TwojeCentrum.pl » Zakupy » CZYSTY DOM » Płyny, balsamy » 2190

Wybielacz - aktywator kolorów w tabletkach ACT Natural

Kod towaru: 2190
Producent: ACT Natural

Cena: 2,19 złProdukt dostępny.


  


Opis produktu:

Proszek o własciowściach wybielających, aktywujących kolory i odplamiających. Nadaje się do tkanin delikatnych białych i kolorowych, skuteczny w temperaturze 30oC. Usuwa plamy z trawy, czerwonych owoców i wina, dodaje blasku kolorom. Tabletkę wybielacza należy umieścić bezpośrednio w bębnie pralki i stosować w połączeniu z proszkiem do prania, np.: 1 tabletka wybielająca kod 2190 + 1 tabletka proszku do prania kod 2191.

Wybielacz / aktywator dzięki temu, że jest dostępny w postaci 20 g tabletek pakowanych w osobne saszetki, pozwala na zachowanie świeżości proszku oraz ułatwia jego właściwe dozowanie. Tabletka jest dość twarda, więc może być problem z jej rozkruszeniem dlatego zalecamy aby wkładać ją w bębnie z tyłu prania lub do małej siateczki do prania rzeczy delikatnych.


Warunki i koszty dostawy:

  • Płatność przelewem lub przez Przelewy24 - wartość zamówienia powyżej 300 zł - Kurier - Koszt dostawy pokrywa nasz sklep
  • Płatność przelewem lub przez Przelewy24 - wartość zamówienia poniżej 300 zł - Kurier - Koszt dostawy 12 zł
  • Płatność za pobraniem - wartość zamówienia do 1000 zł - Kurier - Koszt dostawy 18 zł
  • Towar firm ACT Natural oraz STONELINE wysyłamy we wtorki i w czwartki. Zamówienia złożone między środą a niedzielą są realizowane we wtorek, z pozostałych dni w czwartek.
  • Podane ceny są cenami brutto. Na wszystkie produkty wystawiamy fakturę VAT lub paragon.
  • Negocjacja ceny możliwa w przypadku całkowitego zamówienia powyżej 500 zł.
  • Pobrania obsługujemy tylko do kwoty 1000 zł
  • Uzyskaj dodatkowe rabaty - Zobacz warunki sprzedaży z kuponem rabatowym.

Gwarancja bezpiecznych zakupów


Opinie o produkcie:

Aby zobaczyć lub dodać opinie o produkcie musisz być zalogowany(a)

Katalog produktów:

Katalog produktów ACT i STONELINEPobierz katalog produktów ACT i STONELINE na sezon 2017 - *.pdf - 7 Mb
Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Witamina B12, czyli  lek na przemęczenie i wiele więcej
Witamina B12 (kobalamina) wpływa korzystnie m.in. na poziom energii, nastrój, pamięć, serce, trawienie i skórę. Jej deficyt może objawiać się wieloma niekorzystnymi symptomami, w tym przewlekłym zmęczeniem. Chcesz wiedzieć więcej o roli witaminy B12 w organizmie? Przeczytaj! więcej »
Jak odbywa się elektroniczne archiwizowanie danych?
"Jako nowoczesne społeczeństwo jesteśmy przyzwyczajeni to tego, że większość informacji, danych a nawet dokumentów można bez problemu przesłać zdanie za pośrednictwem sieci internetowej. Jednak takie udogodnienie działa dopiero o kilkunastu lat, wcześniej bowiem wszystko odbywało się w o wiele bardziej skomplikowany sposób. Nowoczesne rozwiązania zawdzięczamy przede wszystkim elektronicznemu archiwizowaniu danych." więcej »
Prawidłowe niszczenie firmowych dokumentów
Każda firma posiada wiele dokumentów, które są objęte ochroną prywatności ze względu na zawarte w nich informacje. Najczęściej są to dane osobowe pracowników i klientów, umowy, dane finansowe lub plany sprzedażowe. Jednak nie każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę jak ważne jest profesjonalne i bezpieczne niszczenie dokumentów. Na szczęście dzisiejszy rynek wciąż się rozwija i dopasowuje do potrzeb ludzi. Dzięki temu można korzystać z usług profesjonalnych miejsc, które bezpiecznie zniszczą ważne dokumenty, które nie mają prawa trafić w niepowołane ręce. więcej »
Polecamy strony: ACT-Natural | Kolorowa Ryba | Sportera Fitness | Opycha.pl | Okiem Blondynki |