Informacje - Moda

Co kupić mamie? – pomysły na fajny prezent

Mama to szczególna osoba w życiu każdego człowieka. I choć bywają okresy, że trudno nam się z mamą dogadać, to jednak zawsze zajmuje ona szczególne miejsce w naszym życiu i obdarowując ją z różnych okazji zawsze chcemy sprawić jej przyjemność. Zobaczmy, jaki prezent ucieszy mamę najbardziej.

Prezent prosto z serca

Wszystkim dzieciom już w przedszkolu powtarza się, że najcenniejszy jest prezent, w którego tworzenie włożone zostało serce. To właśnie dlatego wszystkie mamy ze wzruszeniem przyjmują pierwsze, jeszcze nieporadne serduszka rysowane ręką kilkulatka i pierwsze laurki z napisem kocham Cię, jakie wyszły spod ich ręki. Zasada ta jednak ma również zastosowanie w późniejszym wieku, dlatego szukając pomysłu na prezent dla mamy postarajmy się włożyć w jego wymyślenie lub przygotowanie odrobinę serca.

Zacznijmy więc od tego, by zastanowić się, co lubi nasza mama, a czego jej w życiu najbardziej brakuje. Jeśli jej życie składa się z codzienności i nie ma w nim wiele czasu na relaks i myślenie o sobie, to dobrym pomysłem będzie podarowanie mamie bonu do SPA czy voucheru na weekend poza miastem. Później oczywiście musimy dopilnować, żeby mama faktycznie z takiej atrakcji skorzystała i usunąć jej wszystkie wymówki, których będzie starała się użyć, by tego nie zrobić.

Możemy również pokusić się o stworzenie prezentu własnymi rękami. Nie ma to być oczywiście laurka, jaką robiliśmy w przedszkolu, ale może to być piękny album z naszymi wspólnymi zdjęciami, własnoręcznie wykonane pudełko na drobiazgi czy wiersz, który sami napiszemy. Im więcej serca włożymy w ten prezent, tym bardziej mama będzie wzruszona i szczęśliwa.

Prezent z humorem

Nie wszyscy jednak lubią dawać prezenty doprowadzające mamę do wzruszenia. Niektórzy zdecydowanie bardziej wolą sięgnąć po coś bardziej na luzie. Wśród takich prezentów warto zwrócić uwagę na koszulki dla mamy, na których znajdują się różne napisy. Mogą to być koszulki z napisem: „najlepsza mama pod słońcem”, „mama na cały etat” czy „best mom ever”. Noszenie takiej koszulki z pewnością przypadnie mamie do gustu i będzie z radością zakładać ją na różne okazje.

Możemy mamie podarować również inny prezent z humorem, np. licznik czasu, który odlicza czas do osiągniecia przez ostatnie z dzieci 18 lat, przejścia na emeryturę lub innego ważnego wydarzenia, które zaprząta matczyny umysł. Taki prezent będzie jednak udany tylko wówczas, gdy mama ma poczucie humoru, a wydarzenie, które ma nastąpić, nie wywołuje u niej negatywnych skojarzeń.

Więcej na: https://koszulkowy.pl/80-dla-mamy-i-taty    Data: 2018-01-22Komentarze nie są moderowane - widzisz treści niezgodne z prawem lub nieobyczajne zgłoś ten fakt administracji serwisu.

Najnowsze informacje

Jak dobrać kozaki do swojej sylwetki? Doradzamy
Chociaż kozaki damskie kojarzą się przede wszystkim z obuwiem zimowym, można nosić je przez cały rok. Zanim jednak zdecydujesz się na konkretny model, sprawdź jak właściwie dobrać buty. To ważne, jeśli chcesz, aby sylwetka była zgrabniejsza, a nogi szczuplejsze. więcej »
Sprawdź, do jakich stylizacji pasują koturny
Nie wszystkie buty mogą poszczycić się historią tak długą, jak koturny. Na przestrzeni wieków sięgano po nie przede wszystkim ze względu na rolę użytkową. Funkcjonalne i wygodne, w szalonych latach 90. zostały podniesione do rangi obuwia modnego, doskonale uzupełniającego wizerunek sceniczny. I w zmienionej formie do dzisiaj są chętnie wybierane do różnych stylizacji. więcej »
Podłogi drewniane - wybór na lata
Podłogi drewniane mogą przez długi czas wyglądać jak nowe – ten surowiec stanowi gwarancję trwałości i solidności. Wiele zależy jednak od rodzaju drewna oraz regularnej pielęgnacji posadzki. Znaczenie mają także inne czynniki, jak na przykład obecność wilgoci oraz częstotliwość użytkowania powierzchni. więcej »

Polecamy produkty

Polecamy strony: Mostek w kuchni | Old Timers Garage | Hapi Hapi | Czarna na zakręcie | Okiem Blondynki |