Informacje

Wybierz dział:

Dom i ogród Matka i dziecko Zdrowie Uroda i kosmetyki Odchudzanie Kulinaria Moda Porady Finanse Praca Edukacja

Najnowsze informacje

 • Czy wakacje nad morzem są drogie?

  Czy wakacje nad morzem są drogie?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-26
  Wybór wakacyjnego kierunku często bywa okupiony dylematem: gdzie będzie taniej i co będzie się bardziej opłacało. Przeciwnicy wypoczynku w Polsce uważają, że wczasy zagraniczne są atrakcyjniejsze cenowo od urlopu spędzonego w rodzinnym kraju. Czy aby na pewno?... więcej »

 • Pomniki i nagrobki naszych bliskich

  Pomniki i nagrobki naszych bliskich

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-26
  Przynajmniej raz w życiu, niemal każdy musi zmierzyć się z trudną sytuacją życiową, jaką jest śmierć bliskiej osoby. Takie traumatyczne sytuacje powodują konieczność podejmowania wielu decyzji, a jedną z nich jest wybór nagrobka, który znajdując się na mogile, ma przypominać o zmarłym przez długie lata. Jak wybierać rodzaj pomnika i materiał z jakiego będzie on wykonany?... więcej »

 • Aranżacja łazienki w stylu skandynawskim – co jest najważniejsze?

  Aranżacja łazienki w stylu skandynawskim – co jest najważniejsze?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-23
  Aranżacje wnętrz w stylu skandynawskim stały się bardzo modne i nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ przyciągają wykorzystaniem naturalnych materiałów i prostotą formy. Jaka kolorystyka dominuje w łazienkach skandynawskich? Jakie są jej specyficzne cechy?... więcej »

 • Dlaczego warto kupować książki w księgarniach internetowych?

  Dlaczego warto kupować książki w księgarniach internetowych?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-19
  Poziom czytelnictwa w Polsce z pewnością nie należy do zadowalających. Według ostatnich danych Biblioteki Narodowej blisko 64% z nas nie przeczytało w ostatnim roku ani jednej książki. Znacznie wpływa to na zmniejszenie liczby bibliotek, wydawnictw, a także księgarni. Zamiast czytania wybieramy rozrywki bierne, w tym m.in. oglądanie telewizji (81%), a większości informacji szukamy w sieci. Dla wielu osób problem stanowią ceny książek. Przyjrzyjmy się zatem temu ostatniemu zagadnieniu.... więcej »

 • Dlaczego pożyczki stały się tak popularne?

  Dlaczego pożyczki stały się tak popularne?

  Autor: Materiał wewnętrzny     Data: 2018-04-19
  W życiu każdego z nas, pojawiają się sytuacje nagłe wymagające wygenerowania w bardzo krótkim czasie, odpowiedniej kwoty pieniędzy. Zwrócenie się do banku o kredyt to czas, zaświadczenia i koszty. Tak więc, cała masa komplikacji. Coraz częściej zatem, by pozyskać środki finansowe na pokrycie niespodziewanych wydatków, konsumenci zwracają się po pomoc do firm oferujących szybkie pożyczki - tzw. „chwilówki”.... więcej »

 • Wiosenne porządki. Jak czyścić żaluzje?

  Wiosenne porządki. Jak czyścić żaluzje?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-17
  I znów wiosna, od razu robi się przyjemniej. Nie zapominajmy jednak, że ta pora roku to też generalne porządki. Przed nami dużo pracy, między innymi czyszczenie żaluzji. O tym właśnie opowiemy w poniższym artykule.... więcej »

 • Jak wybrać najlepsze drewno konstrukcyjne?

  Jak wybrać najlepsze drewno konstrukcyjne?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-17
  Drewno jest bardzo chętnie wybieranym materiałem na konstrukcję domu. Jest stosunkowo niedrogie, lekkie, a prawidłowo zaimpregnowane i wykorzystane należy do najtrwalszych materiałów. Ponadto można je bardzo ciekawie wyeksponować jako fragment dekoracji wnętrz. Ponadto drewno idealnie rozkłada ciężar drewna dzięki swoim właściwościom fizycznym i mechanicznym. Konstrukcje drewniane mogą być uzupełnione także drewnem, tworząc klimatyczny dom, ale także ściany mogą pozostać murowane.... więcej »

 • Jak w końcu udało mi się nauczyć angielskiego?

  Jak w końcu udało mi się nauczyć angielskiego?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-16
  Nauka języka angielskiego nie każdemu przychodzi z łatwością. Niektórzy z nas są odporni na wiedzę niczym stal. Nie wiem do końca od czego to zależy. Jednym przychodzi łatwiej, a drugim wręcz przeciwnie. Przez wiele lat wkładałam w naukę angielskiego wiele pracy. Jednak nigdy nie udało mi się przełożyć tego na jakiekolwiek praktyczne umiejętności. Od wielu lat kombinuję jak by tu podszkolić swój angielski. Próbowałam już chyba wszystkiego...... więcej »

 • Noclegowe hity przy Gdańskiej plaży

  Noclegowe hity przy Gdańskiej plaży

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-16
  Gdańsk to historyczny ośrodek hanzeatycki będący stolicą województwa pomorskiego. Miasto zachwyca bogatą architekturą i mnóstwem zabytków. Gdańsk jest chętnie odwiedzany dzięki dogodnym połączeniom drogą powietrzną, lądową i morską. Dla szukających odpoczynku w zaciszu szumu fal miasto dysponuje między innymi plażą w Brzeźnie i Jelitkowie. Głównymi atrakcjami są: Żuraw nad Motławą, Bazylika Mariacka, Latarnia Morska i Westerplatte.... więcej »

 • Kiedy warto wykonać operację przegrody nosa?

  Kiedy warto wykonać operację przegrody nosa?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-04-12
  Problemy z krzywą przegrodą nosową dotyczą znacznej części społeczeństwa i w większości przypadków wymagają leczenia operacyjnego. Krzywa przegroda nosowa powoduje wiele utrudnień podczas codziennego funkcjonowania, dlatego warto wiedzieć jakie są przesłanki świadczące o konieczności poddania się zabiegowi oraz czego należy spodziewać się tuż po przeprowadzeniu operacji.... więcej »


Najnowsze informacje

Czy wakacje nad morzem są drogie?
Wybór wakacyjnego kierunku często bywa okupiony dylematem: gdzie będzie taniej i co będzie się bardziej opłacało. Przeciwnicy wypoczynku w Polsce uważają, że wczasy zagraniczne są atrakcyjniejsze cenowo od urlopu spędzonego w rodzinnym kraju. Czy aby na pewno? więcej »
Pomniki i nagrobki naszych bliskich
Przynajmniej raz w życiu, niemal każdy musi zmierzyć się z trudną sytuacją życiową, jaką jest śmierć bliskiej osoby. Takie traumatyczne sytuacje powodują konieczność podejmowania wielu decyzji, a jedną z nich jest wybór nagrobka, który znajdując się na mogile, ma przypominać o zmarłym przez długie lata. Jak wybierać rodzaj pomnika i materiał z jakiego będzie on wykonany? więcej »
Aranżacja łazienki w stylu skandynawskim – co jest najważniejsze?
Aranżacje wnętrz w stylu skandynawskim stały się bardzo modne i nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ przyciągają wykorzystaniem naturalnych materiałów i prostotą formy. Jaka kolorystyka dominuje w łazienkach skandynawskich? Jakie są jej specyficzne cechy? więcej »

Polecamy produkty

Polecamy strony: Kolorowa Ryba | Mostek w kuchni | Kosą po patelni | Medycyna estetyczna | Życie jak bajka |