TwojeCentrum.pl » Zakupy » CZYSTY DOM » Płyny, balsamy » 2190

Wybielacz - aktywator kolorów w tabletkach ACT Natural

Kod towaru: 2190
Producent: ACT Natural

Cena: 2,19 złProdukt dostępny.


  


Opis produktu:

Proszek o własciowściach wybielających, aktywujących kolory i odplamiających. Nadaje się do tkanin delikatnych białych i kolorowych, skuteczny w temperaturze 30oC. Usuwa plamy z trawy, czerwonych owoców i wina, dodaje blasku kolorom. Tabletkę wybielacza należy umieścić bezpośrednio w bębnie pralki i stosować w połączeniu z proszkiem do prania, np.: 1 tabletka wybielająca kod 2190 + 1 tabletka proszku do prania kod 2191.

Wybielacz / aktywator dzięki temu, że jest dostępny w postaci 20 g tabletek pakowanych w osobne saszetki, pozwala na zachowanie świeżości proszku oraz ułatwia jego właściwe dozowanie. Tabletka jest dość twarda, więc może być problem z jej rozkruszeniem dlatego zalecamy aby wkładać ją w bębnie z tyłu prania lub do małej siateczki do prania rzeczy delikatnych.


Warunki i koszty dostawy:

  • Płatność przelewem lub przez Przelewy24 - wartość zamówienia powyżej 300 zł - Kurier - Koszt dostawy pokrywa nasz sklep
  • Płatność przelewem lub przez Przelewy24 - wartość zamówienia poniżej 300 zł - Kurier - Koszt dostawy 12 zł
  • Płatność za pobraniem - wartość zamówienia do 1000 zł - Kurier - Koszt dostawy 18 zł
  • Towar firm ACT Natural oraz STONELINE wysyłamy we wtorki i w czwartki. Zamówienia złożone między środą a niedzielą są realizowane we wtorek, z pozostałych dni w czwartek.
  • Podane ceny są cenami brutto. Na wszystkie produkty wystawiamy fakturę VAT lub paragon.
  • Negocjacja ceny możliwa w przypadku całkowitego zamówienia powyżej 500 zł.
  • Pobrania obsługujemy tylko do kwoty 1000 zł
  • Uzyskaj dodatkowe rabaty - Zobacz warunki sprzedaży z kuponem rabatowym.

Gwarancja bezpiecznych zakupów


Opinie o produkcie:

Aby zobaczyć lub dodać opinie o produkcie musisz być zalogowany(a)

Katalog produktów:

Katalog produktów ACT i STONELINEPobierz katalog produktów ACT i STONELINE na sezon 2017 - *.pdf - 7 Mb
Polecamy produkty


Najnowsze informacje

Dieta pomocna w walce z chorobami nowotworowymi
Choroby nowotworowe są ogromnym problemem w społeczeństwach rozwiniętych. Na raka z roku na rok zapada coraz więcej ludzi. Do tego stanu przyczynia się między innymi zanieczyszczenie środowiska, a także charakterystyczna, złożona z wysoko przetworzonych produktów dieta. więcej »
Leczenie niepłodności - co warto wiedzieć?
Pary borykające się z problemem niepłodności na początku są zdezorientowane, podobnie zresztą, jak bliskie im osoby. Jak wygląda leczenie tej przypadłości, gdzie się udać i co warto wiedzieć - o tym właśnie piszemy w naszym artykule, zapraszamy do jego lektury. więcej »
Ramki na zdjęcia to ważny element Twojego domu!
Fotografia to bardzo ważna dziedzina sztuki, która obcuje niemal z każdym z nas. Upamiętnia wspaniałe chwile z naszego życia oraz wyjątkowe osoby, którymi się otaczamy. Zbiór rodzinnych fotografii znajduje się chyba w każdym domu. Wyjątkowe z nich zasługują na wyróżnienie i ustawienie ich w widocznym miejscu. W tym celu warto wybrać odpowiednie ramki na zdjęcia, które uhonorują fotografię i nadadzą jej wzniosłego charakteru. więcej »
Polecamy strony: Old Timers Garage | Mostek w kuchni | Kosą po patelni | Okiem Blondynki | Sportera Fitness |