna być uzależniona od tego, ile masz miejsca w domu przeznaczone na taki sprzęt. Jeśli w Twojej łazience metraż pozwala na montaż dwóch osobnych urządzeń – warto to rozważyć. Natomiast, jeśli Twoja łazienka jest niewielka korzystniejszym rozwiązaniem jest kupno pralko-suszarki ze względów praktycznych. A jeśli urządzasz mieszkanie i wykorzystasz kody rabatowe RTV Euro AGD - możesz otrzymać nawet do 500 złotych zniżki na zakup pralki i lodówki!

Więcej kodów dostępnych na stronie Blip.pl - https://blip.pl/    Data: 2017-04-06
R E K L A M AKomentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Najnowsze informacje

Drewniane żaluzje – stylowa nowość.
W ostatnich latach w dekoratorstwie i aranżacjach wystroju wnętrz do łask powracają materiały pochodzenia naturalnego, jak na przykład drewno, które ma szerokie spektrum zastosowań. Jednym z takich rozwiązań (idealnym dla osób, ceniących naturalne piękno i prostotę formy, połączoną z funkcjonalnością i wygodą użytkowania) są żaluzje drewniane. Ich zamontowanie podkreśla charakter wnętrz oraz przynosi szereg innych korzyści. Jakich? więcej »
Kazimierz Dolny - Festiwal Dwa Brzegi
Kazimierz Dolny, od lat uchodzący za mekkę malarzy i jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce, chętnie odwiedzają polscy i zagraniczni turyści. Jest jednak taki letni tydzień w roku, podczas którego malownicze miasteczko zmienia się w stolicę Wielkiego Kina. Dzieje się tak za sprawą odbywającego się tutaj od 11 lat Festiwalu Filmu i Sztuki “Dwa Brzegi”. Na artystyczno-kulturalną imprezę przyjeżdżają osobowości znane z kinowych i telewizyjnych ekranów. W zbudowanym specjalnie na tę okazję miasteczku festiwalowym prezentowane są polskie i zagraniczne filmy fabularne, dokumentalne i krótkometrażowe. więcej »
Medycyna estetyczna i jej zalety
Na pograniczu kosmetyki i chirurgii plastycznej znajduje się medycyna estetyczna. Zabiegi z jej zakresu dają szybsze i bardziej widoczne efekty niż zwykłe zabiegi kosmetyczne. Dodatkowo są w stanie poradzić sobie z różnymi zaawansowanymi problemami, jak np. tkanka tłuszczowa zgromadzona w miejscach, z których nie można jej usunąć dietami i ćwiczeniami, głębokie zmarszczki czy rozstępy. Warto również wiedzieć, że zabiegi z medycyny estetycznej nie są tak poważne jak operacje chirurgiczne, a często dają porównywalne efekty. Trudno się zatem dziwić temu, że od wielu lat medycyna estetyczna cieszy się wyjątkowo dużą popularnością. więcej »

Polecamy produkty