Najnowsze informacje:

 • Trendy wnętrzarskie na 2017 – odmieniony styl minimalistyczny

  Trendy wnętrzarskie na 2017 – odmieniony styl minimalistyczny

  Autor: domolubni.pl     Data: 2017-04-27
  Wiosna to świetny moment na odświeżenie mieszkania. Jeśli daliście się porwać modzie na styl minimalistyczny, możecie go łatwo odnowić, a jeśli ten trend jeszcze nie dotarł do waszych wnętrz to powinien – jest ponadczasowy!
 • Wizyta w bazach partnerskich na Sycylii - GlobeSailor

  Wizyta w bazach partnerskich na Sycylii - GlobeSailor

  Autor: globesailor.pl     Data: 2017-04-27
  W środowisku żeglarskim nie ma nic ważniejszego niż zaufanie. Zaufanie klienta do agencji czarteru, zaufanie agencji do armatora. Aby obie te składowe działały spójnie należy jednak regularnie sprawdzać kondycje najważniejszego z tych członów- armatora.

 • R E K L A M A


 • Jak nawozić iglaki?

  Jak nawozić iglaki?

  Autor: Target.com.pl     Data: 2017-04-26
  Oto kilka przydatnych rad dotyczących nawożenia i pielęgnowania, tak często występujących w naszych ogrodach, roślin iglastych.
 • Kilka faktów o zegarkach

  Kilka faktów o zegarkach

  Autor: perfecthurt.pl     Data: 2017-04-26
  Przymierzasz się do zakupu zegarka dla siebie? A może dla swojej drugiej połówki? Zobacz, co powinieneś wiedzieć, zanim dokonasz zakupu.
 • Zalety i wady współpracy z biurem rachunkowym

  Zalety i wady współpracy z biurem rachunkowym

  Autor: Materiał partnera     Data: 2017-04-25
  Dobrze prowadzona księgowość to bez wątpienia jeden z najważniejszych aspektów umożliwiających sprawne funkcjonowanie firmy. Część przedsiębiorców zatrudnia w tym celu księgową (lub nawet cały zespół księgowych), część decyduje się samodzielnie zajmować się finansami firmy – dotyczy to przede wszystkim właścicieli jednoosobowych i małych działalności gospodarczych. Niektórzy korzystają natomiast z usług biura rachunkowego, delegując w ten sposób część obowiązków na zewnętrzną firmę. Jakie są zalety i wady takiego rozwiązania?
 • Nike – buty nie tylko dla aktywnych fizycznie

  Nike – buty nie tylko dla aktywnych fizycznie

  Autor: Materiał partnera     Data: 2017-04-24
  Buty Nike, które jeszcze do niedawna kojarzone były jedynie z podstawowym wyposażeniem każdego koszykarza, świecą coraz większe triumfy wśród osób, które niekoniecznie mają coś wspólnego ze sportem. Sięgnęli po nie sławni projektanci, chcąc dodać swoim stylizacjom nowatorskiego charakteru. Później zaczęli je nosić znani artyści, aż w końcu stały się ulubionym rodzajem obuwia większości kobiet i mężczyzn na całym świecie.
 • Pościel bawełniana - czyli o trwałości i nowoczesności

  Pościel bawełniana - czyli o trwałości i nowoczesności

  Autor: i-posciel.pl     Data: 2017-04-24
  Pościel bawełniana czyli bawełna bawełnie nie równa. Mało kto nie spotkał się z tym produktem, stał się on tradycją w naszych domach, przede wszystkim dzięki swojej wytrzymałości, co pozwala na to aby zaoszczędzić pieniądze i nie wydawać ich co chwilę na nowe komplety pościeli.

 • R E K L A M A


 • Co powinna zawierać mowa pogrzebowa?

  Co powinna zawierać mowa pogrzebowa?

  Autor: Redakcja     Data: 2017-04-24
  Przemówienia pożegnalne wspominające osobą zmarłą są coraz częściej wygłaszane podczas uroczystości pogrzebowych. Napisanie stosownej mowy wymaga odpowiedniego przygotowania: ostatnie pożegnanie powinno być napisane poprawnym i uroczystym językiem oraz zawierać treść, która nie urazi żadnego uczestnika ceremonii pogrzebowej, ale będzie niosła pocieszenie rodzinie i bliskim.
 • Studia MBA – szansa na podwyżkę i awans w biznesie

  Studia MBA – szansa na podwyżkę i awans w biznesie

  Autor: wsb.pl     Data: 2017-04-20
  Uzyskanie dyplomu Master of Business Administration (MBA) w Wyższej Szkole Bankowej to osiągnięcie najwyższego poziomu edukacji w biznesie. Każdy, kto ukończy te studia, może liczyć na propozycję pracy na lepszym stanowisku, na korzystniejszych warunkach finansowych. Studia MBA pozwalają nie tylko poszerzyć wiedzę i udoskonalić umiejętności, ale też są nieocenionym źródłem nowych kontaktów biznesowych.
 • Transport medyczny osób chorych

  Transport medyczny osób chorych

  Autor: modusambulans.pl     Data: 2017-04-20
  Transport medyczny osób chorych wymaga specjalistycznego pojazdu, sprzętu i personelu posiadającego odpowiednie umiejętności medyczne. Warto pamiętać, że pod nazwą „Transport medyczny” kryje się nie tylko przewiezienie pacjenta z miejsca A do miejsca B, ale również sprawowanie nad nim opieki podczas transportu, niezależnie od czasu jego trwania.

Najnowsze informacje

Trendy wnętrzarskie na 2017 – odmieniony styl minimalistyczny
Wiosna to świetny moment na odświeżenie mieszkania. Jeśli daliście się porwać modzie na styl minimalistyczny, możecie go łatwo odnowić, a jeśli ten trend jeszcze nie dotarł do waszych wnętrz to powinien – jest ponadczasowy! więcej »
Wizyta w bazach partnerskich na Sycylii - GlobeSailor
W środowisku żeglarskim nie ma nic ważniejszego niż zaufanie. Zaufanie klienta do agencji czarteru, zaufanie agencji do armatora. Aby obie te składowe działały spójnie należy jednak regularnie sprawdzać kondycje najważniejszego z tych członów- armatora. więcej »
Jak nawozić iglaki?
Oto kilka przydatnych rad dotyczących nawożenia i pielęgnowania, tak często występujących w naszych ogrodach, roślin iglastych. więcej »

Polecamy produkty