Informacje

Wybierz dział:

Dom i ogród Matka i dziecko Zdrowie Uroda i kosmetyki Odchudzanie Kulinaria Moda Porady Finanse Praca Edukacja

Najnowsze informacje

 • Materace sprężynowe-kieszonkowe - czym się charakteryzują?

  Materace sprężynowe-kieszonkowe - czym się charakteryzują?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-02-20
  Materac kieszeniowy to udoskonalona, nowoczesna wersja materaca sprężynowego. Dzięki optymalnemu dopasowywaniu się do ciała użytkownika, zapewniają komfortowy sen i pełną regenerację podczas wypoczynku. Dowiedz się, czym charakteryzują się materace sprężynowo-kieszonkowe.... więcej »

 • Przewodnik po mikrometrach - budowa i rodzaje

  Przewodnik po mikrometrach - budowa i rodzaje

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-02-20
  Mikrometry, nazywane potocznie mikromierzami, to niezwykle skuteczne w swojej prostocie narzędzia pomiarowe, pozwalające na wykonywanie pomiarów z nieporównywalną precyzją w zakresie od setnej do tysięcznej części milimetra. Liczne rodzaje mikrometrów umożliwiają określenie wymiarów wewnętrznych i zewnętrznych, głębokości oraz średnicy elementów.... więcej »

 • Wykorzystanie poduszki sensomotorycznej (dysku korekcyjnego)

  Wykorzystanie poduszki sensomotorycznej (dysku korekcyjnego)

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-02-20
  Poduszka sensomotoryczna to sprzet rehabilitacyjny, dzięki któremu można wzmocnić mięśnie grzbietu, a co za tym idzie - zmniejszyć ból w plecach. Warto ją też wykorzystać do ćwiczenia równowagi.... więcej »

 • Nowoczesny spaceplan – idealna opcja dla właścicieli firm

  Nowoczesny spaceplan – idealna opcja dla właścicieli firm

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-02-19
  Spaceplan jest usługą dobrych i doświadczonych biur projektowych, skierowaną do właścicieli firm i nieruchomości komercyjnych. Jest to profesjonalny i funkcjonalny plan zagospodarowania przestrzennego, uwzględniający rozkład wszystkich pomieszczeń, a także umeblowanie i wyposażenie, zgodne z przepisami bezpieczeństwa pracy i jej ergonomii. Dobry spaceplan funkcjonalnie zagospodaruje każdy metr powierzchni.... więcej »

 • Trendy w damskich zegarkach

  Trendy w damskich zegarkach

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-02-19
  Myśląc o wiosennej stylizacji, najczęściej dobieramy spodnie, płaszcze, buty czy lekkie sukienki. Nie zapominajmy o dodatkach, które uzupełnią look i podkreślą indywidualny charakter! Zacznijmy od zegarków, bez których pewnie wiele z Was nie wyobraża sobie wyjścia z domu! Sprawdźcie, które modele będą rządzić w nadchodzącym czasie i jak dopasować trendy do stylizacji. Co ciekawe, w naszym zestawieniu znajdziecie również niebanalną propozycję na… sportowy zegarek damski!... więcej »

 • Acerola – naturalne źródło witaminy C

  Acerola – naturalne źródło witaminy C

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-02-19
  Polacy należą do czołówki nacji wydających najwięcej pieniędzy na witaminy i lekarstwa sprzedawane bez recepty. Z jednej strony jest to efekt wyższych cen lekarstw niż w innych państwach, z drugiej to nasza wiara w zbawienny wpływ tabletek.... więcej »

 • Najlepszy sprzęt do wiosennych prac ogrodowych

  Najlepszy sprzęt do wiosennych prac ogrodowych

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-02-09
  Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Dni powolutku stają się coraz cieplejsze, a więc przychodzi czas, aby zająć się pracami porządkowymi w naszym ogrodzie. Większa ilość słońca zachęca, abyśmy częściej wychodzili na zewnątrz. Lista zadań jest niemała, jednak należy zwracać uwagę na pogodę.... więcej »

 • Oryginalne meblościanki i narożniki do Twojego domu

  Oryginalne meblościanki i narożniki do Twojego domu

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-02-07
  Słysząc słowo "meblościanka" od razu myślami przenosimy się do czasów PRL-u, gdzie królowały właśnie takie meble. W każdym mieszkaniu sztandarowym elementem była właśnie ona - rozległa, zajmująca pół pomieszczenia meblościanka. Choć wydawałoby się, że zniknęła ona na dobre z polskich domów - dzisiaj przeżywa swój renesans. Nowoczesne meblościanki zachwycają swoim designerskim wyglądem, który cieszy oko oraz niezwykłą funkcjonalnością i wygodą użytkowania.... więcej »

 • Wynajem lokalu - co zawrzeć w umowie?

  Wynajem lokalu - co zawrzeć w umowie?

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-02-07
  Wynajem lokalu użytkowego, zwłaszcza usytuowanego w atrakcyjnej lokalizacji, to pewny zysk. Jednak może się on również wiązać ze stratami, jeśli właściciel nie zabezpieczy się dobrze w umowie. Jakie zapisy powinny się w niej znaleźć? Za co wynajmujący może nałożyć karę?... więcej »

 • Jak zorganizować transport pianina - Wszystko co musisz wiedzieć

  Jak zorganizować transport pianina - Wszystko co musisz wiedzieć

  Autor: Materiał zewnętrzny     Data: 2018-02-07
  Przewóz rzeczy o dużych rozmiarach to nie lada wyzwanie, szczególnie jeżeli w grę wchodzi instrument taki jak pianino. Tutaj nie ma miejsca na pomyłki i zaniedbania, wystarczy drobny błąd by uszkodzić instrument i pozbawić go dotychczasowej świetności. Całość przedsięwzięcia powinna odbywać się wedle jasno ustalonego planu działania. Powinieneś znać historię instrumentu, czy jest to model nowoczesny czy raczej zabytkowy, kiedy ostatnio został przewieziony i czy podczas transportu nie pojawiły się utrudnienia lub usterki.... więcej »


Najnowsze informacje

Materace sprężynowe-kieszonkowe - czym się charakteryzują?
Materac kieszeniowy to udoskonalona, nowoczesna wersja materaca sprężynowego. Dzięki optymalnemu dopasowywaniu się do ciała użytkownika, zapewniają komfortowy sen i pełną regenerację podczas wypoczynku. Dowiedz się, czym charakteryzują się materace sprężynowo-kieszonkowe. więcej »
Przewodnik po mikrometrach - budowa i rodzaje
Mikrometry, nazywane potocznie mikromierzami, to niezwykle skuteczne w swojej prostocie narzędzia pomiarowe, pozwalające na wykonywanie pomiarów z nieporównywalną precyzją w zakresie od setnej do tysięcznej części milimetra. Liczne rodzaje mikrometrów umożliwiają określenie wymiarów wewnętrznych i zewnętrznych, głębokości oraz średnicy elementów. więcej »
Wykorzystanie poduszki sensomotorycznej (dysku korekcyjnego)
Poduszka sensomotoryczna to sprzet rehabilitacyjny, dzięki któremu można wzmocnić mięśnie grzbietu, a co za tym idzie - zmniejszyć ból w plecach. Warto ją też wykorzystać do ćwiczenia równowagi. więcej »

Polecamy produkty

Polecamy strony: Sportera Fitness | ACT-Natural | Czarna na zakręcie | Opycha.pl | Kolorowa Ryba |